• Informacje na temat:

  collegiach

Artykuły na temat: collegiach
 • Niespokojna

  Gdy na opakowaniu kremu czytasz informację: kosmetyk do cery wrażliwej, suchej czy naczynkowej, nie masz wątpliwości, jak działa. Ale komunikat: preparat do cery nadreaktywnej, to zagadka. Czy to nieznane określenie znanego typu skóry? A może pojawił się nowy? Odpowiada dr hab. med. Barbara Zegarska, kierownik Katedry Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej Collegium Medicum w Bydgoszczy.

 • 14. Festiwal Muzyki Polskiej w Krakowie

  11 dni i 11 koncertów wypełnionych wielkimi dziełami m.in. Krzysztofa Pendereckiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Feliksa Nowowiejskiego i Pawła Łukaszewskiego, a także utwory zagranicznych twórców inspirowane Polską – tak w skrócie zapowiada się 14. edycja Festiwalu Muzyki Polskiej, odbywająca się w roku 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

 • PRZYGOTUJ SIĘ NA SUKCES Z SEPHORA UNIVERSITY

  W minionym tygodniu ruszyły kolejne warsztaty z cyklu „Przygotuj się do rekrutacji z Sephora University”!

 • Tancerka i Zagłada. Historia Poli Nireńskiej, Weronika Kostyrko

  Biografia Poli Nireńskiej to opowieść o urodzonej w Warszawie żydowskiej artystce, która tańczyła w czasach totalitaryzmu w Niemczech, Austrii i Włoszech.

 • Piękne miejsca w Krakowie

  Szczęśliwie wszystkie pomniki kultury w Krakowie przetrwały wielowiekowe zawieruchy wojenne. Mamy się więc czym pochwalić. Najstarsze zabytki sławnego...

 • Rak nie czyta książek. Ty przeczytaj i wygraj życie, dr Teresa Szpytma

  Nigdy nie jest za wcześnie i nigdy nie jest za późno.

 • IV edycja Wydziału Sztuki w Mieście

  Wydział Sztuki w Mieście 4.0 to punkowe realizacje w dawnej fabryce, multimedialne instalacje w galeriach w całym Krakowie, zjawiskowe projekty dizajnerskie oraz szamańskie akcje. Te i wiele innych wydarzeń artystycznych złoży się na bogaty program przygotowany przez studentów i wykładowców Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego.

 • Stolica Małopolski powoli zamienia się w zimową krainę z barwnymi atrakcjami.

 • RADI/O/PERA

  Antonio Caldara, Georg Friedrich Haendel czy Johann Joseph Fux - muzykę największych kompozytorów baroku można usłyszeć na żywo i w radiowych głośnikach. RADI/O/PERA, unikalny projekt Warszawskiej Opery Kameralnej i Dwójki Polskiego Radia, to cykl koncertów odbywających się w Studiu i retransmitowanych przez Polskie Radio.

 • Andrzej Wielowieyski. Losowi na przekór

  Autobiografia Andrzeja Wielowieyskiego to nie tylko literacki zapis bezcennej pamięci, w której zapisały się wydarzenia ostatnich kilkudziesięciu lat polskiej historii. To również fascynujący przewodnik po dziejach naszej walki o niepodległość, o otwartość Kościoła i trwałe fundamenty narodowego rozwoju.

Wideo na temat: collegiach
 • Dlaczego ludzie ufają znachorom?

  Na 3,5 roku wiezienia skazany został Marek H. - znachor, który zdaniem sądu przyczynił się do śmierci głodowej półrocznej Magdy. Co powoduje, że w XXI wieku zwracamy się o poradę do znachorów? Kto i dlaczego decyduje się na takie praktyki? O medycynie alternatywnej w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała Agnieszka Bukowska, socjolog z Centrum Badań nad Ryzykami Społecznymi Collegium Civitas. (DDTVN/x-news)