• Informacje na temat:

  dali

Artykuły na temat: dali
 • Czy Salvador Dali miał córkę?

  ...braku pamiątek po artyście, które zawierałyby próbkę DNA sąd zdecydował o ekshumacji. Badania wykazały, że Salvador Dali nie był ojcem kobiety. Jego ciało ekshumowano w drugiej połowie lipca. Maria(...), a których właścicielem jest państwo. Kobieta znana jest w lokalnej społeczności. Przed laty prowadziła w jednej z stacji telewizyjnych program ezoteryczny. Salvador Dali był żonaty z Galą, jednak...

 • Salvador Dali zostanie ekshumowany

  ...jego spadku.  Salvador Dali do dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów na świecie. Zmarł w 1989 roku. Zobacz także:

 • Salvador Dali - ówczesny celebryta i miłośnik mody

  Salvador Dali to bodaj najsłynniejszy surrealista, uznawany za jedną z najbardziej skandalizujących i kontrowersyjnych postaci malarskiego świata XX wieku. Był człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym(...). Postrzegał on zresztą modę, jako ważną dziedzinę sztuki" - wyznaje Aneta Fudali, pomysłodawczyni wystawy "Dali kontra Warhol - sztuka, muzyka, film", którą do niedzieli można obejrzeć w Pałacu Kultury...

 • Trzy damy Kabaretu Starszych Panów

  ...w tekście. (...) Potem dali normalną łyżeczkę, ale przymocowana do bufetu łańcuchem". Aktorka błyszczała w kabarecie i w filmach, nie miała jednak szczęścia w życiu prywatnym. W 1959 r. poślubiła(...). Zasłynęła m.in. skandalizującą rolą żony fabrykanta w "Ziemi Obiecanej" Andrzeja Wajdy. Po raz ostatni zagrała w filmie "Podwójne życie Weroniki". Barbara Krafftówna: W stanie wojennym wyjechała do...

 • Portret damy

  Przepis na pierwszą damę Ameryki? To proste. Musi być idealna. A więc: wzorowa żona i matka, a jednocześnie kobieta z klasą, talentem estradowym, handlowym i krasomówczym. Koniecznie o wielkim sercu. O tym, czego Amerykanie oczekują od prezydentowej, czego jej nie wybaczą i czy Melania Trump ma szansę podbić ich serca, opowiada Kate Andersen Brower, autorka bestselleru "Pierwsze damy Ameryki".

 • Daj odpocząć oczom

  ​Kondycja naszych oczu i ostrość widzenia zmieniają się pod wpływem różnych czynników. Najlepiej widzimy w godzinach przedpołudniowych, gdy jesteśmy jeszcze wypoczęci. Pod koniec ciężkiego dnia, a także na skutek stresu, wydolność oczu słabnie. Wytrzymałość zmysłu wzroku jest niewątpliwie związana także z wiekiem.

 • Kochanka wyobraźni: Gala i Salvador Dali

  Kiedy w 1932 roku Gala i Salvador Dali stanęli jako para przed obiektywem aparatu fotografa Brassaïa, byli jeszcze nieznani szerszej publiczności. Stoją objęci, oboje atrakcyjni, ciemnoocy i ciemnowłosi. On trochę schowany za nią, bardziej wycofany, poważny, nieśmiały. Ona jest starsza, widać, że bardziej dojrzała, lekko się uśmiecha umalowanymi ustami i mocno trzyma jego dłoń.

 • Dan Brown w Krakowie

  Dan Brown to dziś jeden z najbardziej poczytnych pisarzy i jeden ze stu najbardziej wpływowych ludzi według magazynu "Time". Jego kolejne książki trafiają na listy światowych bestsellerów. Właśnie ukazała się jego powieść "Początek", a sam pisarz odwiedził Polską jako gość Festiwalu Conrada.

 • Anna Dymna: Pani daj pieniążki, daj!

