• Informacje na temat:

  festiwal włochy

Artykuły na temat: festiwal włochy
 • Festiwal Lalka też człowiek

  Międzynarodowy Festiwal Teatru Lalek i Animacji Filmowych dla Dorosłych "Lalka też Człowiek" potrwa w Warszawie do 14 października.

 • Francja, Włochy, Austria. Gdzie na narty?

  Jeśli narty, to najlepiej w Alpach. Tylko gdzie? Francja będzie odpowiednim kierunkiem dla poszukiwaczy dobrej zabawy i kulinarnych przygód. Wielbiciele wygody i rodzinnego relaksu powinni postawić na Austrię. A miłośnicy czarnych tras, którzy na stoku pojawiają się pierwsi, a schodzą z niego dopiero po zamknięciu wyciągów? Im polecamy słoneczne Włochy. Iga Nyc...

 • ​Ascoli Piceno - Włochy, jakich nie znacie

  Jeżeli lubicie festiwale i inscenizacje historyczne, ta z pewnością Was zainteresuje. Wkrótce we włoskim Ascoli Piceno odbędzie wielkie wydarzenie z okazji święta patrona miasta. Jeśli chcielibyście poczuć się, jak średniowieczni rycerze i damy, nie może Was tu zabraknąć.

 • Węgry czy Włochy. Kraje dla miłośników wina

  Włoski raj dla koneserów Powstające we Włoszech wina zajmują aż 20% światowej produkcji - to naprawdę imponujący udział! Włochy szczycą się także największym zróżnicowaniem winorośli. Można to(...) uraczą nas jakąś ciekawostką lub legendą związaną z trunkiem, który akurat pijemy. Włochy dzielą się na kilka dużych regionów, specjalizujących się w wytwarzaniu określonego gatunku wina. W regionie...

 • Festiwal Tańców Dworskich „Cracovia Danza"

  Tegoroczna, piętnasta edycja Festiwalu Tańców Dworskich „Cracovia Danza” odbędzie się w dniach od 27 lipca do 3 sierpnia 2014 roku w Krakowie, a jej tematem przewodnim jest „Muzyka a taniec dworski”.

 • Podróż do Włoch na wiosnę

  Wiosna to doskonały czas na podróż do Włoch. Turystów nie jest jeszcze tak dużo, nie ma też jeszcze letnich upałów. W tym okresie odbywa się także wiele festiwali i imprez, o których lipcowi urlopowicze mogą pomarzyć.

 • Każdy festiwal był rewią mody

  ...sobie radzić same. Co roku wyzwaniem dla nich były dwie prestiżowe imprezy: festiwale w Opolu i Sopocie. Radziły sobie na kilka sposobów. Niektóre szyły na miarę w państwowych domach mody - warszawskiej(...) festiwal w Sopocie zamawiały Krystyna Loska i Bogumiła Wander. Niestety, ta pierwsza nie wspomina tego najlepiej. - Pojechałam do Łodzi dwukrotnie, najpierw żeby wybrać fason i materiał, a potem do miary...

 • Festiwal afro-latino

  Bachaturo - Międzynarodowy Festiwal Tańca to największy w Europie festiwal bachaty i innych popularnych tańców z kręgu afro-latino. Odbędzie się w Warszawie w dniach 17 - 19 września.

 • ... byl sobie festiwal Sanremo 2011....

  ..." ... nie przytocze nazwisk bo jeszcze nie pamietam ... spiewali porywajaco ... a tak na marginesie to byl festiwal duetow ... pojawilo sie sporo spiewajacych par. I miejsce trzecie Al Bano - tu juz nagroda dyskusyjna ( dla mnie ) ... troche chyba " po znajomosci " ... na tle innych wykonawcow nie porywal ... coz nazwisko zrobilo swoje .. Nie dostala nogrody piosenka, ktora bedzie pofestiwalowym...

 • Polish Burlesque Festival

  ...​W dniach 11-13 września 2015 r. na deskach legendarnego Kina Iluzjon Filmoteki Narodowej w Warszawie będziemy mogli podziwiać 20 performerów z 13 krajów świata. To pierwszy międzynarodowy festiwal burleskowy, który odbędzie się w Polsce.