• Informacje na temat:

  dynastia

Artykuły na temat: dynastia
 • „Dynastia” inspiruje! – niekwestionowany symbol stylu lat 80.

  Najpopularniejsza opera mydlana, jaką niewątpliwie była „Dynastia”, miała ogromny wpływ na modę lat 80. Aktorzy tego serialu stali się wręcz symbolem stylu tamtej epoki. Ich charakterystyczne stroje, kombinezony „w panterkę”, bufiaste rękawy mocno podkreślające ramiona, a także kapelusze i błyszcząca biżuteria regularnie powracają do mody w nowym wydaniu. –  Z całą pewnością rok 2017 można nazwać...

 • Moda rodem z "Dynastii": Szyk lat 80. powraca

  ...biżuterią rodem z serialu "Dynastia". Popularna na całym świecie amerykańska opera mydlana gromadziła przed telewizorami miliony ludzi zafascynowanych perypetiami członków rodu potentatów naftowych z Denver. "Dynastia" zapisała się trwale nie tylko w historii telewizji, ale i mody - ubierać się tak, jak Krystle i Alexis pragnęła wówczas każda kobieta marząca skrycie o pełnym przygód, bajkowym...

 • Joan Collins wyprzedaje swoje ubrania

  Jeśli ktoś chciałby się upodobnić do Alexis z serialu „Dynastia”, wkrótce będzie mógł to zrobić. Joan Collins wystawiła na aukcję swoją garderobę. Jest w czym wybierać.

 • Carringtonowie pokazali nam, jak trudno być milionerem

  ..., ubrane w szykowne suknie, za chwilę wylądują w basenie albo błocie, a do tego właśnie dochodziło. Sporo pieniędzy wydaliśmy na te stroje - żartował Spelling. "Dynastia" pięła się w górę w rankingach. Po...

 • Nienawidziłam go, ale... bałam się mówić

  ...81-letnia Joan Collins, amerykańska aktorka znana w Polsce głównie z roli wrednej Alexis w serialu Dynastia, niedawno poczyniła osobiste wyznanie, że gdy miała siedemnaście lat, została zgwałcona.

 • Świat według Joan

  Joan Collins wystąpiła w sześćdziesięciu filmach i wielu serialach telewizyjnych, w tym kultowym serialu  Dynastia . Napisane przez nią książki sprzedały się w nakładach ponad 50 milionów w 30 językach na całym świecie. W książce "Świat według Joan Collins" porusza tematy bliskie kobiecemu sercu, dzieli się życiowym doświadczeniem z typowym dla siebie poczuciem humoru i mądrością. Komentuje...

 • Historia, która zdarzyła się naprawdę

  ...​"Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta" to pierwsza część niezwykłej powieści opartej na superprodukcji "The Tudors", nadawanej w wielu krajach i kilkukrotnie nagrodzonej nagrodą Emmy, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów.

 • Mówiła, że kto lubi seks, nie może być całkiem zły

  Alexis, nienawidzimy cię!" - krzyczeli na jej widok fani "Dynastii" w latach 80. To był dowód uznania dla Joan Collins, której kreacja "złej kobiety" zadecydowała o niebywałym sukcesie tej opery mydlanej.

 • Joan Collins o stylu Alexis i modzie lat 80.

  ..."Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • Joan Collins: Z mężczyznami jest jak z autobusami

  Dzięki roli Alexis z serialu "Dynastia" Joan Collins stała się znana na całym świecie, a królowa Elżbieta II uhonorowała ją Orderem Imperium Brytyjskiego za rozsławianie Wielkiej Brytanii. Nam aktorka opowiada o Alexis, modzie i mężczyznach.

Zdjęcia na temat: dynastia
Wideo na temat: dynastia
Dyskusje na temat: dynastia