• Informacje na temat:

  cateringach

Artykuły na temat: cateringach
 • m97.pl

 • Odpowiednio dobrany catering pomaga walczyć z chorobą i uczy dyscypliny żywieniowej

  W przypadku chorób układu krążenia, cukrzycy czy otyłości ważne jest nie tylko specjalistyczne leczenie, lecz także staranne komponowanie posiłków, tak by schorzenie się nie pogłębiało. