• Informacje na temat:

  dali galeria zdjęć zdjęcia

Artykuły na temat: dali galeria zdjęć zdjęcia
 • Wyślij wzruszające zdjęcie swojego czworonoga i wygraj nagrody!

  ...10 grudnia 2015 roku do godziny 23:59:59! Po I etapie konkursu wszystkie zdjęcia zgłoszone do konkursu poddane będą ocenie Komisji Konkursowej. Komisja zakwalifikuje do II etapu 50 zdjęć, które uzna za najbardziej WZRUSZAJĄCE! W drugim etapie konkursu wyboru najciekawszych zdjęć spośród 50 wybranych w pierwszym etapie dokonają... sami internauci. Głosowanie odbywa się poprzez ocenę...

 • Męska Metamorfoza w Galerii Krakowskiej

  ...przede wszystkim do osobowości. Teraz za pośrednictwem profilu Galerii Krakowskiej na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/galeria.krakowska, każdy mężczyzna ma szansę na zmianę wizerunku. Wystarczy, że do 20 września 2015 r. odpowie na pytanie "dlaczego to właśnie on powinien wziąć udział w metamorfozie" i do swojego zgłoszenia dołączy dwa zdjęcia. Nagrodą w konkursie...

 • .... Inni  smigaja po galeriach bez problemu, to ja tez dam rade. Albo i nie :)))   Milego popoludnia dla wszystkich. Piszcie o modzie, o pogodzie, o przyrodzie. A co tam! ''Papier'' jest cierpliwy...

 • GALERIA DOMOWA.... Lucia kuchennie

  ...urosla sobie i upiekla troche artystycznie ... ale te typy tak maja. A jak galeria,  to widok z mojego okna w kuchni ... w lewym roku widac kawalek stadionu slynnego KS RUCH - CHORZOW. Wczoraj...

 • Zawieszeni między dzieciństwem a dorosłością

  Anna Grzelewska i Zuza Krajewska tworzą portrety. Raz są to wizerunki postaci z pierwszych stron gazet, innym razem anonimowych osób; członków własnej rodziny lub przypadkiem zagadniętych na ulicy nieznajomych o intrygującej urodzie. Pokazywane w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu zdjęcia są inne.

 • Rita Ora w Polsce

  Rita Ora promuje w Europie swoją linię bielizny. Wczoraj odwiedziła Polskę. Pozowała do zdjęć z fanami i polskimi blogerkami.

 • "Bella" by Robby Cyron

  ...wystawa wybranych zdjęć "belli". Podczas wernisażu wystawy zaplanowano aukcję charytatywną 10 prac z kolekcji oraz egzemplarza albumu na rzecz Fundacji Rak’n’roll. Styl.pl jest patronem wystawy.

 • Jak smakowicie fotografować jedzenie?

  Fotografie jedzenia zajmują coraz więcej miejsca w naszych smartfonowych galeriach. Czasem od pięknych dań wprost nie można oderwać wzroku i... aparatu. Fotograf Piotr Haltof dzieli się kilkoma radami, które sprawią, że zdjęcia jedzenia będą jeszcze bardziej smakowite.

 • Italia do zjedzenia, Bartek Kieżun

  ..."Italia do zjedzenia" jest wyjątkowym połączeniem książki kulinarnej i subiektywnego przewodnika po Włoszech. W środku znajdziemy historię kuchni i sztuki opatrzoną zdjęciami z licznych podróży autora do Italii. Premiera 15 listopada.

 • Bartek Kieżun "Italia do zjedzenia"

  ..."Italia do zjedzenia" jest wyjątkowym połączeniem książki kulinarnej i subiektywnego przewodnika po Włoszech. W środku znajdziemy historię kuchni i sztuki opatrzoną zdjęciami z licznych podróży autora do Italii.