• Informacje na temat:

  catherine

Artykuły na temat: catherine
Zdjęcia na temat: catherine
Wideo na temat: catherine
 • Catherine Zeta-Jones podzieliła się starym zdjęciem

  Catherine Zeta-Jones podzieliła się zdjęciem z pierwszego spotkania z Michaelem Douglasem. Aktorka poznała swojego obecnego męża 20 lat temu na festiwalu filmowym w Deauville we Francji. Siedzieli wtedy przy jednym stole, a przedstawił ich sobie wspólny znajomy Danny DeVito. "Nie pamiętam, o czym on mówił" - podpisała fotografię na Instagramie Catherine. Para pobrała się po 2 latach znajomości

 • Zakonnica prowadząca spór z Katy Perry zmarła na sali sądowej

  Nie żyje zakonnica, która walczyła w sądzie z Katy Perry. 89-letnia siostra Catherine Rose Holzman zmarła w trakcie rozprawy. Sprawa dotyczyła budynku zakonu w pobliżu gór San Gabriel w Kalifornii. Wokalistka chciała kupić nieruchomość, która wcześniej została sprzedana bezprawnie przez członkinie zakonu. Artystka na batalię z zakonnicami wydała 2 mln dolarów.

 • Hollywoodzkie pary z dużą różnicą wieku

  Anna Wendzikowska opowiada o znanych parach, między którymi jest duża różnica wieku. Jedną z nich jest Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas a także Aaron Taylor-Johnson i Sam Taylor-Johnson. Aaron swoją żonę - starszą o 23 lata reżyserkę - poznał na planie filmu "John Lennon. Chłopak znikąd". (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: catherine