• Informacje na temat:

  delfin

Artykuły na temat: delfin
 • Delfin z szafiru

  ...; w dziewczynie, którą od dawna tak do siebie zniechęcał... Wygraj książkę! Tomasz Rzepecki, Krzysztof Rodewald Delfin z szafiru...

 • Mów mi Delfin

  ..." - wspomina Marcin. Jak Marcin stał się Delfinem Jego najwcześniejsze wspomnienie z dzieciństwa to podróż statkiem do Egiptu. Podobno dlatego pierwsze słowo, jakie powiedział, to nie "mama" czy "tata(...) w oceanie i smarowanie pastą do zębów. Wtedy nadano mi morskie imię Delfin" - wspomina Marcin. Na zdjęciach ma często smutne, podkrążone oczy, choć sam nie wie, dlaczego. "Moje dzieciństwo to pasmo...

 • Ivan i Delfin

  Jest on również wokalistą grupy Ivan i Delfin, o której zrobiło się głośno w styczniu 2005 roku, gdy jej piosenka "Czarna dziewczyna" wygrała polskie eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizja w Kijowie. Wybór utworu wywołał wiele kontrowersji, z czego zdaje sobie sprawę Komarenko. O jego odczuciach związanych z udziałem w Eurowizji, roli Saszy w "M jak miłość" i stosunku do Polski i Polaków...

 • Skłócony Ivan i Delfin?

  Łukasz Lazer (27 l.) z zespołu Ivan i Delfin w sobotę, 23 września, stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest Maria Dunajska, z którą muzyk spotykał się od pięciu lat. Ku zaskoczeniu wszystkich, wśród 250 zaproszonych gości zabrakło Ivana Komarenki (30 l.).

 • Urlop z lornetką w rękach

  Do Portugalii przybywa coraz więcej zagranicznych turystów na podglądanie rzadkich zwierząt występujących w naturalnych warunkach. Modne są obserwacje delfinów, wielorybów oraz flamingów.

 • Brie Larson przeprasza fanów

  Aktorka "Pokoju" zamieściła w piątek na Instagramie zdjęcie, na którym głaszcze po brzuchu delfina, co wywołało mnóstwo negatywnych komentarzy ze strony aktywistów, którzy walczą z trzymaniem zwierząt w zamknięciu.

 • Ja go kocham, a on śpi

  Chronobiologom nie wystarczają już skowronki i sowy, teraz dzielą nas na niedźwiedzie, lwy, delfiny i wilki. Lew ziewa, gdy wilk ma ochotę się bawić, niedźwiedź przerywa chrapaniem lekki sen delfina… Odmienne zegary biologiczne potrafią namieszać w niejednym związku. Jak je zsynchronizować?

 • Sekrety urody Kingi Rusin

  Dlaczego oburzają nas obrazki foczek i delfinów umazanych czarną, śmierdzącą i zawiesistą ropą naftową, a same tak chętnie wcieramy ją nie tylko w siebie, ale i w swoje dzieci? Odpowiedź jest prosta: bo nikt nie nauczył nas czytać INCI, czyli składów na etykietach kosmetyków.

 • Dziewięć kropek na mapie. Dziewięć zielonych wysp otoczonych oceanem. Wygasłe wulkany, szmaragdowe jeziora, gorące lecznicze źródła. Zapach hortensji i najlepsze na świecie ananasy. Plus podglądanie wielorybów i delfinów. Dlatego warto wiosną odkryć Azory – perłę Portugalii.

 • Pod palmami Meksyku

  Meksykański kurort oferuje moc atrakcji – popływasz z delfinami, poznasz pamiątki Majów oraz wspaniałe smaki tutejszych drinków.

Zdjęcia na temat: delfin
Wideo na temat: delfin
 • Martyna Wojciechowska w końcu wraca

  , delfin Winter. Jakiś czas temu oboje dostali nowe życie - dzięki lekarzom, którzy stworzyli protezę ogona dla delfina i nogi - dla dziewczyny. W "Dzień Dobry TVN" Martyna powiedziała o miejscu, w którym mieszka Winter. Czym się różni od zwykłego delfinarium? Dlaczego to spotkanie było wyjątkowe dla polskiej podróżniczki?

 • Seks w małym mieście

  Delfina Dellert: Małomiasteczkowość jest w głowie

 • Jakimi słowami mówić o seksie?

  Delfina Dellert: Brakuje nam słownictwa, żeby mówić o seksie.

Dyskusje na temat: delfin