• Informacje na temat:

  cygara

Artykuły na temat: cygara
 • Bonnie Parker: Palaczka cygar o lekkim spuście

  Clyde Barrow - brunet o brązowych oczach dotknięty oczopląsem, z dołeczkami pojawiającymi się podczas uśmiechu, dzielił z Bonnie pewne palące pragnienie życia i zdeterminowanie w kwestii przekroczenia za wszelką cenę swojego stanu społecznego. Tak zaczął się jeden z najgorętszych gangsterskich romansów wszech czasów.

 • ​Wakacje na Kubie - atrakcje rajskiej wyspy

  Cygara, piaszczyste plaże, lazurowa woda... A Tobie z czym kojarzy się Kuba? Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na wakacyjny wyjazd, zdecyduj się na niezapomnianą podróż. Czekają tutaj historyczne zabytki, przesympatyczni mieszkańcy i wyśmienita kuchnia. Sprawdź, co robić na Kubie, by ani chwili się nie nudzić!

 • Kuba. Wyspa bez ojca

  Podobno próbowano go zabić 638 razy. Sięgano po wybuchające cygara, zatrute drinki i bomby ukryte w muszlach. Ostatecznie zmarł z przyczyn naturalnych w wieku 90 lat. Na jego nagrobku widnieje tylko jedno słowo: Fidel. O tym, jaki był El Comandante i jaka przyszłość czeka Kubę po jego śmierci, opowiada Adam Kwaśny z Towarzystwa Przyjaciół Kuby.

 • Agnieszka Niemczewska: Color cubano

  Warszawski Południk Zero pęka w szwach przed pokazem slajdów z Kuby. Skojarzenia: karaibskie plaże, salsa, rum, cygara i stare samochody. Ale też rozpadające się kamienice Hawany, bieda i komunistyczny reżim. Kontrasty, z powodu których Kubę nazywa się Wyspą Spotkań. Agnieszka, uciekinierka z wielkiego medialnego koncernu, spotkała tam siebie.

 • Dlaczego warto odwiedzić Kubę

  ...nurków głębokości 9-12 metrów. Cygara Wbrew obiegowej opinii Kubanki nie zwijają ich na udach… ale to i tak nie odbiera im tak cenionego przez koneserów smaku. Najlepszy tytoń pochodzi z upraw...

 • Dziewiątka karo. Chętnie wszedłbyś w rolę niefrasobliwego milionera bawiącego się w kasynie popalając kubańskie cygaro. Zejdź na ziemię! Twoja pragnienia...

 • Rurki z musem truskawkowym

  Po francusku zwane « cigares » czyli cygarami. Zrobiłam je wczoraj na podwieczorek. Są proste, i wyjątkowo smaczne gdyż połączenie chrupiącej « koronki »...

 • Łódzki Fashion Weekend

  W pierwszy weekend października Manufaktura przeobrazi się w Starą Hawanę. Latynoskie tancerki, cygara, stare samochody i unoszący się wszędzie zapach kawy będą towarzyszyć najdłuższemu wybiegowi dla modelek.

 • Jak zrobić biznes na perfumach

  Jako dziewczynka podpalała cygaro Fidelowi Castro, siedząc mu na kolanach.

 • 100-letnia pieśniarka

  W wieku ponad 100 lat popija drinki, pali cygara, flirtuje, tańczy i gra na bębnach. Przede wszystkim jednak śpiewa, buntując się przeciwko sytuacji społecznej, w szczególności tej dotyczącej kobiet w Afryce. Na Czarnym Lądzie Kidude stanowi już żywą legendę, w Polsce będziemy mogli zobaczyć ją podczas jedynego koncertu, 2. lipca we Wrocławiu, inaugurującego Brave Festival.

Wideo na temat: cygara
 • W fabryce kubańskich cygar

  Martyna Wojciechowska, w ramach kręcenia 5. serii programu "Kobieta na krańcu świata" odwiedziła kubańską fabrykę cygar, gdzie miała okazję sama skręcić cygaro. (x-news/Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: cygara