• Informacje na temat:

  do celu

Artykuły na temat: do celu
 • Gwiazdy w szczytnym celu

  #LiniaProsta - tak nazywa się kampania społeczna, w którą zaangażowało się kilka polskich gwiazd. Dlaczego?

 • Oszpeciła swoje ciało w szczytnym celu

  Kasia Warnke od dłuższego czasu walczy z falą hejtu w internecie, z ludźmi, którzy pozwalają sobie na zupełnie niestosowne komentarze dotyczące wyglądu, związku i pracy aktorki.

 • Zapozowała topless w słusznym celu

  Kate Upton nie bez przyczyny została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Amerykańską modelkę na Instagramie obserwuje 5,8 mln użytkowników!

 • Rytuał - uspokaja, bo zbliża do osiągnięcia założonego celu

  ..."To wszystko, co powtarza się w ciągu dnia, spełnia określone oczekiwania, przyczynia się do realizowania określonego celu" - mówi Tomasz Kozłowski. Socjolog zauważa, że jeśli zaczyna brakować jakiegoś stałego elementu, jesteśmy niespokojni.

 • Biedroń i Rubik razem w szczytnym celu

  ...kampanii sexed.pl, która ma na celu wspieranie edukacji seksualnej wśród Polskiej młodzieży. Jak podkreśla, w Polsce seks nadal jest tematem tabu, a obecny system edukacji wyrządza dzieciom więcej...

 • ...  parkrun Polska Do celu Jest takie miejsce w pobliżu każdego z nas, gdzie rośnie jakieś drzewo. Codziennie spoglądając na nie przez okno, obserwujesz jak zmienia się w zależności(...), prawda? A gdyby dystans do celu wynosił... 5 km? Odpowiedzi nie będą zaskakujące: „Nie ma takiej możliwości. To za daleko. Nie mam siły. Nie mam kondycji. Jestem za stary. Nie mam czasu. Nie mam...

 • Zawsze do celu!

  Trzeci rok z rzędu nominowany do statuetki Oscara.

 • Nadzy sportowcy pozują w szczytnym celu

  Męska drużyna wioślarska z Wielkiej Brytanii pozowała do kalendarza, którego dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cel charytatywny. Sportowcy chcą również zwrócić uwagę na problem homofobii, który występuje w ich zawodowym środowisku.

 • Chodakowska eksponuje swoje krągłości w szczytnym celu

  Ewa Chodakowska odpoczywa właśnie i jednocześnie pracuje na Malediwach.

 • ​Australijscy strażacy ściągają mundury w szczytnym celu

  Są diabelnie seksowni, mają dobre serca, a do tego kochają zwierzęta. Australijscy strażacy sprawią, że zrobi ci się naprawdę gorąco! Wszystko za sprawą rozbieranych zdjęć do charytatywnego kalendarza.

Zdjęcia na temat: do celu
Wideo na temat: do celu
 • Pozbył się ubrań w szczytnym celu

  Will Smith postanowił wesprzeć poszkodowanych przez huragan na Karaibach. Aktor, jego żona i dzieci przekazali swoje luksusowe ubrania stronie TheRealReal. Chętni mogą kupić m.in. bomberkę Gucci za 1495 dolarów czy buty Saint Laurent za 695 dolarów. Łącznie wystawiono ok. 300 elementów garderoby. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany karaibskiemu centrum zarządzania kryzysowego.

 • Mateusz Janicki w szczytnym celu

  W Warszawie 27.10 odbyła się akcja „Udar mózgu jest jak pożar”. Udar mózgu to trzecia przyczyna śmierci i pierwsza przyczyna trwałej niepełnosprawności wśród osób dorosłych. W Polsce rocznie udar dotyka 70 tysięcy osób. Na konferencji pojawił się Michał Figurski, który rok temu miał udar. - Jeżeli mogę wykorzystać swoją popularność do innych celów, robię to - powiedział Mateusz Janicki. (Agencja TVN/x-news)

 • Filip Chajzer sprzedaje poloneza w szczytnym celu

  - Cały grudzień postanowiłem poświęcić dla drugiego człowieka, głównie dla dzieci - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer. - Tak powinno być, że jeśli mamy jakąś popularność, którą zyskaliśmy dzięki swojej pracy, talentowi, to fajnie by było to potem oddać - podkreślił dziennikarz. Jaką akcję charytatywną ogłosił wraz z opublikowaniem w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim synkiem?

Dyskusje na temat: do celu