• Informacje na temat:

  doba co polecacie

Artykuły na temat: doba co polecacie
 • Dieta obniżająca ciśnienie polecana przez kardiologów

  Na nadciśnienie tętnicze cierpi co trzeci Polak. Jeśli należysz do tej grupy, zastosuj dietę DASH. Po miesiącu ciśnienie obniży się nawet o 10 mm/Hg.

 • Dlaczego warto wybrać dietę DASH

  Podobno tzw. dieta DASH obniża ciśnienie tętnicze i jest polecana w profilaktyce otyłości. Na czym ona polega?

 • Co naprawdę poprawia pamięć

  Nie ma cudownych sposobów, które działają u wszystkich. Wraz z lekarzami obalamy mity i polecamy tylko skuteczne metody – dobrane do wieku, stylu życia oraz zdrowia.

 • Zadbaj o trzustkę

  Jest położona w górnej części jamy brzusznej. Produkuje w ciągu doby od jednego do czterech litrów soku trzustkowego.

 • TANTUM ROSA W POLSCE świętuje 20-LECIE!

  Tantum Rosa to lek, który już od 20-stu lat troszczy się o zdrowie intymne Polek. Jest sprawdzonym, skutecznym i bezpiecznym preparatem polecanym przez specjalistów: lekarzy ginekologów, farmaceutów w leczeniu różnego rodzaju dolegliwości okolic intymnych. Lek zawiera - BENZYDAMINĘ, która wykazuje miejscowe działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne, znieczulające i antyseptyczne.

 • Źródła energii

  Organizm naprawia się całą dobę. Najintensywniej podczas snu. To dlatego, gdy wypoczniesz, czujesz, że możesz przenosić góry! Ale z czasem regeneracja zwalnia. Co wtedy robić? W weekend wyjedź pod namiot, codziennie spaceruj wśród drzew i kochaj się często. Sprawdź, jak jeszcze możesz ładować baterie, by energii wystarczyło na długo bez względu na to, ile masz lat.

 • Egzotyczna podróż poślubna

  ...swoją radość. Jest tylko jeden mankament takiej podróży - jak Wam się spodoba, będziecie oszczędzać na kolejne poślubne egzotyczne wyprawy. A może to nie takie złe...? Magazyn WESELE 3/43/2016

 • Zioła zamiast soli

  W latach 50. XX wieku mieszkańcy północnej Japonii licznie umierali na udary mózgu. Przyczyną masowej zachorowalności było spożywanie ogromnej ilość soli kuchennej: 18 gramów na dobę. Dzięki szerokiej kampanii społecznej Japończycy zaczęli ograniczać solenie. Po kilku latach śmiertelność spadła. Charakterystyczne dla mieszkańców kraju kwitnącej wiśni nadciśnienie tętnicze krwi również uległo zmniejszeniu.

 • Naturalne metody na przeziębienie

  Przeziębienie nie jest groźne, ale bywa uciążliwe. Gdy męczy nas katar, kaszel czy ból gardła, trudno normalnie funkcjonować. Zostań przez 3 dni w domu, wygrzej się i zastosuj domowe specyfiki, polecane przez lekarzy!

 • Wiosenny sok brzozowy na wzmocnienie

  ​Pozyskuje się go wtedy, gdy po zimie drzewa budzą się do życia i zaczynają w nich krążyć soki. Są one bogate w składniki, które wzmacniają organizm, łagodzą przykre skutki wiosennego przesilenia.