• Informacje na temat:

  ferie z dzieckiem

Artykuły na temat: ferie z dzieckiem
 • Ania Rusowicz na feriach z dzieckiem

  Ania Rusowicz w sierpniu 2017 roku została mamą. Teraz pochwaliła się uroczym zdjęciem z synem.

 • My się zimy nie boimy! Ferie z marką WINIARY

  Tuż po świętach nasze pociechy szykują się na kolejny zimowy odpoczynek. Dla uczniów części regionów Polski ferie zaczynają się już od połowy stycznia, a ich rówieśnicy z innych województw zimową przerwę rozpoczynają z początkiem lutego. W tym czasie uczniowie chętnie przebywają na świeżym powietrzu, często wybierając lodowisko czy bitwy na śnieżki. Każda mama dba, aby jej podopieczni mieli siłę...

 • Ferie w górach

  Zakopane, a może inny zimowy kurort? Sprawdź, co oferują ośrodki w Polsce i u naszych południowych sąsiadów.

 • Ferie pod palmami coraz popularniejsze

  ...wówczas, że taki wyjazd wcale nie musi być znacznie droższy niż wypoczynek w polskich górach, a i same Alpy nie są wyłącznie dla bardzo dobrze jeżdżących narciarzy" - mówi. Okazuje się, że również ferie pod palmami są coraz popularniejsze, bowiem coraz bardziej kuszące są oferty biur podróży. "Np. na Riwierę Turecką - to nowy zimowy kierunek w ofercie biur podróży - na ferie w hotelu 4* z wyżywieniem...

 • Ferie na kredyt

  Zimą wydajemy więcej. Wiąże się to ze wzrostem rachunków za ogrzewanie i energię elektryczną. Do tego dochodzą świąteczne wydatki – zakup prezentów, świątecznych ozdób, czy też przygotowanie uroczystej kolacji dla całej rodziny. Kolejne koszty niesie ze sobą okres karnawałowy i wyjazdy na ferie, na które zwykle nie starcza już pieniędzy. Profi Credit zapytało Polaków o to, jak radzą sobie...

 • Szklarska Poręba na ferie!

  Znajdziesz tu alpejski klimat, 100 km tras narciarskich, cudne formacje skalne, fascynującą historię oraz... rubiny i szafiry.

 • Ferie w górach?

  Zakopane, a może inny zimowy kurort? Sprawdź, co oferują ośrodki w Polsce i u naszych południowych sąsiadów.

 • Wyjazd dziecka na ferie zimowe – jak się przygotować?

  Ferie zimowe można ciekawie spędzić w mieście. Jeśli jednak postanowiliście wysłać pociechę na zimowisko, musicie pamiętać o kilku kwestiach. W końcu wyjazd ma być dla dziecka frajdą, a dla was odpoczynkiem.

 • Ferie! Nad morzem czy w górach?

  Jak pogodzić rodzinne dyskusje o wyjeździe na ferie? Wybierzcie Trójmiasto, bo oprócz mnóstwa atrakcji, jest gdzie pojeździć na nartach. Albo Rabkę, kameralny górski kurort ze świetnym teatrem i znakomitymi zabiegami zdrowotnymi i urodowymi.

 • Niezapomniane ferie w Austrii

  Zimowa frajda dla całej rodziny? Narciarski urlop z dziećmi wcale nie musi być męczący i stresujący. Jak zaplanować ferie, aby wypoczynek z dziećmi był jednocześnie relaksujący, ekscytujący, bezpieczny i niezapomniany, i to dla wszystkich członków rodziny?

Dyskusje na temat: ferie z dzieckiem
 • Re: Anna Nowak - Ibisz dała się porwać

  Anno Lepiej będzie jak sama dowartościujesz jakoś swój prościutki umysł, bo Anna Nowak Ibisz pojechała na ferie z dzieckiem tam gdzie uznała.

 • -

  -

  tralalala a ja robie najprawdziwsze golabki ..... plany mialam ( z dzieckiem) ze pierogi zrobimy ale .... za duzo roboty ... robimy golabki, dziecko ma ferie i mi dzielnie pomaga, wlasnie zmywarke rozpakowuje a ja tu z doskoku :-)))

 • Już nie wiem który list.

  Też wolałabym nie stawać się dorosła. Chciałabym byc znów dzieckiem. A co do "samotności w sieci" nie czytałam, ale może przez ferie zaglądne do tej książki. Może mi się spodoba. Pozdrawiam ;)

 • Re: Nauczyciel mnie nie lubi

  pedagogiczne, planowanie pracy, papierkowe sprawy). Ferie? Jestem anglistką. ferie przeważnie spędzam w szkole opracowując kolejny projekt międzynarodowy, albo cały dzień siedzę przy kompie planując projekty. Wakacje? Mamy 6 tyg wolnego. Wtedy wyjeżdżamy pilnować dzieci w szkole partnerskiej, zamiast wybrać się gdzieś z własnym dzieckiem (to nie przyjemność, nikt z nas nigdy nie chce jechać