• Informacje na temat:

  festiwal muzyczny

Artykuły na temat: festiwal muzyczny
 • Festiwal „Dźwięki Północy”

  ...34. edycja Festiwalu „Dźwięki Północy” odbędzie się w Gdańsku w dniach 4-8 lipca. W ramach festiwalu organizowane są koncerty, warsztaty tańca, śpiewu, rękodzieła, zabawy taneczne, projekcje filmów, spotkania i prezentacje. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • Festiwal KONTAKT w Toruniu

  ...wciąż odciskają wyraźne piętno na teatralnych estetykach? Odpowiedzi na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym KONTAKT 2018 odbywającym się 19-25 maja w Toruniu. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • Festiwal 3x3. w Poznaniu

  Gaba Kulka, Agata Zubel, Jakub Jakowicz i Arte dei Suonatori, czyli muzyczna wieża Babel. Rusza druga edycja Festiwalu 3x3. 30 października koncert w Poznaniu.

 • Chorwacja: Sezon festiwali muzycznych

  Dla wielu Chorwacja kojarzy się głównie z lazurowym morzem, miastami o bogatej historii i różnorodną kuchnią. Chorwacja należy również do najpopularniejszych kierunków turystycznych wśród wielbicieli festiwali muzycznych. W szczególności wybrzeże Adriatyku w okresie letnim słynie z dużej ilości ciekawych imprez. Jeżeli masz ochotę pobawić się na zagranicznym festiwalu - pomyśl o Chorwacji...

 • Najlepsze festiwale muzyczne w Europie

  Co roku jury EFA bierze pod lupę wszystkie festiwale muzyczne odbywające się w Europie i decyduje, któremu przyznać tytuł najlepszego. Jednak decydujący głos mają uczestnicy - mogą głosować na imprezę, na której bawili się najlepiej. Nagrody przyznaje się w wielu kategoriach. Oceniane są festiwale według wielkości, halowe, nagrodę mogą dostać też organizatorzy, ulubieni artyści albo piosenka...

 • Festiwal Muzyki Filmowej 2016

  ..."Dziecko Rosemary", "Dziewiąte wrota", "Matnia", "Teoria Wszystkiego", "Drive", "Jak wytresować smoka", "Shrek", "Król Lew", "Indiana Jones i Poszukiwacze Zaginionej Arki" oraz światowa premiera muzyki z gry Wiedźmin 3 - to tylko niektóre z atrakcji 9. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Stolice słynnych festiwali

  Mamy w Polsce coraz więcej... festiwali! To świetny sposób na promocję miast i regionów: atrakcja, która przyciąga turystów. Jeśli ktoś był raz na takiej imprezie, będzie tu wracał. Te miejsca są piękne także jesienią. Warto je odwiedzić.

 • 26. Festiwal Mozartowski w Warszawie 23 czerwca - 31 lipca 2016

  Kilkunastotysięczną publiczność gromadzi co roku na spektaklach operowych i koncertach największy w Europie przegląd muzyki wiedeńskiego kompozytora. 26. edycja Festiwalu Mozartowskiego rozpocznie się w tym roku 23 czerwca.

 • FMF: Festiwal marzycieli

  ...- 11 lat temu wyjechał z Krakowa do Hollywood spełniać swoje marzenia. Niewielu się to udaje, ale jemu się udało - mówiła 17 maja Magdalena Miśka-Jackowska z RMF Classic otwierając koncert monograficzny Abla Korzeniowskiego na krakowskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

 • ​Festiwal Wawel o zmierzchu

  ..."Wawel o zmierzchu" to letni festiwal plenerowy: miejscem koncertów są rozświetlone dziedzińce Zamku Królewskiego na Wawelu: Arkadowy i Batorego. Muzyka ukazywana jest w dialogu tradycji i nowoczesności. Równolegle z szeroko pojętą klasyką muzyczną wykonywane są utwory współczesne. Koncerty odbywać się będą w soboty od 7 lipca - 25 sierpnia 2018.

Zdjęcia na temat: festiwal muzyczny
Wideo na temat: festiwal muzyczny
 • Jak gwiazdy szalały za młodu?

  W "Dzień Dobry Wakacje" o prawach młodości i młodzieńczych szaleństwach rozmawiali muzycy Tymon Tymański i Krzysztof Kasowski, dziennikarz Paweł Płuska oraz aktor Mateusz Banasiuk. Jakie mają wspomnienia z lat młodości? Czy szaleli na muzycznych festiwalach? Kto z nich chodził na pielgrzymki do Częstochowy? (Źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news)

 • Przedpremierowy fragment odcinka Iron Majdan

  Jaka kreacja wywołała taką reakcję Małgosi? Występ na jednym z największych festiwali azjatyckich będzie kolejnym wyzwaniem, postawionym przed Iron Majdan. Małgosia i Radek staną na scenie, u boku jednej ze wschodzących gwiazd tajskiego rynku muzycznego – zespołu Sweet Mullet. Tych czterech niepozornych chłopaków podczas koncertów zamienia się w szalonych rockmanów, którzy w szaleństwie nie mają

Dyskusje na temat: festiwal muzyczny
 • Re: Żołnierski festiwal na wesoło

  rynek muzyczny. Lansuje się stękające, roznegliżowane panienki, które na żywo nie potrafia śpiewać. O kompozycjach i tekstach wolę się nie wypowiadać.

 • Re: ... byl sobie festiwal Sanremo 2011....

  San Remo to troche festival muzyczny, troche rewia mody, urocze. Al Bano i Romina to duet nie do zapomnienia. Ciekawam tego pierwszego miejsca, udaje sie zatem do twoich video. a mnie sie przypomniala jedna wloska piosenka do ktorej mam sentyment, Giovanna Mezzogiorno - La finestra di fronte. Film uroczy, muzyka cudna. Sleczalam z Antimo, moim wloskim kolega nad tlumaczeniem tekstu. pozdrawiam

 • Re: ... byl sobie festiwal Sanremo 2011....

  ha, pomylilam wykonawcow, to jednak Andrea Guerra. San Remo to troche festival muzyczny, troche rewia mody, urocze. Al Bano i Romina to duet nie do zapomnienia. Ciekawam tego pierwszego miejsca, udaje sie zatem do twoich video. a mnie sie przypomniala jedna wloska piosenka do ktorej mam sentyment, Giovanna Mezzogiorno - La finestra di fronte. Film uroczy, muzyka cudna. Sleczalam z Antimo, moim

 • Mylisz się!

  Może nie co do festiwalu top, ale przecież to nie wina eski, że ludzie kupują kiepskie płyty. Natomiast Trendy to jedyny wartościowy festiwal muzyczny w tym kraju. Większość z występujących na nim(...) muzycznym zaczęło się coś zmieniać. Trzymam kciuki za te zespoły!

 • Gwiazdy? U nas w większości są pseudogwiazdy!!!

  .) albo wżenić się w rodzinę ze znajomościami (Anna M.Jopek - dobry repertuar, głosik przeciętny; Mandaryna - no comments) albo robić wokół siebie jak najwięcej szumu (Doda). Rynek muzyczny jest(...) - 95% nowych "gwiazd" czeka aż ktoś im napisze jakiś badziew, żeby mogły to zaśpiewać. Co jakiś czas nasza "plejada" robi sobie jakiś festiwal: a to Sopot, a to jakiś chrytatywny (myślałby kto, wszyscy