• Informacje na temat:

  dania wesołe miasteczko

Artykuły na temat: dania wesołe miasteczko
 • Kopenhaga - miasto Małej Syrenki

  Pobyt z rodziną w Kopenhadze to okazja do zabawy, nauki w interaktywnych muzeach i laboratoriach, zabawy na świeżym powietrzu i w wesołych miasteczkach, jak choćby legendarnym Tivoli, gdzie kręcono sceny do filmu „Gang Olsena: Paryski plan”. Darmowe rowery i dziesiątki atrakcji dla dzieci sprawią, że rodzinny wyjazd będzie pełen wrażeń.

 • Wakacje na Costa Blanca

  ...obecnie się tu dzieje. Miasteczko położone jest na wzniesieniu, a w najwyższym punkcie znajduje się najstarsza część miejscowości. Dzięki temu z serca Altei można podziwiać piękną panoramę i lazurowe(...) tutaj wiele różnych imprez, wystaw i pokazów. W sierpniu warto wziąć udział w regionalnych festynach i fiestach, które - jak przystało na Hiszpanię - są naprawdę głośne, wesołe i barwne. Odkryjcie...

 • Miasto otwarte

  Rzym to nie tylko warstwy nakładającej się na siebie odwiecznej historii. Z niczym nie da się porównać bezpretensjonalnej i wybitnej kuchni dostępnej na każdym rogu, wesołego nocnego życia i spaceru przez park pełen kwitnących pomarańczy.

 • Trzy formy miłości: Eros, Philos, Agape

  W 1986 roku podczas wędrówki do Santiago, w której towarzyszył mi mój przewodnik Petrus, przejeżdżaliśmy przez miasteczko Logrono, gdzie odbywała się ceremonia ślubna. Zamówiliśmy dwa kieliszki wina. Zabrałem się za przygotowywanie przekąski, a Petrus znalazł miejsce przy stole. Mogliśmy tam usiąść razem z innymi gośćmi.

 • Trzy formy miłości: Eros, Philos, Agape

  W 1986 roku podczas wędrówki do Santiago, w której towarzyszył mi mój przewodnik Petrus, przejeżdżaliśmy przez miasteczko Logrono, gdzie odbywała się ceremonia ślubna. Zamówiliśmy dwa kieliszki wina. Zabrałem się za przygotowywanie przekąski, a Petrus znalazł miejsce przy stole. Mogliśmy tam usiąść razem z innymi gośćmi.

 • ...wczoraj od rana byliśmy w terenie, tj. maruś, moja mama (z którą nadal nie rozmawiam), siostra i ja - dzień pod znakiem wesołego miasteczka. bawiliśmy...

 • Tam za rodzinne wakacje zapłacisz mniej niż w Chorwacji

  ..., wypożyczalni sprzętu wodnego i wielu atrakcji dla całej rodziny tj. wesołe miasteczko, czy park wodny w Złotych Piaskach, nie można narzekać. Co istotne, za skorzystanie z nich zapłacimy o wiele mniej(...) składnikami są duszone warzywa oraz obowiązkowe przy komponowaniu dania głównego sałatki. Nie bez znaczenia dla tej kuchni pozostają także zupy, które przyrządzane są zarówno w wersji ciepłej, jak i zimnej...

 • ...się w okolicach nowego roku. To niezwykle wesołe, muzyczne i kolorowe wydarzenie. Kolorowe  Erriadh Bo kolorów w Tunezji nie brakuje. Nie wierzycie? Udowadnia to małe miasteczko Erriadh na Djerbie(...) "Itinerrance" z Paryża oraz władz tunezyjskich do Erriadh przyjechało stu pięćdziesięciu artystów z trzydziestu krajów świata, wiadomo było, że to spokojne miasteczko zyska nowe oblicze i wielkie...

 • Holandia z dziećmi. Co zobaczyć?

  Planujesz wakacje z pociechami i zastanawiasz się nad wyborem celu swojej wycieczki? Postaw na Holandię! Przyciągające co roku tysiące turystów Niderlandy słyną z niezliczonej ilości atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Najmłodsi na pewno nie będą się tutaj nudzić - czekają na nich emocjonujące parki rozrywki, interaktywne muzea i magiczne delfinaria. Sprawdź, jak zorganizować czas, by wyjazd stał się niezapomniany zarówno dla ciebie, jak i dla malucha.

 • ​W drodze przez Wiedeń do Włoch

  ​Na tej trasie mijamy tę krainę nieświadomie. To błąd. Jest w niej wszystko, za czym tęskni zapracowany człowiek. Cesarskie miasta ulokowane wśród winnic. XVIII- wieczne kamieniczki z piwnicami pełnymi morawskich win. Tradycyjne knajpy, które karmią po staremu i obficie. Zanurzyć się w tym historycznym klimacie, którego nie zmąciła nawet wojenna nawałnica, to tak, jakby nasz czas się zatrzymał. Warto.