• Informacje na temat:

  festiwal ludowy

Artykuły na temat: festiwal ludowy
 • Festiwal KONTAKT w Toruniu

  ...wciąż odciskają wyraźne piętno na teatralnych estetykach? Odpowiedzi na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym KONTAKT 2018 odbywającym się 19-25 maja w Toruniu. Styl.pl jest patronem festiwalu.

 • Festiwale gastronomiczne w Czechach

  Wiosenną wycieczkę do Czech warto połączyć z udziałem w jednym z ciekawych wydarzeń gastronomicznych. Na smakoszy czekają festiwale kuchni czeskiej, podczas których można delektować się typowymi przysmakami i znakomitymi trunkami.

 • Słowacja: Majowy festiwal wina

  Hotelowy Resort Oravský Háj we współpracy z firmą Félix Wines organizują 6-7 maja pierwszą edycję Festiwalu Wina Oravský Háj.

 • ...naprawdę. To tylko inscenizacja wydarzeń, które mogły mieć miejsce przed wiekami. Jak co roku, można ją obejrzeć na Festiwalu Słowian i Wikingów w Wolinie, a konkretnie na wysepce Ostrów Recławski, gdzie(...). Goście festiwalu mogą poznać tajniki dawnych rzemiosł i kupić kopie broni, ubrań, starej biżuterii ze srebra i brązu. Zadbano także o najmłodszych. Maluchy mają do dyspozycji plac zabaw, na którym mogą...

 • Festiwal kolejowy w Wolsztynie

  W tym malowniczym miejscu parowozownia czynna jest od 110 lat.

 • Żołnierski festiwal na wesoło

  Podczas Festiwalu Piosenki Żołnierskiej Ludowe Wojsko Polskie nie żałowało środków, aby umilić pobyt w Kołobrzegu wykonawcom. Nawet w dobie braków rynkowych zaopatrzenie było znakomite. Na stołach(...) zaśpiewała piosenkę "Torpedysta". Od kiedy pani Barbara wyszła za pułkownika Władysława, nie mogła startować w konkursie. Ale i tak była najbardziej wpływową personą festiwalu. - Robiący wrażenie...

 • Festiwal Kultury Chińskiej

  Od trzech lat impreza ta odbywa się w niezwykłej scenerii podziemnych komór kopalni soli. Dzięki temu jest prawdopodobnie jedynym na świecie powitaniem Nowego Roku Chińskiego pod ziemią. Głównym punktem Festiwalu, który odbędzie się 5 lutego br. (początek o godz. 16.00 w komorze Warszawa) będzie ceremonia powitania Nowego Roku Chińskiego "Ognistego Psa" z jedynym w Polsce tańcem smoka...

 • Festiwal Muzyka i Świat powraca

  Festiwal filmów dokumentalnych o muzyce odbędzie się w dniach 24 - 27 marca 2011 r.

 • Podróż do Włoch na wiosnę

  Wiosna to doskonały czas na podróż do Włoch. Turystów nie jest jeszcze tak dużo, nie ma też jeszcze letnich upałów. W tym okresie odbywa się także wiele festiwali i imprez, o których lipcowi urlopowicze mogą pomarzyć.

 • ​Antalya - jedno z najciekawszych miejsc tureckiego wybrzeża

  Śródziemnomorskie wybrzeże Turcji staje się coraz popularniejszym wakacyjnym kierunkiem wśród podróżników z całego świata. To nie tylko piękne plaże i lazurowe morze, ale także bogata kultura owocująca niezliczonymi festiwalami, zabytki i sąsiedztwo gór sprawiają wiele osób przedkłada tę riwierę nad już choćby francuską.