• Informacje na temat:

  cudy natury

Artykuły na temat: cudy natury
 • Miód - prawdziwy natury cud

  To coś więcej niż zamiennik cukru. Na nim przede wszystkim opiera się apiterapia, czyli zapobieganie chorobom i leczenie za pomocą pszczelich darów.

 • Cuda natury na Bałkanach

  .... Niegdyś byli to goście weselni, którzy zostali zmienieni w cud natury.  

 • Roztoczańskie szumy - nasz nowy cud natury

  Odgłosy wody spadającej po kamiennych przełomach słychać na kilkaset metrów, dlatego te kaskadowe wodospady nazywane są szumami. Znajdują się w gminie Susiec na rzece Tanwi.

 • .... Ale my odwiedzamy nie tylko 7. nowy cud świata natury. Nie byłoby też argentyńskiego papieża Franciszka, gdyby nie Misiones. To właśnie tutaj rozpoczęła się ewangelizacja tej części Ameryki Południowej. Prowadzona przez skromnych, sprawiedliwych i pracowitych jezuitów. Co łączy nowy cud świata natury z argentyńskim ojcem świętym? Pierwszy raz w czasie tej podróży pożałowałem, że wziąłem prysznic...

 • Wyspa Jaskółek, bo tak trzeba tłumaczyć z języka Majów słowo Cozumel, to wymarzone miejsce na egzotyczne leniwe wakacje. Dzikie plaże i atrakcyjne rafy w ciepłym morzu kuszą.

 • Cozumel - plaże, rafy, cuda natury i drinki

  Wyspa Jaskółek, bo tak trzeba tłumaczyć z języka Majów słowo Cozumel, to wymarzone miejsce na egzotyczne leniwe wakacje. Dzikie plaże i atrakcyjne rafy w ciepłym morzu kuszą.

 • Mam naturę wojownika

  To on namówił Andrzeja Wajdę, by zrobił Pana Tadeusza. On wpadł na pomysł, by historię Klanu pisali najlepsi scenarzyści. Potem wymyślił pierwszy serial w stylu glamour, czyli Magdę M. Michał Kwieciński, producent i szara eminencja naszego show-biznesu, dodatkowym zmysłem wyczuwa, czego chce publiczność. Musi, bo dostaje do oceny dwa tysiące scenariuszy rocznie.

 • Kapadocja - cud natury w Turcji

  Położona w centralnej Anatolii Kapadocja to kraina zapierających dech w piersiach pejzaży, będących efektem działalności wulkanów i... człowieka. Nie ma chyba turysty, który pozostanie obojętny na niesamowity krajobraz form skalnych tego najsłynniejszego cudu natury w Turcji.

 • Węgry. Góry Bukowe – cuda natury, wino i lecznicze wody

  Są tu zapierające dech w piersiach cuda natury, są trasy turystyczne dla pieszych i rowerzystów. Można tu odpocząć lub podreperować zdrowie dzięki leczniczym wodom. To nieodległe od Polski miejsce(...) natury, spokoju i ciszy będą tu szczęśliwi Choć pałac wygląda, jakby miał kilkaset lat, w rzeczywistości został zbudowany na początku XX wieku jako elegancki hotel. Znajduje się w Lillafured, modnym...

 • ​Azory - zielony cud natury na Atlantyku

  ...w miesiącach letnich. Temperatura jest wtedy przyjemna i nie przekracza 28 stopni C. Niedogodność stanowić mogą nieustannie wiejący silny wiatr oraz częste opady. Jednak obecne tam cuda natury...

Zdjęcia na temat: cudy natury
Wideo na temat: cudy natury
 • Marokański cud natury

  Olej arganowy ma niezwykłe właściwości, które znajdują wszechstronne zastosowanie w kosmetyce i medycynie.

Dyskusje na temat: cudy natury