• Informacje na temat:

  dynastia

Artykuły na temat: dynastia
 • Córka gwiazdy "Dynastii" w szponach sekty

  Kiedy Catherine Oxenberg zadebiutowała w, kultowym dziś, serialu „Dynastia”, miała zaledwie 23 lata. Wcieliła się w postać Amandy Carrington – najmłodszej córki Blake’a i Alexis, która wdała się w romans ze swoim ojczymem.

 • „Dynastia” inspiruje! – niekwestionowany symbol stylu lat 80.

  Najpopularniejsza opera mydlana, jaką niewątpliwie była „Dynastia”, miała ogromny wpływ na modę lat 80. Aktorzy tego serialu stali się wręcz symbolem stylu tamtej epoki. Ich charakterystyczne stroje, kombinezony „w panterkę”, bufiaste rękawy mocno podkreślające ramiona, a także kapelusze i błyszcząca biżuteria regularnie powracają do mody w nowym wydaniu. –  Z całą pewnością rok 2017 można nazwać...

 • Moda rodem z "Dynastii": Szyk lat 80. powraca

  ...biżuterią rodem z serialu "Dynastia". Popularna na całym świecie amerykańska opera mydlana gromadziła przed telewizorami miliony ludzi zafascynowanych perypetiami członków rodu potentatów naftowych z Denver. "Dynastia" zapisała się trwale nie tylko w historii telewizji, ale i mody - ubierać się tak, jak Krystle i Alexis pragnęła wówczas każda kobieta marząca skrycie o pełnym przygód, bajkowym...

 • Joan Collins wyprzedaje swoje ubrania

  Jeśli ktoś chciałby się upodobnić do Alexis z serialu „Dynastia”, wkrótce będzie mógł to zrobić. Joan Collins wystawiła na aukcję swoją garderobę. Jest w czym wybierać.

 • Carringtonowie pokazali nam, jak trudno być milionerem

  ..., ubrane w szykowne suknie, za chwilę wylądują w basenie albo błocie, a do tego właśnie dochodziło. Sporo pieniędzy wydaliśmy na te stroje - żartował Spelling. "Dynastia" pięła się w górę w rankingach. Po...

 • Jak bardzo rozpustni byli Jagiellonowie?

  Dynastie Walezjuszy czy Habsburgów mogły się pochwalić legionem bękartów. O nieślubnych dzieciach polskiej dynastii Jagiellonów historia milczy. Czy to jednak znaczy, że nasi władcy byli tacy grzeczni i cnotliwi, za jakich chcieli uchodzić?

 • Nienawidziłam go, ale... bałam się mówić

  ...81-letnia Joan Collins, amerykańska aktorka znana w Polsce głównie z roli wrednej Alexis w serialu Dynastia, niedawno poczyniła osobiste wyznanie, że gdy miała siedemnaście lat, została zgwałcona.

 • Świat według Joan

  Joan Collins wystąpiła w sześćdziesięciu filmach i wielu serialach telewizyjnych, w tym kultowym serialu  Dynastia . Napisane przez nią książki sprzedały się w nakładach ponad 50 milionów w 30 językach na całym świecie. W książce "Świat według Joan Collins" porusza tematy bliskie kobiecemu sercu, dzieli się życiowym doświadczeniem z typowym dla siebie poczuciem humoru i mądrością. Komentuje...

 • Adam Bielecki: Nie zawsze w pojedynkę da się wejść na szczyt

  ​Co łączy słynnego himalaistę, Adama Bieleckiego, z afrykańskim lasem? Jaki jest wspólny mianownik dla osób z tak różnych środowisk jak Beata Ścibakówna, Lara Gessler, Olga Frycz i siostry Dominikanki z Broniszewic? Wszyscy oni zdecydowali się zabrać głos, aby opowiedzieć poruszające historie bohaterów najnowszej serii przyrodniczej BBC Studios "Dynastie" - pięciu wspaniałych gatunków zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

 • Historia, która zdarzyła się naprawdę

  ...​"Dynastia Tudorów. Król, królowa i królewska faworyta" to pierwsza część niezwykłej powieści opartej na superprodukcji "The Tudors", nadawanej w wielu krajach i kilkukrotnie nagrodzonej nagrodą Emmy, telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów.

Zdjęcia na temat: dynastia
Wideo na temat: dynastia
Dyskusje na temat: dynastia