• Informacje na temat:

  czechy samochodem

Artykuły na temat: czechy samochodem
 • Czechy. W krainie baśniowych zamków

  Postanowiliśmy zwiedzić region rzadko odwiedzany przez Polaków: południowe Czechy. I tak po kilkunastu godzinach jazdy znaleźliśmy się...

 • ​Czechy - jak zaplanować podróż?

  Idealne na weekendowy wypad, romantyczną wycieczkę we dwoje i rodzinne wakacje. O jakim kraju mowa? To jasne, że o Czechach! Jeżeli planujesz wyjazd do naszych południowych sąsiadów i masz kilka pytań dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych, paszportu czy poruszania się na terenie tego prześlicznego kraju, zerknij na krótki poradnik, który przygotowaliśmy właśnie z myślą o tobie. Z nami łatwo i przyjemnie zorganizujesz wymarzony urlop bez żadnych przykrych niespodzianek.

 • Bajeczne formy ukształtowania terenu znajdujące się w Czechach od lat przyciągają turystów z całego świata. Skały Adrszpasko-Teplickie to największy takiego rodzaju kompleks skalny, o powierzchni około 1800 ha. Odkryj jego tajemnice!

 • Praga. Przywitaj wiosnę w stolicy Czech

  ..., bilety już od około 60 zł. Podróżując samochodem, trzeba liczyć się z opłatami za winiety. W samej Pradze bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska. Tramwaj numer 22 dowiezie nas pod sam Zamek...

 • Samochodem na wakacje

  Wyjazd na urlop własnym samochodem to ogromny komfort i duża swoboda. Aby w pełni się nimi cieszyć i nie narażać się na dodatkowe koszty lub nieprzyjemności, warto dobrze przygotować się do takiego wyjazdu, szczególnie jeśli wybieramy się poza granice kraju.

 • Morawy, czyli szlakiem najlepszego wina

  ...dotrzesz samochodem  z Polski w zaledwie 2 godziny (przekraczając granicę w Cieszynie). To niewiele czasu, biorąc pod uwagę fakt ile atrakcji czeka na miejscu. Wcześniej zadbaj przede wszystkim(...) degustację dowolnej ilości i dowolnych gatunków win. Czechy to nie tylko kraina piwem płynąca. Turyści coraz chętniej skłaniają się również ku winiarskiej tradycji. Ułatwia im to bogata...

 • Czeskie uzdrowisko: Karlowe Wary

  Leżą w zachodniej części Czech, 2 godziny jazdy samochodem od Pragi. Ale nawet gdyby były na końcu świata, warto je odwiedzić. Bo Karlowe Wary są pełne dawnego uroku.

 • Kraj Morawsko-Śląski, odpowiednik naszego województwa, leży bezpośrednio przy polskiej granicy z Czechami. Jego...

 • Jak dojechać do Czarnogóry?

  Wybierasz się na wymarzony urlop na wybrzeże Adriatyku i nie wiesz z jakiego środka transportu skorzystać? Do Czarnogóry dotrzeć można samochodem, autobusem, koleją lub samolotem - sprawdź, który sposób będzie dla ciebie najszybszy i najwygodniejszy. Spraw, by podróż stała się niezapomnianą przygodą, niezakłóconą przez niemiłe niespodzianki!

 • ​Jak najlepiej dojechać do Szwajcarii?

  ...samochodem, samolotem, autobusem i koleją.