• Informacje na temat:

  christiana

Artykuły na temat: christiana
 • Christian Dior: Wspomnienie domu zamknięte w modzie

  ...marokańską willę projektanta. Jak zauważa dziennikarka jedynym miejscem, które upamiętnia wspaniałe modowe umysły jest "uroczy rodzinny dom Christiana Diora położony na surowym wybrzeżu Normandii...

 • Bajkowa kraina Hansa Christiana Andersena

  Najważniejszy duński towar eksportowy? Bajki Hansa Christiana Andersena. W ojczyźnie pisarza odnajdziemy magię jego baśni i wrócimy do XIX w. Przy płomykach starych lamp, przegryzając kruche ciasteczka, zanurzamy się w zimową opowieść.

 • Steven Spielberg jest dumny z sukcesu Christiana Bale

  69-letni reżyser filmowy pracował z Oskarowym aktorem w 1987 roku przy produkcji 'Imperium Słońca' i Spielberg przyznaje, że od tamtego czasu poświęcał się dla kariery Bale'a.

 • Wieczór w apartamencie Christiana Greya? To możliwe!

  Miłośnicy Greya i Anastasii mogą teraz przenieść swoje fantazje do rzeczywistości. Luksusowy apartament Greya jest do wynajęcia. Apartament znajduje się w luksusowym wieżowcu Escala, gdzie główna bohaterka książki Anastasia Steele została po raz pierwszy uwiedziona przez tajemniczego Christiana Greya. Nie brakuje tu wysokiej jakości udogodnień, prywatnego tarasu na dachu, panoramicznego...

 • Christian Bale zmienił się nie do poznania

  Christian Bale jest jednym z tych aktorów, którzy nie boją się drastycznej zmiany dla roli. By uwiarygodnić, cierpiącą na bezsenność, postać w „Mechaniku” schudł aż 30 kilogramów!

 • Patricia Kazadi: Zatrzyma Christiana na dłużej?

  Aktorka wcale nie zerwała z ukochanym z Konga. Ale ślubu jeszcze nie planuje.

 • Christian Laurent: Infuzyjne Chronoserum Ujędrniająco-Liftingujące do ciała

  ​Infuzyjne chronoserum ujędrniająco - liftingujące na noc to skoncentrowany preparat do pielęgnacji, którego zaawansowana formuła skutecznie modeluje sylwetkę oraz redukuje zaawansowany cellulit wodny i lipidowy. Przywraca skórze odpowiednie napięcie i jędrność, efektywnie redukując zmiany w strukturze skóry spowodowane rozluźnieniem włókien podporowych.

 • Infuzyjne Chronoserum Ujędrniająco - Liftingujące do ciała na noc Christian Laurent

  ​Infuzyjne chronoserum ujędrniająco - liftingujące na noc to skoncentrowany preparat do profesjonalnej pielęgnacji, którego zaawansowana formuła skutecznie modeluje sylwetkę oraz redukuje zaawansowany cellulit wodny i lipidowy. Przywraca skórze odpowiednie napięcie i jędrność, efektywnie redukując zmiany w strukturze skóry spowodowane rozluźnieniem włókien podporowych.

 • Angelina Jolie współpracuje z Christianem Louboutin'em!

  Angelina Jolie w trakcie promowania filmu  Czarownica  występowała w przyciągających uwagę i budzących duże zainteresowanie "louboutinach". Po premierze...

 • Christian Lacroix

  Lacroix swój jubileusz uczcił pokazem i nowym zapachem

Zdjęcia na temat: christiana
Wideo na temat: christiana
 • Kobiety uzależnione od...

  ...Diora. Uwodzicielskie spojrzenie, kocia sylwetka, manifest wdzięku i radości życia. Oto nowoczesna kobieta w stylu Christiana Diora.

 • Geri Halliwell wyszła za Christiana Hornera

  Geri Halliwell wyszła za mąż! Wybrankiem wokalistki jest szef startującego w Formule 1 zespołu Red Bull Racing - Christian Horner. Para poznała się w 2009 roku, jednak ich związek oficjalnie trwa od lutego 2014 roku. Ceremonia odbyła się w piątek w Kościele Św. Marii w Woburn. Panna młoda miała na sobie suknię projektu Phillipy Lepley. Na uroczystości miały pojawić się wszystkie członkinie Spice Girls. Ostatecznie przybyła tylko Emma Bunton, a Victoria Beckham wysłała koleżance życzenia i...

 • Alicia Silverstone i Juliette Lewis na pokazie Christiana Siriano w Nowym Jorku

  Nowy Jork, Stany Zjednoczone. Christian Siriano zaprezentował swoją najnowszą kolekcję w Nowym Jorku. Projektant zaznaczył, że jego inspiracją do stworzenia linii ubrań był krajobraz Parku Stanowego Valley of Fire w Nevadzie. Artysta czerpał zarówno z koloru, jak i tekstur natury. Siriano zdecydował się pokazać na wybiegu modelki o najróżniejszych kształtach. Pokazowi bacznie przyglądały się m.in. Alicia Silverstone i Juliette Lewis.

Dyskusje na temat: christiana