• Informacje na temat:

  catherine

Artykuły na temat: catherine
 • Porady małżeńskie Catherine Zeta-Jones

  Catherine Zeta-Jones twierdzi, że ludzie zbyt szybko przekreślają swoje małżeństwa.

 • Córka Catherine Zety-Jones i Michaela Douglasa zrobi karierę?

  Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas są małżeństwem od 18 lat. Para ostatnio pokonała kryzys i znowu cieszy się miłością.

 • Catherine Zeta-Jones pokazała pierwsze zdjęcie z Douglasem

  Catherine Zeta-Jones podzieliła się zdjęciem z pierwszego spotkania z Michaelem Douglasem. Aktorka poznała swojego obecnego męża 20 lat temu na festiwalu filmowym w Deauville we Francji.

 • Catherine Zeta-Jones pokazała się bez makijażu

  Catherine Zeta-Jones przez wielu uważana jest za jedną z najpiękniejszych brytyjskich aktorek. Odkąd w 1998 roku zagrała u boku Antoniego Banderasa w filmie „Maska Zorro”, nikt nie kwestionuje również jej talentu.

 • Catherine Zeta Jones pochwaliła się rodzinnym zdjęciem

  Jak wynika z sondaży, większość Polaków święta ceni głównie za możliwość spędzenia czasu z rodziną. Jak się okazuje, ten aspekt Bożego Narodzenia, doceniają również gwiazdy. I to te zagraniczne. Amerykańska aktorka, Catherine Zeta Jones, wczoraj pochwaliła się na Instagramie uroczym, rodzinnym zdjęciem. Na fotografii widać jak wraz ze swoim mężem i dwójką dzieci - 16-letnim Dylanem i 13-letnią...

 • Catherine Zeta-Jones kupiła Michaelowi Douglasowi telewizor

  Gwiazda filmu "Chicago" , zakochała się w pewnym domu, do którego chciała się przeprowadzić, ale aktor znany z filmu "Wielki Liberace" niechętnie skłaniał się ku temu pomysłowi.

 • Chrissy Teigen chciałaby spotkać się z księciem Williamem i księżną Catherine

  ...30-letnia modelka, która jest żoną Johna Legenda, poinformowała 2,8 miliona swoich fanów na Twitterze, że chciałaby spotkać się z książęcą parą i zapytała ich, jak można umówić się na takie spotkanie. W sobotę (22.10.2016) napisała:  - Jak mogę umówić się na spotkanie z księciem Williamem i księżną Catherine? Czy jest jakaś lista? Chrissy i Catherine, która w 2011 roku poślubiła księcia...

 • Tańcząca mama Catherine Zeta-Jones

  Gwiazda "Maski Zorro" wraz z mężem Michaelem Duglasem podziwiali swoją 12-letnią córkę Carys na gali organizacji charytatywnej.

 • Catherine Zeta Jones i Michael Douglas obchodzą 15 rocznicę ślubu

  Słynne małżeństwo w tym roku obchodzi kryształowe gody. Z tej okazji Catherine Zeta Jones sprawiła swojemu mężowi niezwykłą niespodziankę.

 • Mężczyźni życia Catherine Deneuve

  ...aktorską. Czym Catherine oczarowała twórcę "I Bóg stworzył kobietę"? "Była inteligentna, miała cięty dowcip, co uważam za szczególnie pociągające, i pod swoją chłodną powłoką kryła spory temperament(...). Catherine marzyła o dziecku i w wieku 20 lat jej pragnienie się spełniło - na świat przyszedł ich syn, Chrisitian. Vadim i Deneuve rozstali się po czterech latach. Jemu nie podobało się jej...

Zdjęcia na temat: catherine
Wideo na temat: catherine
 • Catherine Zeta-Jones podzieliła się starym zdjęciem

  Catherine Zeta-Jones podzieliła się zdjęciem z pierwszego spotkania z Michaelem Douglasem. Aktorka poznała swojego obecnego męża 20 lat temu na festiwalu filmowym w Deauville we Francji. Siedzieli wtedy przy jednym stole, a przedstawił ich sobie wspólny znajomy Danny DeVito. "Nie pamiętam, o czym on mówił" - podpisała fotografię na Instagramie Catherine. Para pobrała się po 2 latach znajomości

 • Zakonnica prowadząca spór z Katy Perry zmarła na sali sądowej

  Nie żyje zakonnica, która walczyła w sądzie z Katy Perry. 89-letnia siostra Catherine Rose Holzman zmarła w trakcie rozprawy. Sprawa dotyczyła budynku zakonu w pobliżu gór San Gabriel w Kalifornii. Wokalistka chciała kupić nieruchomość, która wcześniej została sprzedana bezprawnie przez członkinie zakonu. Artystka na batalię z zakonnicami wydała 2 mln dolarów.

 • Hollywoodzkie pary z dużą różnicą wieku

  Anna Wendzikowska opowiada o znanych parach, między którymi jest duża różnica wieku. Jedną z nich jest Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas a także Aaron Taylor-Johnson i Sam Taylor-Johnson. Aaron swoją żonę - starszą o 23 lata reżyserkę - poznał na planie filmu "John Lennon. Chłopak znikąd". (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: catherine