• Informacje na temat:

  dana palace

Artykuły na temat: dana palace
 • Pałac Odrowążów: Świątynia biowitalności

  W ostatnich latach do łask wrócił wypoczynek w zaciszu kameralnych hoteli na uboczu. Moda ta dała nowe życie Pałacowi Odrowążów w Chlewiskach. Dawny dwór obronny po dokładnej renowacji stał się jednym z najciekawszych obiektów Polsce, jednak nie tylko z powodu zabytkowej architektury.

 • Kotlina Jeleniogórska. Pałac w Mysłakowicach

  Gdyby zamarzył się nam bal w prawdziwym pałacu, obierzmy kierunek: Jelenia Góra! Najwięcej zamków i pałaców znajdziemy wcale nie nad Loarą. W Kotlinie Jeleniogórskiej jest ich ponad trzydzieści! Na przykład rezydencja w Mysłakowicach.

 • Moda i Design przejmą Pałac Kultury

  W pierwszy czerwca Pałac Kultury i Nauki w Warszawie przejmą wąsy, czyli największe w Polsce targi mody niezależnej Mustache Yard Sale. Kolejna, już 19. edycja festiwalu wypełni monumentalne wnętrza PKiN już 4 i 5 czerwca. Inspirująca polska moda, wyjątkowy design i najlepsze lokalne smaki a dla najmłodszych wyjątkowa strefa zabaw, już wkrótce w PKiN.

 • Niezwykłe pałace na Kaszubach

  Wspaniałym celem wakacyjnych wycieczek mogą być pomorskie rezydencje. Wiele z nich to prawdziwe perełki architektoniczne. Niektóre podupadłe, inne wręcz wymuskane dzięki obecnym gospodarzom, ale każda ma ciekawą historię…

 • Wychowany w pałacach, wybrał celę mnicha

  Uwielbiał kobiety. Podobały mu się nawet, gdy miał 90 lat.

 • W centrum Wielkopolski trafiamy na pięknie odrestaurowaną perłę neogotyku – pałac zwany zamkiem.

 • Projekt Lady: Szkoła dla dam podnosi poprzeczkę

  20 maja startuje nowy sezon "Projektu Lady"! Tym razem wymagania mentorek wchodzą na jeszcze wyższy poziom.

 • Dania - lekcja przyjemności

  Tutaj nie przyjeżdżamy po słońce, ale by przez kilka dni zaczerpnąć duńskiego luzu i dobrego smaku. Dorośli chętnie pospacerują po kopenhaskich ulicach, a dzieciaki wyszaleją się w parkach rozrywki.

 • Tym się damy nie parały

  ...w późniejszych latach książki kucharskie zawierały już poradnictwo znacznie dokładniejsze, opisywały wstępną obróbkę surowca, podawały, na ile osób dana potrawa jest obliczona, proporcję składników, czas gotowania...

 • Chcesz poznać kulturę Ameryki Południowej? Koniecznie wybierz się do Surinamu! Setki atrakcji, jakie oferuje ten niezwykły kraj tylko czekają na odkrycie. Na własne oczy zobacz dziewicze lasy tropikalne i daj się zachwycić unikalnemu bogactwu przyrody okolicznych terenów.

Wideo na temat: dana palace
 • Książę i księżna Sussex nie chcą się dzielić planami dotyczącymi porodu

  Książę i księżna Sussex zamierzają chronić swoją prywatność. Pałac Buckingham oświadczył, że para nie zamierza informować mediów o narodzinach swojego dziecka. Pragną nacieszyć się najpierw rodzinnym życiem z dala od blasku fleszy. Wyrazili jednak wdzięczność za życzliwość otrzymaną od ludzi z całego świata. Księżna Meghan może urodzić jeszcze w tym miesiącu.

 • Tego uczestniczki „Projektu Lady” się nie spodziewały…

  Na hasło „lekcja stylu” uczestniczki „Projektu Lady” zareagują bardzo żywiołowo i entuzjastycznie. W końcu dbałość o własny image, to dla większości z nich priorytetowa sprawa. I choć perspektywa strojenia się bardzo je ucieszy, to okaże się, że nie wszystkie propozycje przypadną im do gustu. Po stylistycznych metamorfozach były okrzyki zachwytu, ale też jęki zawodu. Okazuje się, że przywiązanie do wypracowanego image’u bywa niekiedy silniejsze niż chęć zmiany. Kto postanowi ostentacyjnie...