• Informacje na temat:

  dania tani wyjazd

Artykuły na temat: dania tani wyjazd
 • Tani roaming

  Wyjazd za granicę zawsze łączył się z ograniczeniem rozmów telefonicznych ze względu na wysokie koszty. Na szczęście niedługo to się zmieni!

 • Wyjazd oznacza wydatki na dojazd, nocleg i wyżywienie na miejscu. Często są to wysokie sumy, zwłaszcza gdy jedziesz tylko na kilka dni. Ale możesz znacznie ograniczyć koszty(...)). Poza tym wielu dystrybutorów paliwa oferuje różnego rodzaju promocje, np. tańszą benzynę w weekend (np. Lukoil) lub zniżkę, gdy tankujesz więcej (np. Orlen). Taniej pociągiem - bilety PKP nie są...

 • 4 rzeczy, o których warto wiedzieć, planując wyjazd za granicę

  Urlop poza sezonem wakacyjnym ma swoje plusy. Jeśli należysz do grona szczęśliwców, którzy mogą go wtedy zorganizować, skorzystaj z krótkiego przewodnika i zaplanuj udany wyjazd za granicę. Dzięki kilku ważnym wskazówkom uda Ci się odpocząć z dala od domu, ale bez przykrych niespodzianek.

 • 7 powodów, by już teraz zaplanować sylwestrowy wyjazd

  Do Sylwestra pozostało już mniej niż 100 dni i choć wydaje się, że to dużo czasu, by zaplanować wyjazd, warto zacząć planowanie już teraz..

 • 7 powodów, by już teraz zaplanować sylwestrowy wyjazd

  Do Sylwestra pozostało już mniej niż 100 dni i choć wydaje się, że to dużo czasu, by zaplanować wyjazd, warto zacząć planowanie już teraz. Dlaczego? Eksperci z portalu Sylwestrowy.pl mają aż 7 odpowiedzi na to pytanie! Oto 7 powodów, by już dziś zastanowić się, jak spędzimy ostatnią noc w roku.

 • Wyjazd dla oszczędnych - jak uniknąć dodatkowych kosztów?

  Wyjazd oznacza wydatki na dojazd, nocleg i wyżywienie na miejscu. Często są to wysokie sumy, zwłaszcza gdy jedziesz tylko na kilka dni. Ale możesz znacznie ograniczyć koszty, wiedząc, jak ominąć(...) wielu dystrybutorów paliwa oferuje różnego rodzaju promocje, np. tańszą benzynę w weekend (np. Lukoil) lub zniżkę, gdy tankujesz więcej (np. Orlen). Taniej pociągiem Bilety PKP nie są najtańsze...

 • Jak nie dać się naciągnąć na fałszywe promocje

  Coraz częściej jesteśmy namawiani na skorzystanie z tzw. okazji. Niestety, niejednokrotnie, gdy już się na nie zdecydujemy, okazuje się, że zamiast zaoszczędzić, straciliśmy pieniądze. Czy można się(...) kupić wszystko, co zostanie do nas wysłane, sprzedawca może nałożyć na nas taki obowiązek. Mimo nieprzyjmowania przesyłek z bublami otrzymujemy więc faktury oraz wezwania do zapłaty. A gdy nie...

 • ​Informacje praktyczne o Bangladeszu

  Sprawdź, o czym musisz wiedzieć, planując wyjazd do Bangladeszu.

 • Portugalia na długą majówkę

  Wiosna to idealny okres na wyjazd do tego kraju. Oceaniczny wiatr łagodzi upały, więc temperatura nie przeszkodzi nam w zwiedzaniu.

 • Najprzydatniejsze aplikacje mobilne w podróży

  Planujesz wakacje lub już szykujesz się do dłuższej podróży? Nie zapomnij wyposażyć swojego smartfona w najważniejsze aplikacje, dzięki którym nie tylko łatwo dotrzesz do celu, ale również sprawdzisz, jakie miejsca i hotele polecają inni turyści, zarezerwujesz tani lot lub ustalisz najdogodniejszą trasę dojazdu. Oto garść przydatnych w podróży aplikacji.