• Informacje na temat:

  dakota

Artykuły na temat: dakota
 • Dakota Johnson w odważnej stylizacji

  Dakota Johnson jest córką dwójki znanych aktorów: Dona Johnsona i Melanie Griffith. Jej rodzice pobierali się aż dwukrotnie, by w końcu rozstać się na dobre. Dakotę wychowywał nowy partner matki, również bardzo popularny aktor - Antonio Banderas.

 • Dakota Johnson z mamą na ściance

  Dakota Johnson po tym, jak zagrała w pierwszej części bestsellerowej trylogii o Christianie Greyu, niemal z dnia na dzień zdobyła olbrzymią popularność.

 • Dakota Johnson chce być gospodynią domową

  ...i przyjaciołach. Dakota przyznała niedawno, że rola w filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya" źle wpłynęła na jej życie uczuciowe, bo mężczyźni boją się zaprosić ją na randkę. Mówiąc o gorących scenach...

 • Dakota Johnson twierdzi, że mężczyźni się jej boją

  Dakota martwi się, że mężczyźni nie zapraszają jej na randki, ponieważ postrzegają ją przez pryzmat postaci, w którą wcieliła się w pikantnym filmie "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Amanda Seyfried chce wyglądać jak Dakota Johnson?

  Większość kobiet traktuje swoje włosy jak prawdziwy skarb. Każda wizyta u fryzjera to pasmo udręk i godziny spędzone na zastanawianiu się jaką fryzurę i kolor wybrać. Amanda Seyfried, znana z długich blond loków nie miała takiego problemu. Decyzję o totalnej metamorfozie podjęła z dnia na dzień.

 • Dakota Johnson twierdzi, że powinna wziąć sekretny ślub

  ...się po 18 miesiącach związku, Dakota wyznała:  - Moja mama i tata również wzięli ślub w podobny sposób. Może powinnam kontynuować tradycję i wziąć sekretny ślub z jakimś mężczyzną? Jeśli nam nie(...) jak dwoje dzieci, które biorą ślub. On miał 19 lat, a ja 22. Dakota wykrzyknęła:  - A moja mama wzięła ślub, gdy miała 18 lat! Muszę wziąć się do pracy. Melanie miała 14 lat, gdy poznała Dona...

 • Dakota Johnson i Matthew Hitt rozstali się

  ...26-letnia aktorka i 29-letni muzyk, którzy wcześniej rozstali się w 2015 roku, zakończyli związek z powodu zobowiązań zawodowych. W rozmowie z "Just Jared" źródło podało: - Dakota i Matthew schodzili się i rozstawali przez ostatnie dwa lata. Ostatnio rzadko się widywali z powodu napiętych grafików. Ona jest w Vancouver na planie trylogii "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Dakota wyznała...

 • Które intymne gadżety z planu filmowego zatrzymała Dakota Johnson?

  Dakota Johnson postanowiła zatrzymać niektóre intymne rekwizyty z filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Powszechnie przyjęta jest zasada, że aktorzy biorą sobie na pamiątkę rożne przedmioty z planów zdjęciowych. Dakocie szczególnie przypadła do gustu bielizna jej bohaterki - Anastasii Steele. Córka Melanie Griffith stwierdziła, że ta część garderoby była tak wygodna, iż postanowiła jej nie zdejmować...

 • Dakota Johnson nie chce pokazać swego najnowszego filmu rodzinie

  Mówi się o nim, że to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku. "50 twarzy Greya" będzie miał swoją polską premierę 14 lutego. Adaptacja powieści erotycznej przyciągnie fanów książki, ale Dakota Johnson, która odgrywa rolę Anastasii Steele wolałaby nie pokazywać filmu rodzinie.

 • Dakota Johnson: Po tej roli chcę mieć rok przerwy

  ..."50 twarzy Grey’a" to według niektórych, najbardziej oczekiwany film tej zimy. W jedną z głównych ról w tym obrazie wcieliła się Dakota Johnson, która wyznała że "choć praca nad filmem była(...) i rodziną - powiedziała. Ekipa filmowa chwali Dakotę za "odwagę" i określą ją mianem "doskonałej aktorki".  - W tym filmie było mnóstwo scen, w których Dakota musiała być naga. Jednak ona nigdy nie robiła...

Zdjęcia na temat: dakota
 • Elle Fanning i Dakota Fanning
Wideo na temat: dakota
 • Dakota Johnson w kreacjach największych projektantów

  Dakota Johnson znana jest przede wszystkim ze swojej gorącej roli w „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Aktualnie trwają zdjęcia do drugiej części wyczekiwanej produkcji. Przyjrzyjmy się stylowi tej skromnej gwiazdy, która na czerwony dywan zawsze wybiera kreacje od największych projektantów. Dior, Chanel, a może Prada - w której wygląda najlepiej? (Cover Video/X-news)

 • Dakota Johnson i Chris Martin przyłapani na randce

  Dakota Johnson i Chris Martin przyłapani na randce w Malibu. Para w towarzystwie przyjaciół spędziła miły wieczór w restauracji. Plotki o romansie gwiazd pojawiły się już w październiku. Jednak dotychczas ani aktorka, ani frontman Coldplay nie potwierdzili informacji, że są w związku. 28-latka i starszy od niej o 12 lat Chris byli wcześniej widziani razem m.in. na koncercie Nicka Cave'a w Izraelu.

 • Dakota Johnson znów jest do wzięcia

  Odtwórczyni roli w "Pięćdziesięciu twarzach Greya" Dakota Johnson znów jest do wzięcia. 25-latka kilka dni temu rozstała się ze swoim chłopakiem Matthew Hittem. Zagraniczne media donoszą, że muzyk(...) Dakota Johnson będzie miała problem ze znalezieniem nowego partnera?

Dyskusje na temat: dakota