• Informacje na temat:

  donowie

Artykuły na temat: donowie
 • Mariusz Kwiecień: Nieszczęśliwi jak Don Giovanni

  - Heath Ledger, który zmarł, bo przedawkował; niesamowita Amy Winehouse czy Whitney Houston to byli ludzie typu Don Giovanniego - ludzie, którzy zgubili się, stracili gdzieś siebie samych - mówi Mariusz Kwiecień, słynny na całym świecie śpiewak operowy opowiadając o wcielaniu się w rolę Don Giovanniego właśnie.

 • Szefostwo City National Bank z Los Angeles zwróciło się do sądu z prośbą o zajęcie posiadłości słynnego aktora Dona Johnsona i wystawieniu jej na sprzedaż w celu pokrycia długu. Gwiazdor winny jest instytucji finansowej 930 tys. dolarów.

 • "Kapelusze doni Nicanory" sposobem na chandrę

  Przeczytałam tę książkę jednym tchem. Nie dlatego, że akcja była porywająca, ale polubiłam bohaterów i czytałam w napięciu trzymając kciuki, żeby wszystko ułożyło się po ich myśli.

 • W 2005 roku mija 400 lat od pierwszego wydania "Don Kichota" Miguela de Cervantesa Saavedry. Galeria Książki Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wałbrzychu włącza się do obchodów tej rocznicy wystawą, która daje okazję do spotkania ze wspaniałą sztuką drzeworytniczą Stefana Mrożewskiego - wybitnego polskiego grafika.

 • don-kwiat.pl

 • Stracił nagrodę za całokształt twórczości

  Don McLean stracił nagrodę George'a i Iry Gershwinów za całokształt twórczości.

 • Cesarzowa Wysłuchaj rad dojrzałej kobiety, przemyśl je, a potem… podejmij samodzielną decyzję. Bardzo na kimś polegasz i zwracasz się do doń w kryzysowych...

 • Cesarzowa Wysłuchaj rad dojrzałej kobiety, przemyśl je, a potem… podejmij samodzielną decyzję. Bardzo na kimś polegasz i zwracasz się do doń w kryzysowych...

 • Jerzy Stuhr: Szukam teatru totalnego

  W 2016 roku Jerzy Stuhr zachwycił publiczność Opery Krakowskiej swoją inscenizacją "Don Pasquale" Donizettiego. Tym razem Jerzy Stuhr reżyseruje "Cyrulika sewilskiego". Premiera spektaklu odbędzie się już 15. marca. Czego widzowie mogę się spodziewać? Uchylamy rąbka tajemnicy!

 • Dakota Johnson w odważnej stylizacji

  Dakota Johnson jest córką dwójki znanych aktorów: Dona Johnsona i Melanie Griffith. Jej rodzice pobierali się aż dwukrotnie, by w końcu rozstać się na dobre. Dakotę wychowywał nowy partner matki, również bardzo popularny aktor - Antonio Banderas.

Zdjęcia na temat: donowie
Wideo na temat: donowie
 • Tego nie wiesz o Jonie Hammie

  Jon Hamm zasłynął rolą Dona Drapera w serialu „Mad Men”. Mało osób jednak wie, że zanim osiągnął popularność, parał się różnych innych zawodów. Kiedy przeprowadził się do Los Angeles, miał w kieszeni jedynie 150 dolarów. Musiał więc pracować jako kelner, aby w wolnych chwilach móc chodzić na castingi. Natomiast po wyrzuceniu z agencji talentów, zatrudnił się jako… scenograf filmów softpornograficznych. Czego jeszcze nie wiecie o aktorze?

 • Zaskakujące wyznanie Ivany Trup o byłym mężu

  Nowy Jork, USA. - Właśnie zaproponowano mi, bym została ambasadorem USA w Czechach. Donald powiedział: Ivana, jeśli chcesz, to ci to dam – opowiadała Ivana Trump w wywiadzie dla CBS Sunday Morning. Jak wyznała pierwsza żona Donalda Trumpa, amerykański prezydent często pyta ją o radę. Np. czy powinien tweetować. W rozmowie z Jimem Axelrodem zdradziła, jakiej rady udzieliła Trumpowi i dlaczego odrzuciła ofertę pracy jako ambasador. Ivana i Donald Trump mają troje dzieci - Dona juniora, Ivankę i...

 • Dakota Johnson o rodzinie i dorastaniu na planie filmowym

  Dakota Johnson to córka znanych aktorów: Dona Johnsona i Melanie Griffith. Grała od dziecka, ale sławę przyniósł jej dopiero obraz "50 twarzy Greya". Niedawno do kin weszła druga część tego filmowego hitu. Czy aktorka nauczyła się czegoś od bohaterki, którą grała w obu produkcjach? Czy to prawda, że ona i Jamie Dornan zostali zmuszeni do zostania przyjaciółmi? W "Dzień Dobry TVN" aktorka opowiedziała o swojej roli w filmie "Ciemniejsza strona Greya" oraz o dorastaniu u boku znanych rodziców....