• Informacje na temat:

  domki radom

Artykuły na temat: domki radom
 • Porządki w ogrodzie: 5 przydatnych rad

  Barwne rabaty, spływające z donic kaskady kolorowych kwiatów, równo przycięta trawa, zadbana kostka brukowa i meble ogrodowe, które służą kolejny sezon. Jak dbać o ogród, by nie wydawać każdego roku fortuny na nowe narzędzia i zagospodarowanie przestrzeni wokół domu – przeczytaj nasze rady.

 • Rady na humory pod choinką

  Zamiast cieszyć się magiczną atmosferą świąt, brzdąc wciąż chodzi nadąsany? Psycholog wyjaśnia, jakie mogą być przyczyny jego kiepskiego nastroju i co zrobić, by szybko go poprawić.

 • Rośliny na wiosnę. Jak je pielęgnować?

  Starasz się dbać o swoje rośliny jak fachowiec. Tym bardziej więc warto skorzystać z jego rad, rozwiewających najczęstsze z naszych wątpliwości.

 • Porządki w zieleni

  Wiosna już nadeszła czas więc na porządki w ogrodach i na balkonach. Z tej okazji mamy dla was kilka rad, jak dbać o kwiaty!

 • No może za jeszce kilka, ale jest to jedyna rzecz jak trzyma mnie przy życiu-urlop. Domek zamówiony, o zaklepanie grajdołka to chyba Gretuś Cię poproszę:)...

 • Rodzina w kryzysie

  On frustruje się, że nie daje rady zarobić na rodzinę. Ona, że żyją oszczędnie, a i tak pieniędzy im nie wystarcza. Rodzinne konflikty coraz częściej wybuchają o finanse. Zwłaszcza teraz, gdy spadają płace, drożeje kredyt. Nie mamy wpływu na kurs franka, ale zamiast się kłócić, możemy sobie pomóc. Oto psychologiczna instrukcja obsługi kryzysu.

 • Chiński horoskop 2017 - Pies

  ...zjednoczą się i dzięki temu poczujesz się bezpiecznie. Także większe wydatki okażą się udane. Jeśli więc marzysz o działce z małym domkiem, masz szansę teraz znaleźć i zdobyć na własność takie swoje(...) i unikniesz nieporozumień. Zamężne Psy będą działać dla wspólnego dobra i partner wiele skorzysta dzięki ich radom i sugestiom. Praca i zainteresowania To, co do tej pory osiągnęłaś, przestanie ci...

 • Ciastecznik, Daniel Coceancig

  Lawendowa panna cotta. Poziomkowe makaroniki. Gruszki w karmelowej glazurze. Finalista programu Bake Off – Ale Ciacho! zaprasza w kulinarną podróż po najpyszniejszych wypiekach sezonowych. Wykorzystaj bogactwo produktów charakterystycznych dla poszczególnych pór roku, a także dla danego regionu i zachwyć siebie oraz swoich gości wyjątkowymi wypiekami przygotowanymi w twojej kuchni.

 • U mnie spokojnie...

      bo ja dobrą organizatorką jestem :D Prezenty, nie dość, że wszystkie kupione, to i już popakowane.   Ale nie o prezentach chciałam....

 • Łańsk: Bezpieczeństwa gości pilnowało tu wojsko

  Dla mieszkańców okolicznych wiosek było to złowrogie Imperium. Dla partyjnych biurokratów - obiekt W-1. Dla zwykłych turystów, którzy natrafiali w sercu warmińskich lasów na ogrodzenia i wojskowe posterunki - Łańsk, czyli strefa zakazana.