• Informacje na temat:

  dania wycieczka

Artykuły na temat: dania wycieczka
 • ​Wycieczka do Dubaju - weekend w mieście kontrastów

  ...kulinarną polecamy wizytę w "Zaroob", gdzie podaje się tradycyjne lewantyńskie dania, odwiedziny w pakistańskiej "Ravi's" lub nieco tańszej sieci indyjskiej "Gazebo".  Jeżeli chodzi o mniejsze przekąski, to...

 • Jak zaplanować wycieczkę do Bukaresztu?

  Bukareszt nie jest miastem, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Trzeba poświęcić mu trochę czasu, aby poznać jego specyficzny urok oraz zawiłą historię.

 • "Rejs" po Wiśle i inne wycieczki

  Gdy nadeszła wiosna, wyruszaliśmy w plener... Zakładowym autokarem, Maluchem, zapchanym pociągiem czy statkiem, jak bohaterowie filmu „Rejs”.

 • Reklamujemy nieudane wczasy, wycieczkę, podróż

  Na urlop czekamy cały rok i nie możemy sobie pozwolić, by nam go popsuł organizator wypoczynku, kolej czy linie lotnicze. Jeśli tak się stanie, żądajmy rekompensaty!

 • Wycieczka do Starego Sącza. Co warto zobaczyć?

  ...kanonizacyjnych świętej Kingi papieża Jana Pawła II zaproszono wraz z jego świtą na obiad. Po daniach głównych podano mnóstwo wymyślnych deserów. Papieżowi jednak najbardziej smakowały zwykłe, kruche ciasteczka...

 • ​Jak zaplanować wycieczkę w Pieniny?

  Strzeliste szczyty łaskoczą swoimi skalistymi wierzchołkami niebo. W dole rozciąga się malownicza dolina Dunajca. Pieniny zachwycają o każdej porze roku.

 • Wycieczka do Hokkaido - sadu Japonii

  Odwiedź położoną nieco na uboczu wyspę Hokkaido. Nazywana jest sadem Japonii. Możesz tu zaszyć się w górskich ostępach, odpocząć w tradycyjnych onsenach.

 • Jak zaplanować wycieczkę do Bukaresztu?

  Bukareszt nie jest miastem, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Trzeba poświęcić mu trochę czasu, aby poznać jego specyficzny urok oraz zawiłą historię.

 • Nie daj się bakteriom

  Drobnoustroje to zupełnie naturalni „mieszkańcy” naszych ciał. Flora bakteryjna zdrowego człowieka waży łącznie nawet do dwóch kilogramów! Jednak istnieją też bakterie, które powodują ciężkie choroby. W podobny sposób zagrażają nam wirusy. Najczęściej nieświadomie sami zapraszamy tych niebezpiecznych gości do naszych organizmów. Jak tego uniknąć?

 • Dania - lekcja przyjemności

  Tutaj nie przyjeżdżamy po słońce, ale by przez kilka dni zaczerpnąć duńskiego luzu i dobrego smaku. Dorośli chętnie pospacerują po kopenhaskich ulicach, a dzieciaki wyszaleją się w parkach rozrywki.

Wideo na temat: dania wycieczka
 • Przepis na sycącą zupę hamburgerową

  Piotr Ogiński, autor vloga „Kocham Gotować", postanowił przygotować zupę hamburgerową w dość ekstremalnych warunkach, bo... w jadącym kamperze. Tak sycące danie to idealna propozycja na wycieczkę w większym gronie. (Kocham Gotować/TVN)

 • Skuteczna modlitwa Salmy Hayek

  Salma Hayek opowiedziała o swoich najbardziej pamiętnych wakacjach. Aktorka wspominała wycieczkę do małego miasteczka w Meksyku, gdzie gorliwie modliła się w małym kościółku. - Wszystkie moje koleżanki rozwijały się szybciej ode mnie, a ja ciągle wyglądałam jak mały chłopiec. Wszyscy chłopcy mnie ignorowali, a dziewczyny rozmawiały o rzeczach, których ja nie doświadczałam. I pamiętam, że w tym miejscu włożyłam ręce do święconej wody i powiedziałam „Proszę, Boże, daj mi piersi”. I wiesz co?...

 • Wraz z partnerem nie mają prawa do wizyt na czas śledztwa

  Kolumbijskiej modelce Julianie Lopez grozi kara śmierci. Lopez znajduje się obecnie w areszcie w Chinach, gdzie postawiono jej zarzuty posiadania nielegalnych substancji. Dwa dni po aresztowaniu do więzienia z tego samego powodu trafił też jej były partner - Juan Esteban Marin. Rodzina mężczyzny potwierdziła, że para nie podróżowała do Chin razem. Kilka dni przed wycieczką chłopak opublikował na

Dyskusje na temat: dania wycieczka
 • Re: A co z instantami??

  nom konkurs fajny, ta wycieczka marzenie, ale telefony SE też niczego sobie:) ja najlepiej z instantów lubię właśnie dania w 5 minut spaghetti lub flaki :)

 • Re: Wołowina Wellington

  Dla ciebie swieta to jedzenie, a dla mnie to prezenty i wycieczka za miasto. Nigdy nie jadlas takiego dania i nigdy w zyciu do nie zjesz , nawet nie powachasz. Kup sobie karpia i siana mapchaj pod talerz.

 • Re: Te diety szybko odchudzają, ale równie szybko rujnują twoje zdrowie

  Dagi ! Mój przepis murowany bo właśnie odchudziłam siebie o 5kg. w 2 i pół m-ca . 160/50 obecnie. Jadłam dania dietetyczne od lat ale w różnych porach dnia a też dojadałam wieczorem, niby też niewiele . Z biegiem lat przybyło parę kg i rosło oczywiście. Zaczełam jeść to samo też nie duże ilości ale 3 razy dziennie o tych samych porach bez dojadania . Ostatni posiłek 17.30 -18