• Informacje na temat:

  festiwal w cannes

Artykuły na temat: festiwal w cannes
 • 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

  To święto kina, ale moda nie ustępuje miejsca na czerwonym dywanie. Kreacje gwiazd, przygotowywane przez najlepszych projektantów i stylistów, z roku na rok zaskakują festiwalową publiczność i obserwatorów.

 • Cannes - modowa retrospektywa

  Wielkie europejskie święto kina, jakim jest Festiwal Filmowy w Cannes, to zarazem jedno z najmodniejszych wydarzeń w roku. Francuska Riwiera staje się wówczas istną rewią mody, a czerwony dywan - wybiegiem, na którym gwiazdy prezentują spektakularne kreacje.

 • Cannes w modowym zwierciadle

  Elle Fanning w stylizacji inspirowanej Grace Kelly, Bella Hadid w czerwonej sukni z wycięciami, Anja Rubik w stylowym czarnym smokingu - tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego w Cannes cechowały elegancja i glamour. Nie zabrakło też odrobiny ekstrawagancji.

 • Gwiazdy w Cannes

  W Cannes rozpoczął się festiwal filmowy. Jednak to artystyczne wydarzenie to nie tylko święto kina, ale też... mody. Zobaczcie, kto zadał szyku na czerwonym dywanie.

 • Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę w Cannes

  Julia Wieniawa razem z Jessicą Mercedes i Grażyną Torbicką została zaproszona na Festiwal w Cannes przez firmę kosmetyczną L’Oreal Paris.

 • Elle Fanning w dwóch stylizacjach zachwyca w Cannes

  Amerykańska aktorka znana m.in. z ról w filmach "Babel" i "Neon Demon" zasiadła w jury tegorocznej edycji festiwalu w Cannes. Elle Fanning zaprezentowała się najpierw w skromnym, eleganckim komplecie, by na uroczystej gali otwarcia olśnić w powłóczystej sukni.

 • Dlaczego zbojkotował festiwal w Cannes?

  Ceremonię otwarcia tegorocznego festiwalu w Cannes przyćmił skandal. Nie pojawili się na niej książę Monako Albert II (56) i jego siostry: Karolina (57) i Stefania (49). Rodzina książęca wyraziła w ten sposób swój sprzeciw wobec filmu, który, choć wyświetlany był poza głównym konkursem, to jednak wzbudzał wielkie zainteresowanie mediów. Chodzi o film "Grace, księżna Monako" francuskiego...

 • Stylista o kreacji gwiazd w Cannes

  Festiwal w Cannes brawurowo otworzyła Monica Bellucci namiętnie całując współprowadzącego. Sprowokowało to wiele komentarzy i zdominowało nawet tradycyjne dywagacje na temat stroju. Zapytaliśmy znanego stylistę Tomasza Jacykowa jak ocenia kreacje aktorki.

 • Rihanna w Cannes: stylizacja na miarę diwy

  Światowej sławy piosenkarka wciąż wzbudza emocje za sprawą swoich oryginalnych stylizacji. Na festiwalu filmowym w Cannes Rihanna olśniła kreacją od Diora i nietuzinkowymi dodatkami.

 • Grażyna Torbicka: w jakiej kreacji pojawi się w Cannes?

  Torbicka od lat zajmuje się kinem. Jest autorką programu "Kocham Kino", bierze udział w międzynarodowych festiwalach filmowych i promuje polskie filmy za granicą.  Już za tydzień rozpocznie się Festiwal Filmowy w Cannes, na którym dziennikarka pojawia się od dwudziestu lat. Torbicka relacjonuje wydarzenie dla polskich widzów. Z tej okazji Agnieszka Jastrzębska postanowiła odwiedzić panią...

Zdjęcia na temat: festiwal w cannes
Wideo na temat: festiwal w cannes
 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Julia Wieniawa o Festiwalu Filmowym w Cannes

  W tym roku ma miejsce 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Szansę na Złotą Palmę, czyli główną nagrodę festiwalu, ma Paweł Pawlikowski oraz jego najnowszy film "Zimna Wojna''. Jak wyglądają kulisy festiwalu? W "Dzień Dobry TVN" o swoim pobycie w Cannes opowiedziała Julia Wieniawa. Co działo się podczas pierwszych dni wydarzenia?

 • Kogo Julia Wieniawa zabiera do Cannes?

  Julia Wieniawa cieszy się na myśl o wyjeździe na nadchodzący festiwal filmowy w Cannes. Nie zależy jej na fotografowaniu się z wielkimi gwiazdami. Zamierza uszanować nałożony przez organizatorów zakaz robienia selfie. Planuje natomiast specjalną - nowoczesną i dziewczęcą - kreację na czerwony dywan. Na festiwal wybiera się z Jessicą Mercedes. Julia uważa, że ona i jej przyjaciółka reprezentują

Dyskusje na temat: festiwal w cannes