• Informacje na temat:

  family

Artykuły na temat: family
 • Joanna Naturia Family

  Trzy nowe rodzinne płyny do kąpieli Naturia Family Joanna dają możliwość delikatnego oczyszczania skóry i pielęgnacji ciała dla całej rodziny. Mają optymalnie dobrane składniki, z myślą zarówno o dzieciach jak i dorosłych. Dzięki dużym pojemnościom opakowań - aż 750 ml! płyny do kąpieli Naturia Family służą całej rodzinie i są bardzo ekonomiczne. Płyny posiadają przyjemną konsystencję, dobrze się...

 • Joanna Naturia Family: Płyny do kąpieli

  Trzy nowe rodzinne płyny do kąpieli Naturia Family Joanna, dają możliwość delikatnego oczyszczania skóry i pielęgnacji ciała dla całej rodziny. Dzięki dużym pojemnościom opakowań – aż 750 ml! płyny do kąpieli Naturia Family służą całej rodzinie i są bardzo ekonomiczne.

 • Freak Family z Empiku

  Efekt współpracy Empiku oraz znanego artysty jest adresowany do tych, którzy lubią najnowsze designerskie smaczki. "Freaki" są dziwne i filuterne zarazem, ale zdecydowanie dają się lubić. Freak Family w osobach Sataniki, Saiko i Soso są już dostępne we wszystkich salonach sieci. Maurycy Gomulicki ze swoją oryginalną kolekcją dołączył do grona znanych polskich artystów współpracujących...

 • Gorąca kłótnia u Justyny Żyły

  Małżonkowie piorą brudy na antenie Active Family.

 • Linia Yano Family, Ekodrob

  Yano Family to sześć nowych propozycji obiadowych dla zabieganych smakoszy: polędwiczki z fileta indyczego, kotlety "schabowe" i mielone z indyka, hamburgery, paluszki oraz nuggets - w złocistej chrupiącej panierce.

 • Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta

  Podczas rozmowy przyjaciółek w programie "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!", w Active Family, rozpęta się piekło!

 • Nagroda główna: 3x Karta podarunkowa do zrealizowania w sklepach Venezia o wartości 300,00 zł 3x Zestaw plastrów w skład którego wchodzi: 3x Family...

 • ​259 osób zginęło podczas robienia selfie

  Spadają ze skały, toną, są potrącani przez samochody i pociągi - z roku na rok przybywa osób, które chęć zrobienia pomysłowego selfie przypłaciły życiem. Najnowszy raport przygotowany przez Journal of Family Medicine and Primary Care podsumowuje skalę zjawiska.

 • Jak wyglądają dzisiaj bohaterowie kultowych seriali?

  Moda na lata 90. trwa w najlepsze. Na scenę triumfalnie powróciło Kelly Family, a siostry Hadid dumnie noszą dzwony, bluzki odsłaniające pępek i okulary przeciwsłoneczne w prostokątnych oprawkach.

 • Justyna Żyła powraca

  ...​Coraz więcej ludzi chce wyczyścić swoje relacje oraz rozwiązać konflikty w programie Justyny Żyły. Po krótkiej przerwie i udziale w "Tańcu z gwiazdami“, wraca więc ona na plan swojego show w "Active Family“ - "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!“. Prowadzenie tego formatu sprawia jej dużo przyjemności i satysfakcji. Kolejni bohaterowie już czekają by rozwiązać swoje problemy u niej...

Zdjęcia na temat: family
Wideo na temat: family
 • Sofia Vergara wciąż najlepiej opłacaną aktorką telewizyjną

  Sofia Vergara wciąż najlepiej opłacaną aktorką telewizyjną. Gwiazda zarobiła w ostatnim roku aż 43 mln dolarów. Drugie miejsce według magazynu "Forbes" przypada Kaley Cuoco z kwotą 24,5 mln dolarów. Vergara już piąty raz z rzędu zajmuje najwyższe miejsce w rankingu. Aktorka zarobiła fortunę nie tylko na serialu „Modern Family”, lecz także na licznych reklamach.(x-news)

 • Jak urządzić ponadczasowy pokój dla dziecka?

  Czy można małemu dziecku tak umeblować pokój, by rósł wraz z nim? W "Dzień Dobry TVN" swoimi pomysłami i spostrzeżeniami podzieliła się Ewa Mierzejewska. - Najważniejsze jest to, by stworzyć neutralną, prostą bazę - powiedziała dziennikarka. Jak zaznaczyła, poza różem i błękitem są inne kolory, które świetnie wyglądają w dziecięcym pokoju. Czym jest family design? (DDTVN/x-news)

Dyskusje na temat: family