• Informacje na temat:

  do twojej starej

Artykuły na temat: do twojej starej
 • Chcę wrócić do starej szkoły

  ...? Zobaczysz, że lada dzień to nastąpi. Oni wszyscy muszą poznać ciebie lepiej, tak jak ty ich. Jesteś wspaniałą dziewczynką, niedługo dzieci z twojej klasy przekonają się do ciebie i wszystko się(...) dzień jest coraz gorzej. Karolka idzie do szkoły jak na ścięcie, a po powrocie do domu popłakuje. - Dlaczego nie mogę wrócić do starej szkoły? Będę odrabiać lekcje w pociągu. Zobaczysz, dam radę...

 • Pies sprzyja Twojemu zdrowiu

  ​W prawie połowie polskich domów mieszka jakieś stworzenie. Najczęściej hodujemy psy oraz koty, dalej są gryzonie i ptaki. Miło popatrzeć na chomika napychającego jedzeniem policzki, ale to właściciele psów mają z ich towarzystwa znacznie więcej zdrowotnych korzyści.

 • Jedzenie - twój sprzymierzeniec

  W ciągu życia człowieka przez jego przewód pokarmowy przechodzi co najmniej trzydzieści ton pożywienia... Nasza długowieczność zależy częściowo od składu tych olbrzymich ilości jedzenia - pisze lekarz francuskich gwiazd dr Frédéric Saldmann w książce "Twoje zdrowie w twoich rękach". Sprawdź, co jeść, by jak najdłużej cieszyć się zdrowiem.

 • Gadżety, które twój ulubieniec pokocha

  Witaj w świecie kocich gadżetów i zabawek. Znajdziesz tu wszystko, czego kocia dusza zapragnie. Elektryczne myszy, oryginalne drapaki i obroże wysadzane szlachetnymi kamieniami - wszystko po to, aby twój futrzak mógł wygodnie i bez przeszkód wieść swoje leniwe, królewskie życie (przynajmniej w naszym mniemaniu).

 • Agnieszka Wróblewska z "Twój problem, nasza głowa": Co robi dziś?

  Choć trudno w to uwierzyć, Agnieszka Wróblewska w kwietniu tego roku skończy 47 lat. Rozpoznawalność zdobyła dzięki programowi „Twój problem, nasza głowa”. Czym zajmuje się dziś?

 • Wyjątkowa piątka w służbie twojej młodości

  ...znaleźć miejsce w twojej apteczce jeśli borykasz się z takimi problemami jak: - trądzik oraz blizny potrądzikowe - stany zapalne, podrażnienia, alergie - świeże rozstępy (jest w stanie całkowicie...

 • Bartek Kieżun: Twoje serce jest tam, gdzie twój żołądek

  ...trzymać miesiącami, kawałek starej wędliny, bo guanciale dojrzewające też może leżeć dość długo, i żółtka jajka. To nie jest wyrafinowany przepis na królewskie stoły i nie dla delikatnych podniebień...

 • Trendy z Europy. Woda z kranu prosto na Twój stół

  Idziesz do wykwintnej restauracji. Wybierasz z menu pyszne i drogie danie, ale mina nagle Ci rzednie. Jako napój kelner proponuje Ci bowiem wodę. Nie tę butelkowaną, lecz… darmową „kranówkę”. Rozbój w biały dzień? Nie, raczej zwyczaj rodem z Zachodu.

 • Twój eks chce nawiązać kontakt: Czy macie jakąkolwiek szansę?

  ...dosłownie wpaść na niego na ulicy. Może się także zdarzyć, że nowy pracownik, który został właśnie przyjęty do twojej firmy, to nikt inny, tylko twój eks! Czasem, zwłaszcza jeśli byliście ze sobą(...) psycholog Ewa Klepacka-Gryz. Uciekaj jak najdalej Są sytuacje, w których lepiej w ogóle nie podejmować starej znajomości. Tak jest, jeśli np. on był nałogowcem. I to nie tylko alkoholikiem, ale też...

 • Ona zdradza twój wiek

  Dobre zabiegi lub kremy stosowane na twarz sprawią, że skóra będzie piękna i gładka, jednak przecież nie tylko twarz świadczy o naszej metryce. Spójrz na zagraniczne gwiazdy – Sophię Loren lub Goldie Hawn – ich wiek zdradza przede wszystkim zwiotczała skóra szyi.

Dyskusje na temat: do twojej starej