• Informacje na temat:

  festiwal w cannes

Artykuły na temat: festiwal w cannes
 • Gwiazdy w Cannes

  W Cannes rozpoczął się festiwal filmowy. Jednak to artystyczne wydarzenie to nie tylko święto kina, ale też... mody. Zobaczcie, kto zadał szyku na czerwonym dywanie.

 • Dlaczego zbojkotował festiwal w Cannes?

  Ceremonię otwarcia tegorocznego festiwalu w Cannes przyćmił skandal. Nie pojawili się na niej książę Monako Albert II (56) i jego siostry: Karolina (57) i Stefania (49). Rodzina książęca wyraziła w ten sposób swój sprzeciw wobec filmu, który, choć wyświetlany był poza głównym konkursem, to jednak wzbudzał wielkie zainteresowanie mediów. Chodzi o film "Grace, księżna Monako" francuskiego...

 • Stylista o kreacji gwiazd w Cannes

  Festiwal w Cannes brawurowo otworzyła Monica Bellucci namiętnie całując współprowadzącego. Sprowokowało to wiele komentarzy i zdominowało nawet tradycyjne dywagacje na temat stroju. Zapytaliśmy znanego stylistę Tomasza Jacykowa jak ocenia kreacje aktorki.

 • Rihanna w Cannes: stylizacja na miarę diwy

  Światowej sławy piosenkarka wciąż wzbudza emocje za sprawą swoich oryginalnych stylizacji. Na festiwalu filmowym w Cannes Rihanna olśniła kreacją od Diora i nietuzinkowymi dodatkami.

 • Kasia Zaremba: Makijaż w Cannes - od dwóch dekad króluje klasyka

  PAP Life: Jak wyglądają przygotowania do tak ogromnego przedsięwzięcia, jakim jest Festiwal w Cannes - czy makijażyści, podobnie jak projektanci, "szkicują", projektują makijaże, z dużym wyprzedzeniem wybierają motyw przewodni makijażu? Kasia Zaremba: Przygotowania do takich wydarzeń jak Cannes rozpoczynają się zawsze z dużym wyprzedzeniem. Szukanie inspiracji, zbieranie informacji o kreacjach...

 • Prosto z Cannes

  Słynny festiwal filmowy jest także festiwalem mody. To prawdziwe święto wyrafinowanej elegancji! Zobacz, czyje kreacje zachwyciły nas najbardziej w tym roku.

 • Zachwycający debiut w Cannes

  Kim Kardashian ma konkurencję ! Jej 18 letnia przyrodnia siostra Kendall Jenner ostatnio coraz częściej pokazuje się na prestiżowych imprezach. W tej chwili olśniewa w Cannes.

 • Lazurowy Kolor Cannes

  ...dziedziny kultury jaką jest kinematografia. Debiut słynnego Festiwalu Filmowego w Cannes zaplanowany został na 1 września 1939, ale wydarzenia historyczne jakie wtedy wstrząsnęły światem, unicestwiły te plany, wobec czego pierwsza edycja Festiwalu odbyła się od 20 września do 5 października 1946 roku. W tym roku Festiwal zaplanowany jest w dniach od 16 do 27 maja, także w błogim spokoju, Cannes odlicza...

 • W Cannes dyskryminują kobiety… w płaskich butach

  Po zakazie robienia selfie, media donoszą o kolejnej kontrowersyjnej zasadzie, obowiązującej na tegorocznym festiwalu w Cannes. Organizatorzy wymagają od kobiet noszenia obuwia na wysokim obcasie.

 • Modne Cannes

  Do Cannes na francuskiej Riwierze ściągnęły gwiazdy filmowe z całego świata, tłumy fanów i dziennikarzy. W środę 11 maja rozpoczął się tam 58. Międzynarodowy Festiwal Filmowy.

Zdjęcia na temat: festiwal w cannes
Wideo na temat: festiwal w cannes
 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Najpiękniejsze kobiety festiwalu w Cannes

  Od 11 do 22 maja trwał 69. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Nie brakowało na nim oczywiście światowych gwiazd show-biznesu. Oto zestawienie najpiękniejszych kobiet eventu, które błyszczały na czerwonym dywanie. (Cover Video)

 • Grażyna Torbicka o przygotowaniach do festiwalu w Cannes

  Czy Grażyna Torbicka wybiera się na Festiwal Filmowy w Cannes? - To będzie dla mnie wyjątkowy festiwal, ponieważ to będzie mój dwudziesty festiwal w Cannes - zdradziła dziennikarka. Jak wyglądają jej(...) Festiwalu Dwa Brzegi - powiedziała Torbicka. Z kim z zagranicznych aktorów ma zaplanowane wywiady? (x-news)

Dyskusje na temat: festiwal w cannes