• Informacje na temat:

  dzikie tereny

Artykuły na temat: dzikie tereny
 • Czarnogóra: Dzikie piękno gór

  Starożytne miasteczka, malownicze zatoki i piękne plaże czarnogórskiej riwiery zachwycają, ale by odkryć magnetyzujące i dzikie piękno tego górzystego kraju, warto ruszyć w głąb lądu.

 • Nad Soliną. Bieszczadzkie, dzikie, zielone wzgórza

  Jeszcze niedawno mieszkało tu nie więcej niż... 5 osób na 1 km kwadratowy. Te tereny to najbardziej pierwotny obszar w Europie. Ale jakże fascynujący!

 • Dzikie i malownicze Roztocze

  To idealne miejsce – prócz naturalnego piękna kryje w sobie także miejsca pełne ważnych zabytków. Odwiedź Roztoczański Park Narodowy oraz tereny, którymi niegdyś zarządzał wielki ród Zamoyskich. Czekają tu na Ciebie liczne ścieżki spacerowe, piękne kąpieliska oraz dzika przyroda! Zwiedzanie zacznij od Zamościa Nacieszysz tu oczy takimi zabytkami, jak chociażby pałac Zamoyskich powstały w XVI...

 • Giermek Buław Przygoda się o Ciebie upomina. Zaplanuj wycieczkę, biwak. Podróż w dzikie, leśne tereny - niezbyt daleko od domu - będzie dla Ciebie idealna....

 • Rowerem przez Dolinę Rospudy

  Choć szum wokół niej związany z budową obwodnicy już minął, malownicze tereny doliny nadal przyciągają turystów spragnionych dzikiej przyrody.

 • Rowerem przez Dolinę Rospudy

  Choć szum wokół niej związany z budową obwodnicy już minął, malownicze tereny doliny nadal przyciągają turystów spragnionych dzikiej przyrody.

 • W Dolinie Rospudy

  Choć szum wokół niej związany z budową obwodnicy już minął, malownicze tereny doliny nadal przyciągają turystów spragnionych dzikiej przyrody.

 • Cozumel - plaże, rafy, cuda natury i drinki

  Wyspa Jaskółek, bo tak trzeba tłumaczyć z języka Majów słowo Cozumel, to wymarzone miejsce na egzotyczne leniwe wakacje. Dzikie plaże i atrakcyjne rafy w ciepłym morzu kuszą.

 • Wyspa Jaskółek, bo tak trzeba tłumaczyć z języka Majów słowo Cozumel, to wymarzone miejsce na egzotyczne leniwe wakacje. Dzikie plaże i atrakcyjne rafy w ciepłym morzu kuszą.

 • Wycieczka do ​Bieszczadzkiego Parku Narodowego

  Bezkresne połoniny, dzikie lasy i pozostałości dawnych, łemkowskich wsi. Bieszczady przyciągają swoim unikatowym urokiem wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku.

Dyskusje na temat: dzikie tereny
 • Re: Piękne i dzikie Bieszczady. Co warto zobaczyć?

  Ja polecam serdecznie w Polsce wypoczynek w Nadbużańskim Raju Start (gm.Dorohusk). Przepiękne tereny,cisza ,spokój,łąki pełne kwiatów,naturalne jeziora a obok dzika rzeka Bug. Chodzą sobie boćki i śpiewają żaby. Można powędkować ,popływać i cudownie wypocząć.W ośrodku podają pyszną świeżą rybkę jak szczupak czy sum np.w śmietanie.

 • Re: Ostatnie dzikie plaże. Słowiński Park Narodowy

  Ja polecam serdecznie wypoczynek w Polsce,a mianowicie Nadbużańskim Raju Start (gm.Dorohusk). Przepiękne tereny,cisza ,spokój,łąki pełne kwiatów,naturalne jeziora a obok dzika rzeka Bug. Chodzą sobie boćki i śpiewają żaby. Można powędkować ,popływać i cudownie wypocząć.W ośrodku podają pyszną świeżą rybkę jak szczupak,lin czy sum oraz dania regionalne.

 • Re: Dubaj. To trzeba zobaczyć

  dokładnie, raz można pojechać zobaczyć, ale w Polsce są jeszcze piękne prawie dzikie tereny, gdzie zdecydowanie lepiej się wypoczywa.

 • Re: Nowe atrakcje na naszym wybrzeżu

  Koncerty, spektakle i pokazy filmowe zagoszczą na wszystkich 44 wyspach Świnoujścia? Brawo. Zamieszkane są tylko trzy wyspy. Reszta to piękne, ale dzikie tereny.

 • Re: Prezent młodziutkiej żony dla męża oligarchy

  TO JEST ROSJA:)TAM JEST DUZOOO PUSTOSTANOW NA UTRZYMANIU:)nie maja wstydu i sie afiszuja...to samo ukraina...dzikie tereny swiata

 • Re: Dzieci Wołynia. Co działo się z sierotami po zamordowanych Polakach?

  Niewolnik to byl czlowiek..... a to sa wyrzutki Europy/kundle/odpad. Na Dzikie Pola bo tak sie nazywaly te tereny, przez wieki uciekali panszczyzniani chlopi, przestepcy, kryminalisci, banici ktorym grozila smierc w kraju. I tak ten odpad gromadzil sie w stada, ktore teraz chca nazwac ukraina.

 • Re: Legendy i tajemnice Bieszczad

  wcale nie, chyba, że mówisz o okolicach zapory na Solinie, bo tereny Bieszczadów Wysokich cały czas są dzikie, a turystyka słabo rozwinięta. I to nas właśnie cieszy :) Ostatni raz byłam w Bieszczadach jesienią i już tęsknię, a mieszkam nad samym morzem

 • Re: Wrzuciła do sieci bardzo kontrowersyjne zdjęcie

  Obecnie tereny dla zwierząt są skurczone do minimum, wszystko zajęli ludzie. Dlatego są redukcje niektórych gatunków - bo odrodziły się na nowo w przyrodzie w wielkim nadmiarze a warunków terenowych w przyrodzie dla nich nie ma. U nas na Jurze - obecnie niektóre zwierzęta dzikie wychodzą do ludzi, bo nie mają gdzie się skryć. Za mało dla nich lasów, kniei i dzikich

 • Re: Wybrzeże i Mazury: Wakacje gwiazd PRL

  a ja wolałem zawsze agro-wczasy u rodziny na wsi w latach 90. Pomagałem przy żniwach tudzież imprezka wiejska, dziewczyny... ;) , dzikie tereny, kąpanie się na dziko w rzekach, jeziorkach, stawach. Chodzenie po lasach. Cudowne obcowanie z naturą, aż łezka się w oku kręci. Nie chciałem potem wracać z takich wakacji.I pomimo tej pracy fizycznej w polu przyjeżdżałem wypoczęty przede wszystkim

 • Re: Grudziądz potrafi zaskoczyć

  Najpiękniejsze zakątki nie zostały pokazane - rewelacyjne tereny nad Wisłą- cudowna Góra Zamkowa z wieżą widokową Klimek (z której roztacza się wspaniały widok na Wisłę i na całe miasto), Błonia Nadwiślańskie- dzikie, ciągnące się daleko wzdłuż Wisły( to tu kręcono Tatarak) i co ważne- jak w żadnym innym mieście, położonym nad Wisłą- nie ma tu ruchu ulicznego!, jest czysta, dzika przyroda