• Informacje na temat:

  egipt czy turcja

Artykuły na temat: egipt czy turcja
 • ​Czy czeka nas fala upadków biur podróży?

  Czy Polską turystykę czeka najcięższy sezon od wielu lat? Czy gwałtowny spadek liczby wyjazdów do krajów kojarzonych z ryzykiem zamachów terrorystycznych takich jak Tunezja, Turcja czy Egipt przełoży się także na miejsca, które do tej pory przez większość Polaków były uważane za bezpieczne?

 • Tłumy w Egipcie mimo kryzysu

  ...atrakcyjne ceny.  - Setki tysięcy polskich turystów rokrocznie udają się do Egiptu. W sytuacji kiedy liczba miejsc wolnych wzrasta, ceny topnieją. Jesteśmy w szczycie sezonu, który sprzedawany jest(...) miejsc jest niewielka, a tym samym mniej jest atrakcyjnych ofert last minute.  - Nie dostrzegamy żadnych rezygnacji z wyjazdów do Egiptu, ani wzmożonych zapytań, czy nie można by zmienić planów...

 • Prawdziwie egzotyczne wczasy – Polacy podejmują nowe turystyczne wyzwania

  Z badań przeprowadzonych przez PBS wynika, że ponad 1/3 badanych, którzy zadeklarowali, że planują wczasy, wybiera wakacje za granicą. Coraz chętniej, zamiast oklepanych destynacji, takich jak Grecja, Turcja, Włochy czy Hiszpania, obieramy bardziej egzotyczne kierunki, odkrywając uroki Kuby, Tanzanii, Dominikany czy Meksyku.

 • Wakacyjne plany Polaków na 2013 rok

  W zeszłym roku Turcja, Egipt, Tunezja, w tym sezonie do czołówki weszła... Kenia! Pomimo strachu przed kryzysem, Polacy nadal chętnie podróżują, także w najdalsze rejony świata.

 • Miłość last minute

  ...,,Gorąca Tunezja", ,,Pikantny Egipt"- tymi słowami organizatorzy wycieczek i wczasów zachęcają klientów, których interesuje coś zupełnie innego niż zwiedzanie starożytnych zabytków czy nurkowanie w egzotycznym morzu. Czy wielu daje się skusić?

 • Bułgaria wraca do łask

  ..., Tunezja czy Egipt. Na początku XXI wieku, Bułgaria zaczęła jednak powracać do łask. Obecnie liczba Polaków, którzy odwiedzają ten kraj to nawet 300 tys./rok.(...)Niegdyś Bułgaria stanowiła miejsce, w którym można było zaznać południowego luksusu. W latach 70., 80-tych o wakacjach w Warnie, Słonecznym Brzegu czy Złotych Piaskach marzył chyba każdy Polak...

 • Co kraj, to obyczaj – podczas urlopu w krajach muzułmańskich, niezależnie czy wybierasz się ze zorganizowaną wycieczką, czy zwiedzasz na własną rękę, sprawdź, jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji i kulturowej gafy.

 • Podróże śladami niezwykłych kobiet

  ...5 kobiet, 5 miejsc, 5 historii. Wrażliwa Safona, dostojna Hatszepsut, inspirująca Maria Teresa Cayetana, sprytna Dydona czy piękna Roksolana. To kobiety związane z miejscami częstych podróży. Poznajmy ich historie.

 • Arabskie wakacje

  Co kraj, to obyczaj – podczas urlopu w krajach muzułmańskich, niezależnie czy wybierasz się ze zorganizowaną wycieczką, czy zwiedzasz na własną rękę, sprawdź, jak uniknąć niebezpiecznych sytuacji i kulturowej gafy.

 • Alternatywne pomysły na Sylwestra

  Czy można przeżyć sylwestra kilka razy w ciągu jednej nocy? Albo nauczyć się fotografii na tyle, by zrobić niezwykłe zdjęcia sztucznych ogni? Poznaj wyjątkowe pomysły na ostatni dzień roku.

Dyskusje na temat: egipt czy turcja
 • Re: Nie stać cię na Bałtyk? Leć do Egiptu albo Turcji

  Właśnie udało mi się upolować last minute do Grecji, będę leciała enterem z tui bo stwierdziłam że to bezpieczniejszy kierunek niż Egipt czy Turcja. Europejska kultura jest mi bliższa, z resztą mam ochotę pozwiedzać bez strachu

 • Re: Wakacyjne romanse: Czy Polki szukają przygód?

  jasne, typowe seks wakacje to Turcja i Egipt

 • Re: Grecja czy Turcja?

  W zeszłym roku Niemcy zostali w kraju, u siebie - zostawili pieniędze u siebie i było to dla nich normalne - u nich nazywa się to patriotyzm. U nas Grecja, Turcja, Egipt - wyjeżdżajmy, wywoźmy euro z kraju..... a potem rozpaczajmy, że nie ma pracy i bieda. Nie ma w Polsce fajnych miejsc, nie ma gdzie wydac kasy? Patriotyzm zakupowy istnieje tylko u nich?

 • Re: Dlaczego Polki boją się macierzyństwa?

  JAKA TURCJA I EGIPT? NIE MA DACHU NAD GŁOWĄ, JA NP NIE MAM GDZIE MIESZKAĆ, mam mieć dziecko, żeby kolejna istota się tułała po pokoikach wynajętych? Mogłabym kraść i robić innym krzywdę albo się prostytuować, żeby mieć więcej kasy, ale czy o to chodzi? jeśli tak ktoś robi, to gratuluję braku mózgu

 • Re: Riwiera mistrzów

  bylem własnie w Cagnes sur Mer w okresie Boże Narodzenie - Nowy Roku, wspaniale miejsce, niech się chowa Turcja, Egipt, Marokko czy inne Mielna i Kolobrzegi, zdecydowaliśmy ze będziemy co roku przyjeżdżać w czasie Świat.

 • Re: Madera - wyspa wiecznej wiosny

  Lecąc do ciepłych krajów np. Turcja, Egipt czy Majorka lub Cypr. Nie muszę pakować dwóch walizek na osobę tak jak nad Bałtyk gdzie w jednej są ubrania na ładną pogodę a w drugiej są ubrania na deszcz i zimnicę. Samolotem z Katowic do Bułgarii lecę godzinę czasu plus 2 godziny na transfery i mamy w sumie tylko 3 godziny. Z Katowic nad Bałtyk muszę jechać samochodem 6godzin.

 • Re: Wakacyjne romanse: Czy Polki szukają przygód?

  która na się podoba wyjeżdża lub wyjeżdżała samotnie za granicę, gównie w kierunkach takich jak Egipt, Turcja, Grecja... jeżeli tak to panowie nogi za pas, bo to chodząca bomba biologiczna(...) można leczyć... Dawno już ustaliłem że nie będę jeździć do żadnych krajów arabskich ani tez innych islamskich, że tego względu żeby nie dotować terrorystów. W Egipcie mordowani są chrześcijanie na za

 • Re: Nowa moda wśród Polaków

  Kreta..?? No to nie masz się czym chwalić za specjalnie. Kierunek wytarty i stary jak VW Passaty w Polsce, a wakacje w polskich kurortach są nie rzadko droższe od tej krety czy innych orginalnych kierunków jak Turcja, Egipt czy Bułgaria.