• Informacje na temat:

  film droga na rysy

Artykuły na temat: film droga na rysy
 • Krytycy nazwali bohaterkę „babą z krokodylem”

  ...​W szkole zdecydowanie wyróżniała się na tle rówieśników. Delikatne rysy, piękny uśmiech, szczupła sylwetka - koledzy nie mogli oderwać od niej wzroku, a koleżanki zazdrośnie spoglądały w jej stronę. Dlatego Rebecca Gilling, późniejsza odtwórczyni głównej roli w serialu "Powrót do Edenu", postawiła wszystko na jedną kartę i ruszyła na podbój świata show-biznesu.

 • Nazywali ją "babą z krokodylem"

  ...​W szkole zdecydowanie wyróżniała się na tle rówieśników. Delikatne rysy, piękny uśmiech, szczupła sylwetka - koledzy nie mogli oderwać od niej wzroku, a koleżanki zazdrośnie spoglądały w jej stronę. Dlatego Rebecca Gilling, późniejsza odtwórczyni głównej roli w serialu "Powrót do Edenu", postawiła wszystko na jedną kartę i ruszyła na podbój świata show-biznesu.

 • Monika Jaruzelska: Mogę polegać tylko na sobie

  Ze słabości może rosnąć siła, choć nie zgadzam się z tym zbanalizowanym cytatem z Nietzschego, że co cię nie zabije, to cię wzmocni. Tylko dobre zdarzenia dają nam siłę, radość życia, natomiast wszystkie traumy wywołują rysy - mówi Monika Jaruzelska, która wydała właśnie drugą książkę opartą na wydarzeniach ze swojego życia - w rozmowie z dziennikarką Styl.pl Anną Piątkowską.

 • Kasia Adamik: Mama mówiła, żeby się nie bać

  Była gotowa robić wszystko, byle daleko od świata filmu, który na długie miesiące zabierał jej mamę – Agnieszkę Holland. Skończyła liceum plastyczne, rysowała komiksy. Rodzinny gen okazał się silniejszy, chociaż córce „tej” Holland groziło pozostanie w cieniu matki. Ale Kasia Adamik nie oszukuje, że pochodzenie utrudniało jej życie. Od Agnieszki uczyła się nie tylko robienia filmów, ale też...

 • Wiek to część mojej osoby

  Czas zrobił dla niej wyjątek i zwolnił bieg. Od lat zachwyca osobowością, talentem i... nieprzemijającą urodą. Idealne rysy twarzy, olśniewająca figura i perfekcyjny styl sprawiają, że jest wzorem dla milionów Polek.

 • Wojciech Pszoniak: Lubię to malarstwo

  Paryż. Lata osiemdziesiąte XX wieku. W Polsce jest stan wojenny. Wojciech Pszoniak po sukcesie filmu "Danton" (1983 r.) w reż. Andrzeja Wajdy otrzymuje liczne propozycje zagrania w teatrach w Szwajcarii i Francji. Pozostaje we Francji i od tego momentu jego ukochanym miastem jest Paryż. Niedaleko, w podmiejskim Maisons-Laffitte, mieszka Józef Czapski, wydawane są książki w Instytucie Literackim...

 • Zatrzymałam się na chwilę

  Mam poczucie, że jestem z właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i czuję się szczęśliwa - mówi aktorka Joanna Brodzik. Macierzyństwo jej służy. Drobna, z króciutką ciemną grzywką podkreślającą delikatne rysy, bardziej przypomina Audrey Hepburn niż kształtną blondynkę z czasów "Kasi i Tomka".

 • Małgorzata Socha: Pomyślę o tym jutro

  Jest gwiazdą, która świadomie zeszła z cokołu. Jej zdaniem artystki, które żyją tylko wielką sztuką, są godną szacunku... historią. Teatr, film, telewizja to dzisiaj świat, w którym ostro walczy się o popularność i sukces. Dlatego Małgorzata Socha nosi drogie ubrania, uśmiecha się na ściankach, promuje telefony, samochody i kosmetyki. Ale też korzysta z tego, że jest lubiana i wspiera kobiety...

 • Biografia Catherine Deneuve

  Gdy słyszę te wszystkie pytania, mam wrażenie, że tak naprawdę odpowiedzi na nie można znaleźć w moich filmach, że nie nic więcej do dodania (...). Kiedy się je ogląda, widać dobrze, kim naprawdę jestem. Catherine Deneuve (Elle, 1984)

 • Na swój ślub wcisnęli się bocznym wejściem

  ...: podobno uwiodła większość swoich modeli, Warrena Beatty, Jimi Hendrixa, Micka Jaggera, Jima Morissona. Miała klasyczne rysy, pełną figurę. Nieco ekscentryczna, emanowała też ciepłem i spokojem. "Była(...) z zespołu, ale przetrwali złe chwile. Wings okazało się sukcesem z hitami w czołówce list przebojów i nagrodami Grammy, a nawet nominacją do Oscara za najlepszą piosenkę do filmu o Bondzie "Żyj i pozwól...