• Informacje na temat:

  dali samolotem

Artykuły na temat: dali samolotem
 • Robert Biedroń: Chcę dać innym nadzieję

  Popularny polityk Robert Biedroń, od 2014 r. prezydent Słupska, o swoim życiu, karierze i poglądach opowiedział w książce "Pod prąd". Jej współautorka Magalena Łyczko, aby zachęcić go do zwierzeń na trudne tematy, przekupywała go słodyczami.

 • Samolot z Khloé Kardashian na pokładzie musiał awaryjnie lądować

  Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" była w drodze do Nowego Jorku z Los Angeles razem ze swoją makijażystką Joyce Bonelli, ponieważ miała wystąpić w telewizji, jednak samolot linii American Airlines, którym podróżowała musiał awaryjnie lądować w Nevadzie.

 • ...- informacje i wskazówki turystyczne Wybierając się do tego kraju Ameryki Południowej z Polski samolotem prawdopodobnie czeka nas przesiadka na lotnisku w Londynie, Brazylii lub Amsterdamie...

 • Teresa Chudecka: Podróże i taniec dały mi wiarę w ludzi

  Zrezygnowała z pracy i dwukrotnie objechała Amerykę Południową w poszukiwaniu korzeni tańca. Dowiedziała się, że tango jest tylko dla mężczyzn, dlaczego Boliwijczycy zabijają się tańcząc, jakie kroki lubi diabeł i skąd się wzięła polka w Paragwaju. Czemu taniec to terapia bez terapeuty, wyjaśnia psycholog i podróżniczka Teresa Chudecka.

 • Czy można używać w samolocie sprzętu elektronicznego?

  Czy można samolotem przewozić elektronikę? Generalnie linie lotnicze pozwalają na przewożenie sprzętu elektronicznego. Problemy pojawiają się np. prze rowerze z napędem elektrycznym, ale to rzadkie sytuacje. Laptopy, telefony, tablety, aparaty cyfrowe - w ich przypadku właściwie nie ma ograniczeń innych niż bagażowe. W bagażu rejestrowanym lepiej nie przewozić cennych przedmiotów...

 • Fantazja Pierwszych Dam

  Leila Ben Ali - jeszcze niedawno niezbyt znana szerokiej publiczności postać. Od kilku dni jest na ustach wszystkich. Dzięki swej fantazji.

 • Fantazja Pierwszych Dam

  Leila Ben Ali była jeszcze niedawno niezbyt znaną szerokiej publiczności postacią. Od kilku dni jest na ustach wszystkich. Dzięki swej fantazji.

 • Mamo, daj cyca!

  Narażone są na zgorszone spojrzenia, niewybredne komentarze. Zdarza się, że ktoś na ich widok przeklnie, wyprosi z restauracji, splunie... Młode matki często muszą karmić w toaletach lub z kocami przykrywającymi dziecko przyssane do piersi.

 • Terapia nic nie dała...

  Supermodelka Naomi Campbell została oskarżona w związku z kwietniowym incydentem na lotnisku Heathrow, kiedy aktorce zgubiono bagaż. Ciąży na niej zarzut napaści na policjanta.

 • Prince dochodzi do siebie po nagłym przewiezieniu do szpitala

  Twórca hitu "Purple Rain" leciał samolotem, gdy jego stan zdrowia uległ pogorszeniu z powodu rozwijającej się grypy.

Dyskusje na temat: dali samolotem
 • Re: Jeśli rodzić, to tylko w Ameryce!

  powiem wam jak jest naparwde. oboje jestemy z mezem w stanach i spodziewamy sie dziecka... i co? dali nam ubezpiecznenie bezplatne, ze zadnego pytania a po co, a dlaczego i na co!!!! Na cala ciaze(...) drobnych kwot miesiecznych! jesli nie wierzycie: ... A latac samolotem nie moga kobiety w ciazy od 7 miesiaca.

 • Re: Małżeństwo: Zło konieczne?

  widziałem żadnego samolotu! Inną kwestią jest to, że trafić w boczną ścianę takiego budynku jak Pentagon samolotem pasażerskim jest(...) bardzo trudno. Widocznie ci terroryści byli(...) u nas kosmici i dali zaczątki naszej cywilizacji. A co do JFK, to sprawa musiała być poważna skoro ktoś posunął się do tego, by zabić prezydenta Stanf3w Zjednoczonych.Jeszcze jedno. Skąd ten pożar