• Informacje na temat:

  festiwal jedzenie

Artykuły na temat: festiwal jedzenie
 • ​Festiwale i imprezy w Berlinie

  ...się nowoczesną technologią, nie może was zabraknąć na festiwalach CTM & Transmediale. Na tych dwóch współpracujących ze sobą imprezach zetkniecie się z różnymi wymiarami technologii. Program CTM jest skoncentrowany na muzyce i sztuce interaktywnej - w ramach festiwalu odbywają się futurystyczne, urozmaicone efektami wizualnymi koncerty.  Z kolei Transmediale pokazuje kwestie technologii i jej...

 • Festiwal "Kocham Wino"

  ...11 maja w Centrum Kultury Lublin przy ul. Peowiaków 12 odbędzie się największy festiwal wina w kraju - "Kocham Wino". Organizator Centrum Wina zaprasza zarówno koneserów wina, jak i wszystkich, którzy chcą spróbować najlepszych produktów winiarskich i znaleźć coś dla siebie.

 • Słabość Beaty Tyszkiewicz - buty

  ..."Bardzo ważne były dla mnie zawsze buty" - wyznaje Beata Tyszkiewicz w książce "Elegantki. Moda ulicy lat 50. i 60. XX wieku". Gdy przed laty zatrzymała się z dłuższą wizytą w Paryżu, potrafiła oszczędzać na jedzeniu, byle kupić efektowane buty na festiwal filmowy.

 • Święto zmarłych na świecie - od tańców i śpiewów, po parady krów

  W Chinach i w Japonii przy grobach bliskich zostawia się jedzenie, w Nepalu urządzana jest parada krów, które symbolizują zmarłych, a w Meksyku znaleźć można pieczywo ozdobione kształtami piszczeli i czaszki z cukru.

 • Czechy - imprezy dla piwoszy

  Miłośnikom czeskiego piwa polecamy udział w festiwalach piwnych, na których nie zabraknie pysznego jedzenia, atrakcyjnych programów muzycznych, zabawnych konkursów, zwiedzania browarów i przede wszystkim degustacji ulubionego napoju.

 • Podróż do Włoch na wiosnę

  Wiosna to doskonały czas na podróż do Włoch. Turystów nie jest jeszcze tak dużo, nie ma też jeszcze letnich upałów. W tym okresie odbywa się także wiele festiwali i imprez, o których lipcowi urlopowicze mogą pomarzyć.

 • Kraj Basków. Hiszpania jakiej nie znacie

  Zaskakujący kawałek Hiszpanii. Zabytki, pyszne jedzenie, uwodzące wino, imponująca architektura. Ale i odrębny język, własna kultura i Baskowie – ludzie, którzy zarażają swoim krajem. Tekst: Kamila Sypniewska...

 • Kraj Basków. Hiszpania jakiej nie znacie

  Zaskakujący kawałek Hiszpanii. Zabytki, pyszne jedzenie, uwodzące wino, imponująca architektura. Ale i odrębny język, własna kultura i Baskowie – ludzie, którzy zarażają swoim krajem. Tekst: Kamila Sypniewska...

 • Beata Tyszkiewicz: Moje pokolenie umiało się wszystkim cieszyć

  Bardzo starannie przygotowywałam swoje stroje na festiwale w Moskwie, Rzymie, San Sebastian. W swoim czasie miałam futra - z lamparta, norki i lisy. Wtedy nie miałyśmy jeszcze świadomości, jak dalece jest to niepoprawne. Co prawda do dziś mam jedno z tych futer. Ma już trzydzieści lat i mimo że lubiłam je nosić, wygląda jak nowe. To co mam z nimi zrobić?

 • Gourmet Festival w Krakowie

  ...17 października ponownie do Polski zawitał jeden z najbardziej prestiżowych festiwali kulinarnych na świecie – Relais & Châteaux Gourmet Festival.

Dyskusje na temat: festiwal jedzenie
 • -

  -

  lu Szwecja jest dziwnym krajem. Seks jest normalna czynnoscia zyciowa jak jedzenie itd. i tak sie ten temat traktuje. Ale np. chodzenie w mini uwaza sie za prowokowanie zeby zostac zgwalcona. Skandal wybuchl kiedy szwedzka reprezentantka na festiwal eurowizji w mini tanczyla z mikrofonem. Uwazano, ze to prowokacja seksulna. A podejrzewam, ze nikt z ogladajacych milionow nie zwrocil na to