• Informacje na temat:

  festiwal luty

Artykuły na temat: festiwal luty
 • ​Festiwale i imprezy w Berlinie

  ...ciekawe festiwale filmowe. W lutym filmowa energia miasta jest skoncentrowana wokół Berlin International Film Festival. Jedno z najważniejszych wydarzeń filmowych na świecie corocznie przyciąga ponad(...) się nowoczesną technologią, nie może was zabraknąć na festiwalach CTM & Transmediale. Na tych dwóch współpracujących ze sobą imprezach zetkniecie się z różnymi wymiarami technologii. Program CTM jest...

 • Materia Prima. 3. Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy

  Kolejna edycja festiwalu MATERIA PRIMA obędzie się w dniach 21-28 lutego 2015 roku w Krakowie. To jedyne tego typu wydarzenie w Polsce, które przybliża polskiej widowni Teatr Formy na najwyższym światowym poziomie. Zobaczymy spektakle teatru tańca, teatru plastycznego, lalkowego, teatru cieni, nowego cyrku stworzone przez najbardziej znanych reżyserów i choreografów.

 • Festiwal Kultury Chińskiej

  Od trzech lat impreza ta odbywa się w niezwykłej scenerii podziemnych komór kopalni soli. Dzięki temu jest prawdopodobnie jedynym na świecie powitaniem Nowego Roku Chińskiego pod ziemią. Głównym punktem Festiwalu, który odbędzie się 5 lutego br. (początek o godz. 16.00 w komorze Warszawa) będzie ceremonia powitania Nowego Roku Chińskiego "Ognistego Psa" z jedynym w Polsce tańcem smoka...

 • Jubileuszowa 20. Zadymka Jazzowa

  W dniach 18 – 25 lutego odbędzie się 20. edycja LOTOS Jazz Festival Bielskiej Zadymki Jazzowej. Styl.pl objął patronat nad festiwalem.

 • Czego się spodziewać

  ...​Najsłynniejsze spektakle, gorące premiery ostatnich miesięcy, najbardziej znani twórcy,uwielbiani artyści, wstrząsające opowieści, niespotykane sposoby narracji, zaskakujące rozwiązania techniczne - tak się zapowiada 5. Międzynarodowy Festiwal Teatru Formy Materia Prima, który rozpocznie się 15 lutego 2019 roku. Festiwal przyniesie prezentację dwunastu wybitnych spektakli wybranych z wielu...

 • Healthy lifestyle show - już za nami!

  W dniach 24 - 25 lutego 2018 z sukcesem odbyła się pierwsza edycja Healthy LifeStyle Show na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Festiwal Zdrowego Stylu Życia gościł ponad 100 wystawców z całej Polski.

 • Masz swoje pięć minut! Czeka cię prawdziwy festiwal dobrych okazji na wszystkich płaszczyznach życia, a Mars w Strzelcu zapewnia energię i możliwość przebicia...

 • Smolik, Kev Fox, Bitamina i Sonbird w Krakowie

  Festiwal Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo w Krakowie to przede wszystkim chęć ukazania inspirujących zależności pomiędzy muzyką, plastyką i słowem oraz promocja młodych talentów na wszystkich tych płaszczyznach.

 • W uścisku sekretnego strachu. Rewelacyjny spektakl FC Bergman

  ...​O tym teatrze się mówi i to w wielu krajach świata. Jego spektakle podbijają widownie kolejnych festiwali wzbudzając liczne dyskusje o granicach sztuki.

 • Bukowina Tatrzańska. Zabawa po góralsku

  Nie tylko w Rio de Janeiro czy Wenecji odbywają się huczne festiwale. Także w Polsce, już od niemal półwiecza, mamy swój tradycyjny karnawał pod Tatrami.