• Informacje na temat:

  dolomitem

Artykuły na temat: dolomitem
 • Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Sella Ronda: Narciarski raj w sercu Dolomitów

  Nie ma znaczenia, czy przyjedziemy do Ortisei, Canazei, Corvary czy Arabby. W Dolomitach u stóp Gruppo del Sella przez cały tydzień można nie zdejmować nart i codziennie jeździć na innych stokach.

 • Wojciech Gąssowski szusuje we włoskich Dolomitach

  Na nartach jeździ od niedawna, za to od razu trafił na trasy we włoskich Dolomitach. - Jeżdżę tam co roku, a nawet kilka razy w sezonie, bo odpowiadają mi tamte trasy i panująca tam pogoda - mówi Wojciech Gąssowski.

 • Południowy Tyrol. Tam słońce świeci prawie 300 dni w roku

  Strzeliste szczyty Dolomitów, doliny porośnięte świerkami, z ukrytymi wśród nich malowniczymi wioskami, nieduże miasta, takie jak stolica regionu Bolzano, w których tradycja miesza się ze współczesnością… Bez wątpienia południowy Tyrol jest jednym z najpiękniejszych miejsc w całej Europie.

 • Do Val di Fiemme, malowniczej doliny w Dolomitach, położonej w północno-wschodniej części włoskiego regionu Trentino, przyjeżdżają rzesze narciarzy.

 • Alpy czy Dolomity - odwieczny dylemat narciarzy we Włoszech

  Jeśli kochacie sporty zimowe, zapewne zastanawialiście się nad aktywnym spędzeniem zimy lub choćby ferii we Włoszech. A może już doświadczyliście uroków białego szaleństwa we włoskich Alpach lub Dolomitach? Ci, którzy jeszcze się nie zdecydowali, z pewnością borykają się z dylematem, które góry będzie najodpowiedniejszy dla narciarzy - pomożemy Wam rozważyć wszelkie za i przeciw.

 • Śnieżna karuzela

  We włoskich Dolomitach spełniają się marzenia narciarzy sybarytów. W ciągu dnia mogą szusować po świetnie przygotowanych, słonecznych stokach, a wieczorami odkrywać smaki wykwintnych potraw i win.

 • System oczyszczania wody DWM Morion – kuchenna stacja uzdatniania wody?

  ...którego poza  aktywnym węglem znajduje się także naturalne złoże dolomitowe .Podczas kontaktu wody  z dolomitem, do wody przenikają jony wapnia,  magnezu, sodu i potasu. Po oczyszczeniu wody za pomocą(...) maksymalnie wydłużony kontakt wody z dolomitem. W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów działania filtra, wkład mineralizujący należy wymieniać 1 raz w roku. Wszystkie filtry produkcji AQUAPHOR...

 • Lissy, Luca D’Andrea

  ​Kolejny thriller autora "Istoty zła". Zło może przybierać różne oblicza...

 • Góry z duszą 3. Szczyty marzeń, Monika Witkowska

  To już trzecia część Gór z duszą. Nie czytaliście poprzednich? Nie szkodzi - każda opisuje inne góry i jest zbiorem niezależnych od siebie opowieści. Relacje z trekingów czy wspinaczek wzbogacają ciekawostki i najróżniejszego typu informacje: przyrodnicze, kulturowe, historyczne, a także praktyczne rady dla tych, którzy zechcą podążyć śladami podróżniczki.

Wideo na temat: dolomitem