• Informacje na temat:

  dali wczasy

Artykuły na temat: dali wczasy
 • Zdrowotne wczasy. Urlop najlepszą inwestycją.

  ...optymalny wypoczynek oraz doskonałą regenerację. Wczasy w otoczeniu drzew iglastych mogą mieć również działanie terapeutyczne. Redukują stres oraz zapewniają równowagę psychiczną - mówi Tomasz(...) nadchodzący wrzesień dla wielu polskich rodzin oznacza spore koszty związane z rozpoczęciem roku szkolnego. Dlatego nie należy przesadzać z wydatkami na wczasy, aby budżet domowy wytrzymał też inne...

 • Reklamujemy nieudane wczasy, wycieczkę, podróż

  ...dopełniono. Gdy biuro podróży zawiedzie... Składajmy reklamację, jeśli biuro nie zrealizowało jakiegoś punktu umowy. Reklamować można także wczasy last minute i kupione w promocyjnej cenie! Oto, co...

 • Cisza, spokój i relaks – o wczasach w hotelu dla dorosłych

  Hotele dla dorosłych to trend dość świeży, ale szturmem podbijający hotelarski rynek. Wczasowicze w takich obiektach mogą liczyć na ciszę i spokój, a przy okazji świetną kuchnię, wysokie standardy oraz liczne atrakcje i udogodnienia. Czego konkretnie możemy oczekiwać od tego typu hoteli?

 • Prawdziwie egzotyczne wczasy – Polacy podejmują nowe turystyczne wyzwania

  Z badań przeprowadzonych przez PBS wynika, że ponad 1/3 badanych, którzy zadeklarowali, że planują wczasy, wybiera wakacje za granicą. Coraz chętniej, zamiast oklepanych destynacji, takich jak Grecja, Turcja, Włochy czy Hiszpania, obieramy bardziej egzotyczne kierunki, odkrywając uroki Kuby, Tanzanii, Dominikany czy Meksyku.

 • Wczasy dla pracoholików

  W sierpniu w położonej głęboko w lesie kamedulskiej pustelni w Rytwianach w Świętokrzyskiem, odbędzie się pierwszy turnus dla pracoholików.

 • Niemcy: Wczasy pod gruszą

  Nasi zachodni sąsiedzi coraz chętniej spędzają wakacje pod gruszą w niewielkim gospodarstwie, z dala od miasta.

 • Wyjeżdżasz na wakacje? Nie zapomnij o darmowym roamingu

  Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi długo wyczekiwane urlopy. Spędzimy je w różny sposób - odpoczywając w domu, remontując dom lub mieszkanie czy wyjeżdżając na wczasy. Niektórzy wybiorą się za granicę. W ich przypadku warto zadbać o darmowy roaming w telefonie.

 • Co zabrać ze sobą na zagraniczne wakacje?

  Wyjazd na pierwsze zagraniczne wakacje bywa stresujący, jednak gdy pamięta się o spakowaniu kilku rzeczy, wczasy spędza się beztrosko i radośnie. Co jest niezbędne podczas zagranicznych wakacji? Jakie rzeczy ze sobą zabrać?

 • Jak sprawdzić biuro turystyczne

  Często słyszymy, że biura podróży albo nie wywiązują się ze swoich zobowiązań, albo wręcz plajtują. Wtedy wymarzone wczasy przepadają! Radzimy, jak się uchronić przed takimi niespodziankami.

 • Wypoczynek bez niespodzianek

  Przed wyjazdem na wczasy warto się upewnić, gdzie możemy się zgłosić, gdy zachorujemy. I do jakich usług mamy prawo bezpłatnie.

Dyskusje na temat: dali wczasy
 • Re: Dzięki nim PRL wydawał się weselszy

  Ale z ciebie histeryk a co lali cię co dziennie ?Szpiegowali nie dali się pobawić żreć nie miałeś autobus nie zawiózł na wczasy roboty nie miałeś uczyc sie nie mogłeś?

 • Re: Bardowscy. Czy Ania pracuje na roli?

  zycia dali im po małej działce pod warunkiem ,że zrzekną się prawa do gospodarki. Wtedy w razie ich śmierci,jesteście wolni i na swoim,a oni niech sobie na swoich działkach kempingi budują i niech tam na wczasy przyjeżdżają.Nie ma to jak niezależnośc.

 • Re: Odsetki od marzeń

  uzbiera się zawsze ze 20tyś i co da się? Mieszkamy na 30 metrach w domu rodziców, ale płacimy rachunki i mamy swoja kuchnię. Czasami tylko przykro, gdy znajomi nas obgadują, że nie jeździmy na wczasy i ubieramy się w szmateksach. Oni wyglądają elegancko, mają piękne domy i samochody, ale albo rodzice dali albo kupili na kredyt. Niedawno kupiłam starego golfa, bo na takie auto udało mi się odłożyć

 • Re: Rodzina w kryzysie

  jak przeczytalam z czego ci ludzie muszą zrezygnować żeby zaoszczędzić to mi się przykro zrobilo takie rzeczy to tylko w Warszawie chyba,wczasy w Egipcie? fryzjer, sukienka?Ja nawet nie pamiętam co to znaczy zakupy ,z domu wychodzę tylko kiedy muszę kupić chleb i do lekarza a propos lekarza to oni chodzili prywatnie?matko,przykład dali naprawdę ,powinni się wstydzić,bo chyba nie wiedzą albo nie