• Informacje na temat:

  czekan

Artykuły na temat: czekan
 • Tylko na co? Na cud? Na zbawienie?   Czekanie na nieuniknione. Na nieodwracalne. Na opóźnienie choćby o miesiąc, tydzień... Na zaprzeczenie najgorszej...

 • Działaj, nie czekaj!

  Jeśli potrafisz o czymś śnić, to możesz też tego dokonać – mawiał Walt Disney. Znajdź w sobie siłę i zrób wreszcie to, na co masz ochotę.

 • Michał Kowalonek: Nie ma co czekać na oklaski

  - W życiu nie ma co czekać na oklaski innych, trzeba doceniać samego siebie - mówi Michal Kowalonek, lider zespołu Snowman i były wokalista Myslovitz, który właśnie wydał solową płytę "O miłości w czasach powstania". - Uważam, że wszyscy jesteśmy w pewnym sensie powstańcami, że w naszej naturze jest siła walki, ratowania i dbania o to, co nasze.

 • Zapalenie pęcherza? Nie czekaj, działaj

  Ból przy oddawaniu moczu spowodowany zapaleniem pęcherza bywa nie do wytrzymania, ale może objawiać się tylko niewielkim pieczeniem. W żadnym przypadku zapalenia pęcherza nie wolno bagatelizować, ale można jemu zapobiegać.

 • Bartek Jędrzejak długo na to czekał

  Jak Bartek Jędrzejak został współprowadzącym „Big Brothera”? Zdradza kulisy rozmowy z Wielkim Bratem.

 •   Parametry Taty bez zmian. Nie lepiej, nie gorzej. Bez zmian.     Mruk dopytał i już wie dokładnie jak to było z tym krwawieniem i reoperacją. Pewnie...

 • Czekam na was, ale się nie śpieszcie

  Ksiądz Kaczkowski w opowieściach rodziny i przyjaciół.

 • Ewa Błaszczyk: Czekanie na cud

  ...sprawności. "Rodzice są pokorni, bo już swoje przeżyli, w związku z tym mają w sobie dużo cierpliwości i są nastawieni na czekanie. Ja czekam już 16 lat", mówi Ewa. W 2000 roku sześcioletnia Ola...

 • Ania Rusowicz: Długo na ciebie czekałam

  ​Bała się, że nie będzie dobrą mamą. Swoją straciła wcześnie, tęskniła za jej ciepłem. Dopiero w trakcie terapii zrozumiała, że przez pierwsze lata życia dostała od niej wszystko, co najlepsze: miłość, akceptację, bezpieczeństwo. Teraz chce to przekazać synkowi Tytusowi. To będą dla Ani Rusowicz wyjątkowe święta. W nowym domu, z czteromiesięcznym dzieckiem. Dobrze jest posmakować szczęścia.

 • Otwórz oczy ja tu czekam

  O takiej chwili marzy każdy lekarz. Wziąć udział w czymś, co posuwa wiedzę o krok dalej. Choć jeszcze za wcześnie, żeby otworzyć szampana, można powiedzieć, że uśmiechnięta, elegancka doktor Monika Barczewska zapisała się w historii polskiej medycyny. Wszczepiła stymulator, który może obudzić ludzi ze śpiączki.

Zdjęcia na temat: czekan
Wideo na temat: czekan
 • Zostań Ambasadorką Stylu!

  Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinnaś nią zostać. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji! Tutaj znajdziesz szczegóły!

 • "Czekam, aż odbije mu sodówa"

  Reni Jusis odwiedziła kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Wokalistka opowiedziała o swoich najbliższych współpracownikach. - Kuba jest jednym z producentów, ma swój wielki udział, singiel "Zombi świat" jest jego autorstwa - powiedziała Reni.(20m2 Łukasza)

 • Kinga Korta: Gwiazdy wychodzą z założenia, że trzeba na nie czekać

  W poniedziałek (23.05) duet Paprocki&Brzozowski zaprezentował najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Na pokazie kolekcji jesień/zima 2015-2016 nie zabrakło plejady gwiazd. Wśród nich znalazła się m.in. Kinga Korta. Uczestniczka programu "Żony Hollywood" nie kryła swojego zdziwienia tym, że pokaz rozpoczął się z opóźnieniem. - Spóźnienia na imprezy to małe faux pas. Gwiazdy wychodzą z założenia, że trzeba na nie czekać - powiedziała. Czy na zagranicznych pokazach także zdarzają się opóźnienia?...

Dyskusje na temat: czekan