  Ma dwa wcielenia. Pierwsze jako aktorka, piękna, grała seksbomby i królowe. I drugie, gdy zrozumiała, że życie ma sens, kiedy myśli się o innych, nie o sobie. Anna Dymna, szefowa Fundacji "Mimo Wszystko". Dostaje setki próśb o pomoc, o leczenie, pieniądze. Nie wszystkie spełni, cudów nie ma, trzeba wybierać: temu dać, tamtemu nie. To mądrość pomagania. Gdy serce pęka, popłakać można w nocy, w poduszkę. I płacze, przecież jest człowiekiem. A potem przychodzi list: "Dzięki Pani zrozumiałem...

 • Co Lewandowskiemu dało ojcostwo?

  U Roberta Lewandowskiego jeszcze niedawno było tak, że po zejściu z boiska zatracał się w pomeczowych analizach. Odkąd został ojcem, wreszcie nauczył się odcinać od życia piłkarskiego - dowiadujemy się z jego biografii "Nienasycony".

Zdjęcia na temat: dali
 • Dan
 • Mama Dela
Wideo na temat: dali
 • Jak przekonać jury?

  Dali mi strój króliczka i musiałam kicać, jak króliczek - mówi Olga, która przeszła do następnego etapu w programie "Top Model. Zostań modelką." Więcej na stronie topmodel.tvn.pl .

 • Akademia Makijażu Douglas i Estee Lauder

  Podczas praktycznych warsztatów pod okiem wizażystów Douglas nauczysz się jak wykonać profesjonalny makijaż i podkreślić atuty swojej urody. Wypełnij formularz na www.douglas.pl/ Akademia Makijażu, opowiedz nam dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach i daj się porwać do świata piękna.

Dyskusje na temat: dali
 • Re: Najseksowniejszy aktor według was

  jak tam na imprezie dwiez niespełnione zyciowo mezatki, i zderperowane zigolaki dali powera ?????

 • Re: Fotobudka na weselu – sprawdzi się?

  Fotobudka to naprawdę fajna sprawa, goście byli zachwyceni i dużo czasu spędzali na cykaniu fotek. Braliśmy budkę z warszawskiego Studia MTJ, dali nam oni mnóstwo różnych gadżetów, więc zabawa była super:)

 • Re: Ile pieniędzy dać księdzu po kolędzie

  JUŻ PISOWCY TYLE DALI RYDZYKOWI ,ŻE POLACY MAJĄ NADPŁATĘ W TYCH DATKACH .

 • Re: ile teraz się daje na wesele?

  jak mozna dac bez problemu 500zl. to bardzo dostatnio plus kwiaty i starczy w zupelnosci....syn mial slub i srednio dawali 300-400zl.. a byli tacy co dali posciel za 20zl. -lepiej gdyby wcale nie przyszli i sie nie kompromitowali-

 • Re: Ile pieniędzy dać księdzu po kolędzie

  ja bym też poszedł po ofierze po domach,ciekawe czy by mi coś dali katolicy,przyrobiłbym sobie trochę na lekarstwa i opłaty ponieważ mam małą emeryturę.

 • Re: Komunia

  Ja jestem już po 2 komuniach chrześniaków i oprócz Biblii z albumem pamiątką dawaliśmy z mężem pieniądze (w ramach możliwości). Nasz syn idzie do Komunii za rok i chcę, aby goście dali mu zamiast kartek, kwiatów i 10 Biblii, jakiś ładny album lub encyklopedię, np. A-Z, Religie świata, Leksykon Sławnych Polaków, album o zabytkach Polski, Historię Piłki Nożnej, bo to na pewno zostanie mu na lata

 • Re: Salvador Dali - ówczesny celebryta i miłośnik mody

  Kiedy w latach osiemdziesiątych byłam na studiach wydałam ostatnie pieniądze żeby zobaczyć wystawę obrazów Salvadora Dali. Mało tego, pojechałam na tą wystawę do Budapesztu. No i nie pożałowałam. To było niezapomniane przeżycie .Jego sztukę trzeba zobaczyć na żywo.

 • Czy w Polsce jest Scjentologia?

  Polski w 2013 roku. Ale ani widu ani słychu co się działo potem. Wie ktoś może czy mamy jakieś kościoły, zbiory czy spotkania Scjentologów? Czy Polacy też dali się ogłupić scjentologią i wydają na nią

 • Re: Miss World 2017

  A muźina po co tam dali żeby mógł ktoś zabawić się w gre w banana z tym