• Informacje na temat:

  egipt giza

Artykuły na temat: egipt giza
 • Co koniecznie trzeba zobaczyć w Egipcie

  ...​Na zwiedzanie Egiptu poświęcić należałoby kilka miesięcy. Kiedy wyjazd ograniczony jest do dwóch lub jednego tygodnia, warto wiedzieć, które miejsca muszą znaleźć się na naszej liście.

 • Poznaj największe zabytki starożytnego Egiptu

  Egipt to nie tylko piasek, palmy i upały, to przede wszystkim unikatowe na skalę światową skarby naszej cywilizacji, a także historii całej ludzkości. Oto miejsca, których nie może ominąć żaden turysta. Miejsca równie urzekające, co niepokojące.

 • Egipt - raj nie tylko dla płetwonurków

  Piramidy i świątynie, afrykańskie krajobrazy i piaszczyste plaże, olśniewające rafy koralowe oraz ciepłe morze przez cały rok - tym Egipt przyciąga miliony turystów. Polacy wciąż najchętniej wybierają ten kraj na letni wypoczynek.

Dyskusje na temat: egipt giza
 • -

  -

  Widzilam piramidy i Sfinksa na zywo jakies 40 razy (opiekujac sie wycieczkami). Owszem , robia wrazenie, ale za pierwszym razem spodziewalam sie wiekszego. I pewnie byloby z 50lat temu, kiedy Giza byla na srodku pustyni. Teraz Kair do niej dobil, wiec gdzie nie spojrzysz, widzisz w oddali budynki, a autokary z turystami wjezdzaja po same piramidy. Strach myslec jaki bedzie ich los - przetrwaly