• Informacje na temat:

  family

Artykuły na temat: family
 • Joanna Naturia Family: Płyny do kąpieli

  Trzy nowe rodzinne płyny do kąpieli Naturia Family Joanna, dają możliwość delikatnego oczyszczania skóry i pielęgnacji ciała dla całej rodziny. Dzięki dużym pojemnościom opakowań – aż 750 ml! płyny do kąpieli Naturia Family służą całej rodzinie i są bardzo ekonomiczne.

 • Freak Family z Empiku

  Efekt współpracy Empiku oraz znanego artysty jest adresowany do tych, którzy lubią najnowsze designerskie smaczki. "Freaki" są dziwne i filuterne zarazem, ale zdecydowanie dają się lubić. Freak Family w osobach Sataniki, Saiko i Soso są już dostępne we wszystkich salonach sieci. Maurycy Gomulicki ze swoją oryginalną kolekcją dołączył do grona znanych polskich artystów współpracujących...

 • Linia Yano Family, Ekodrob

  Yano Family to sześć nowych propozycji obiadowych dla zabieganych smakoszy: polędwiczki z fileta indyczego, kotlety "schabowe" i mielone z indyka, hamburgery, paluszki oraz nuggets - w złocistej chrupiącej panierce.

 • Nagroda główna: 3x Karta podarunkowa do zrealizowania w sklepach Venezia o wartości 300,00 zł 3x Zestaw plastrów w skład którego wchodzi: 3x Family...

 • ​259 osób zginęło podczas robienia selfie

  Spadają ze skały, toną, są potrącani przez samochody i pociągi - z roku na rok przybywa osób, które chęć zrobienia pomysłowego selfie przypłaciły życiem. Najnowszy raport przygotowany przez Journal of Family Medicine and Primary Care podsumowuje skalę zjawiska.

 • Jak wyglądają dzisiaj bohaterowie kultowych seriali?

  Moda na lata 90. trwa w najlepsze. Na scenę triumfalnie powróciło Kelly Family, a siostry Hadid dumnie noszą dzwony, bluzki odsłaniające pępek i okulary przeciwsłoneczne w prostokątnych oprawkach.

 • Zimowy urlop dla wymagających

  Dogodna lokalizacja, cztery ośrodki narciarskie z infrastrukturą dla narciarzy, snowboardzistów, freeriderów i miłośników sanek, oferta dla rodzin w ramach BIG Family Stubai, doskonale utrzymane stoki oraz śnieg od października do czerwca - to wszystko przyciąga urlopowiczów do Doliny Stubai w Austrii.

 • Agnieszka Więdłocha: Bo ja taki mały urwis byłam!

  Miała pseudonim "Rządzicha", bo zawsze stawiała na swoim. Nie lubiła Britney Spears i Kelly Family. Była prymuską i niezłą zadymiarą. Przeszła do historii szkoły...

 • Miłość vs. finanse

  Nawet najlepsze małżeństwa się kłócą. Okazuje się jednak, że tematy kłótni mogą być czynnikiem prognozującym ryzyko przyszłego rozwodu. Tak przynajmniej wykazały badania, które publikuje pismo "Family Relations". Najbardziej ryzykowne są konflikty dotyczące kwestii finansowych. Jakie rozwiązania w wydawaniu "związkowych pieniędzy" praktykują Polacy?

 • Przeciwsłoneczna ochrona dla całej rodziny

  Seria do opalania Lirene Family, dzięki zastosowaniu trójaktywnego systemu ochrony, pomaga zabezpieczyć twarz i ciało przed słońcem oraz intensywnie pielęgnować skórę.

Zdjęcia na temat: family
Wideo na temat: family
 • Sofia Vergara wciąż najlepiej opłacaną aktorką telewizyjną

  Sofia Vergara wciąż najlepiej opłacaną aktorką telewizyjną. Gwiazda zarobiła w ostatnim roku aż 43 mln dolarów. Drugie miejsce według magazynu "Forbes" przypada Kaley Cuoco z kwotą 24,5 mln dolarów. Vergara już piąty raz z rzędu zajmuje najwyższe miejsce w rankingu. Aktorka zarobiła fortunę nie tylko na serialu „Modern Family”, lecz także na licznych reklamach.(x-news)

 • Jak urządzić ponadczasowy pokój dla dziecka?

  Czy można małemu dziecku tak umeblować pokój, by rósł wraz z nim? W "Dzień Dobry TVN" swoimi pomysłami i spostrzeżeniami podzieliła się Ewa Mierzejewska. - Najważniejsze jest to, by stworzyć neutralną, prostą bazę - powiedziała dziennikarka. Jak zaznaczyła, poza różem i błękitem są inne kolory, które świetnie wyglądają w dziecięcym pokoju. Czym jest family design? (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: family