• Informacje na temat:

  ceremonia

Artykuły na temat: ceremonia
 • Najpiękniejsza ceremonia ślubna. Trudno powstrzymać łzy

  Kait Nicole Hallas nagle straciła ojca. Gdy planowała swój ślub, chciała zrobić wszystko, by zaznaczyć na nim jego obecność. Swoją niezwykłą ceremonię opisała w liście zilustrowanym zdjęciami.​

 • Ceremonia marzeń

  Zet - obwieściły: "To dziś nasz Robert bierze ślub!". Ale ceremonia odbyła się 22 czerwca. I można śmiało powiedzieć, że rozmachem dorównała ślubom, jakie znamy z okładek zachodnich magazynów! Robert...

 • Rio: Reprezentacja uchodźców błyszczała na ceremonii otwarcia

  ​Przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich Rio 2016 członkowie Reprezentacji Uchodźców gościli w znajdującym się na terenie Wioski Olimpijskiej Salonie P&G, gdzie skorzystali z serii zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

 • Ceremonie rozwodowe

  Elegancko ubrane małżeństwo, w otoczeniu przyjaciół, stoi przed człowiekiem, który przypomina duchownego. Prosi on, aby zmiażdżyli swoje ślubne obrączki młotkiem.

 • Ceremonie rozwodowe

  Elegancko ubrane małżeństwo, w otoczeniu przyjaciół, stoi przed człowiekiem, który przypomina duchownego. Prosi on, aby zmiażdżyli swoje ślubne obrączki młotkiem.

 • Kylie Minogue i Joshua Sasse planują ślub we Włoszech

  Z nieoficjalnych informacji wynika, że ceremonia ma się odbyć w przyszłym miesiącu.

 • Ania Wróbel już wolna!

  Ponad rok temu wzięła ślub w telewizyjnym show. Ceremonia, która odbyła się w Busku - Zdroju miała być początkiem wspólnej drogi. Stało się jednak inaczej.

 • Doda pokazała zdjęcia ze ślubnej sesji

  Piosenkarka w miniony weekend wyszła za mąż za Emila Stępnia. Ceremonia do ostatniej chwili była utrzymywana w tajemnicy.

 • Doda śpiewa dla rodziców

  Piosenkarka w miniony weekend wyszła za mąż za Emila Stępnia. Ceremonia do ostatniej chwili była utrzymywana w tajemnicy.

 • Lady Gaga olśniewa na Grammy

  W niedzielny wieczór odbyła się 60. ceremonia rozdania „muzycznych Oscarów” – nagród Grammy. Największym zwycięzcą okazał się tym razem Bruno Mars.

Zdjęcia na temat: ceremonia
Wideo na temat: ceremonia
 • Polscy kibice zachwyceni ceremonią otwarcia igrzysk w Rio

  W piątek odbyła się oficjalna ceremonia otwarcia XXXI Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio De Janeiro. Polscy kibice byli zachwyceni atmosferą jaka panowała na Maracanie. (TVN24/x-news)

 • Wielka ceremonia jeszcze przed nami

  Ewa Chodakowska apeluje, aby wspierać fundację pomagającą Beacie Jałosze.

 • Para postanowiła poczekać z planowaniem ceremonii

  Mariah Carey i James Packer przełożyli datę ślubu. Informację podał „The Sydney Morning Herald”. Jednym z powodów jest zabieganie artystki w związku z europejską trasą koncertową. Podobno też problematyczna jest kwestia listy gości. Przyjaciel pary twierdzi, że matka miliardera nie dogaduje się z wokalistką. Carey i Packer nie skomentowali jeszcze tych doniesień. Czy Mariah dojdzie do porozumienia z przyszłą teściową? (źródło: Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: ceremonia
 • Re: Chcielibyście mieć nietypowy pogrzeb?

  Dokładanie – pogrzeb jest rzeczą ostateczną prawie, więc moim zdaniem nie ma co eksperymentować. Ja też chcę dla siebie normalną trumnę, pomnik i ceremonię. U nas wszystkie pogrzeby organizuje Anubis z Wrocławia – rodzina jest dość liczna i wiekowa, niestety sporo osób się wykrusza. Normalna ceremonia jest najlepsza.

 • Re: Ceremonia wręczenia Orłów

  podobno Maciek Stuhr dal show na tej ceremonii ;D ale nie wiem w sumie po co mu to bylo. Wiekszosc celebrytow krytykuje PIS. Nie wiem czy oni naprawde mysla, ze za PO bylo dobrze? no to chyba sobie jaja robia. Moze im bylo dobrze, ale nie przecietnemu czlowiekowi. Takze te zarty Macka Stuhra o Polakach drugiego sortu byly absolutnie nie na miejscu

 • Re: Pogrzeb tradycyjny czy kremacja?

  moim zdaniem w kremacji nie ma nic niegodnego, przeciez prochy spoczną w urnie, która wybierze rodzina a pogrzeb tradcyjny trumna, to przeciez sami wiecie jak to się mowi, ze zjedza cie robaki. My robiliśmy już w rodzinie kremacje z tym załadem pogrzebowym z Pruszkowa http://www.dpsz.pl/ i sama ceremonia wcale nie była mniej podnisoła czy uroczysta

 • Re: Festiwal w Cannes: Ceremonia otwarcia

  powykrzywiane nogi chce siku i ściska

 • Re: Sala weselna - Oycowizna - opinie

  ja mialam wesele w zielonce pod warszawa w http://hoteltrylogia.pl/ co wyróżniało to miejsce to konkretne podejście managera, duze zaangażowanie ze strony hotelu i indywidualne podejście, nie zbywano nas, dlugo ustalalilismy choćby menu bo z mezem nie mogliśmy się zdecydowac, smaczne jedzenie, fajna orkiestra wesele zaliczam do udanych chociaż się strasznie stresowalam cala ceremonia;)

 • Re: Czy Twoi najblisi zmuszają cię do ślubu?

  fikcyjny ślub? Po co cała ta udawana ceremonia z aktorem w roli księdza? Nie bardzo to rozumiem. Przecież można mieć normalny, prawdziwy ślub.

 • Re: Komunia

  Moja wnuczka idzie za miesiąc do komunii. Dzisiejsza ceremonia ma się nijak do wiary .Sam kler zrobił z tego czystą komercję. Komunia poświęcenie pamiątek komunijnych odbywało się w dniu komunii to miało jakiś sens .A teraz wnuczka jeszcze nie przystąpiła do komunii a już ma poświęcony różaniec, na następną niedziele będą święcić książeczki i tak dalej. Sam sakrament komunii jest dla księży