• Informacje na temat:

  dynastie

Artykuły na temat: dynastie
 • Córka gwiazdy "Dynastii" w szponach sekty

  Kiedy Catherine Oxenberg zadebiutowała w, kultowym dziś, serialu „Dynastia”, miała zaledwie 23 lata. Wcieliła się w postać Amandy Carrington – najmłodszej córki Blake’a i Alexis, która wdała się w romans ze swoim ojczymem.

 • „Dynastia” inspiruje! – niekwestionowany symbol stylu lat 80.

  Mocne makijaże, bujne fryzury, falbany i żakiety z poduszkami – bez „Dynastii” moda lat 80. nie byłaby taka sama. Miłośniczki kultowego serialu szybko zaczęły naśladować stylizacje znanych bohaterek. Obecnie trend na lata 80. znów cieszy się dużą popularnością. Jak czerpać inspiracje z legendarnej „Dynastii” i jednocześnie dobrze wyglądać? Na to pytanie odpowiada Klara Mayzel-Racławska, stylistka „Avanti”.

 • Moda rodem z "Dynastii": Szyk lat 80. powraca

  Nadchodzący sezon zapowiada triumfalny powrót estetyki z lat 80. Charakterystyczna dla tej dekady marynarka o luźnym kroju, z ramionami demonstracyjnie podkreślonymi za pomocą wszytych poduszek, będzie jednym z najmodniejszych fasonów wiosennych okryć.

 • Jak bardzo rozpustni byli Jagiellonowie?

  Dynastie Walezjuszy czy Habsburgów mogły się pochwalić legionem bękartów. O nieślubnych dzieciach polskiej dynastii Jagiellonów historia milczy. Czy to jednak znaczy, że nasi władcy byli tacy grzeczni i cnotliwi, za jakich chcieli uchodzić?

 • Adam Bielecki: Nie zawsze w pojedynkę da się wejść na szczyt

  ...​Co łączy słynnego himalaistę, Adama Bieleckiego, z afrykańskim lasem? Jaki jest wspólny mianownik dla osób z tak różnych środowisk jak Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz i siostry Dominikanki z Broniszewic? Wszyscy oni zdecydowali się zabrać głos, aby opowiedzieć poruszające historie bohaterów najnowszej serii przyrodniczej BBC Studios "Dynastie" - pięciu wspaniałych gatunków zwierząt...

 • Joan Collins musiała zmierzyć się z tragedią

  Joan Collins jest jedną z gwiazd kultowego serialu "Dynastia". Wcielała się w nim w postać Alexis - kobiety żądnej władzy, miłości i pieniędzy.

 • Joan Collins wyprzedaje swoje ubrania

  Jeśli ktoś chciałby się upodobnić do Alexis z serialu „Dynastia”, wkrótce będzie mógł to zrobić. Joan Collins wystawiła na aukcję swoją garderobę. Jest w czym wybierać.

 • Carringtonowie pokazali nam, jak trudno być milionerem

  Rezydencje, wystawne przyjęcia i szklane biurowce z panoramą Denver w tle to znaki rozpoznawcze "Dynastii" - serialu, który pojawił się w Polsce w lipcu 1990 r. i od razu zyskał ogromną popularność.

 • Mówiła, że kto lubi seks, nie może być całkiem zły

  Alexis, nienawidzimy cię!" - krzyczeli na jej widok fani "Dynastii" w latach 80. To był dowód uznania dla Joan Collins, której kreacja "złej kobiety" zadecydowała o niebywałym sukcesie tej opery mydlanej.

 • Rodzinna tajemnica dopiero dziś wychodzi na jaw

  Historia dynastii miała wyglądać inaczej!

Zdjęcia na temat: dynastie
Wideo na temat: dynastie
Dyskusje na temat: dynastie