• Informacje na temat:

  egipt zdjęcia

Artykuły na temat: egipt zdjęcia
 • Niezwykłe zdjęcia z meczu siatkówki plażowej

  W meczu siatkówki plażowej reprezentacja Niemiec pokonała drużynę Egiptu 2: 0. Jednak więcej emocji niż sama rozgrywka wśród fanów sportu wzbudziły stroje, w których wystąpiły zawodniczki.

 • Monika Olejnik chwali się zdjęciami z plaży

  Dziennikarka na jednym z portali społecznościowych opublikowała zdjęcia na których, ubrana w bikini, gra w siatkówkę plażową.

 • Mój Egipt

  ...bardziej związany i zauroczony. Wszystko to opisał i bogato zilustrował zdjęciami. Na końcu książki autor dołączył garść przepisów kulinarnych. JAROSŁAW KRET - Dziennikarz, fotoreporter, prezenter telewizyjny, autor bestsellera "Moje Indie" (wyd. Świat Książki, 2009). Studiował egiptologię, a także archeologię śródziemnomorską, afrykanistykę i kulturoznawstwo. W latach 90. był reporterem...

 • Kultura Egiptu

  Skoro Egipt to piramidy i zachwycające oryginalnością i sposobami wykonania liczne budowle to należy wspomnieć o pierwszej tego typu. Sakkara to miejsce, gdzie powstała pierwsza znana piramida schodkowa Dżesera.

 • Agencje modelek oszalały na jej punkcie

  ....  Przełom nastąpił kiedy na festiwalu wpadła na fotografa Steve’a Halla, który zrobił jej kilka zdjęć i stwierdził, że o modelingu powinna pomyśleć na poważnie. Zamieścił zdjęcia na swoim profilu...

 • Rafał Stańczyk: Dziennikarz jest częścią konfliktu

  ..., jeśli zobaczą napis PRESS. Na pewno masz materiały, których nie pokażesz w telewizji, zdjęcia, których nie opublikujesz. Kiedy jesteś embedem, wiadomo, musisz spełniać jakieś ograniczenia nałożone(...) czterech dziennikarzy. Dyskutujemy: jedziemy na front czy nie? "No nie, zaraz będzie ciemno, trudno robić zdjęcia, niebezpiecznie, nie mamy najnowszych informacji o walkach, może lepiej z rana...

 • W jakich regionach Polski najlepiej odpoczniesz podczas wyjazdu z całą rodziną?

  Współczesna moda na dalekie podróże trochę oddaliła nas od tego, co warte zobaczenia w naszym kraju. Doskonale znamy Egipt, wiemy, co jada się w Grecji, jakie zabytki zobaczymy w Rzymie. Tymczasem mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak piękna jest Polska. Atrakcje zza przysłowiowej miedzy umykają naszej uwadze. Szkoda, bo blisko położone regiony są wymarzonym miejscem na rodzinny wypad.

 • Alternatywne pomysły na Sylwestra

  Czy można przeżyć sylwestra kilka razy w ciągu jednej nocy? Albo nauczyć się fotografii na tyle, by zrobić niezwykłe zdjęcia sztucznych ogni? Poznaj wyjątkowe pomysły na ostatni dzień roku.

 • ​Karolina Winkowska: Pływa, skacze, fruwa, oswaja wiatr i poskramia fale

  Trzy pierwsze litery jej nazwiska tworzą słowo "win", więc nie ma innej opcji - musi wygrywać. Choć ma dopiero 23 lata, to przekonuje że jest jak wino - im starsza tym lepsza. Z Karoliną Winkowską, aktualną mistrzynią świata w kitesurfingu rozmawialiśmy w Egipcie, tuż po jej zwycięstwie w zawodach pucharu świata w Soma Bay.

 • Było mineło. Bajkowo oczywiście. Nawet moge użyć stwierdzenia znalazłam swój raj. Kto chociaż raz tam był wie o czym mówie. Ale nie o tym chciałam pisać. Gdy wróciłam, znalazłam forum o facetach z egiptu... . Doznałam szoku, jak wiele nas jest. Zuroczonych arabami.  Jadąc do Egiptu "nienawidziłam" ich. Ale tak łatwo jest nienawidzieć kiedy nie ma się o kimś/czymś zielonego pojęcia, a sugeruje się...

Dyskusje na temat: egipt zdjęcia
 • Re: Plaże bez tłumów tylko nad Bałtykiem!

  Nie ma pocztowkowej urody? A zdjęcia do artykułu mówią co innego panie cymbalisto. Wole Bałtyk i nasze wydmy, zielone drzewa i trawy niż wysuszona na wiór Turcję czy inny Egipt z pastuchami.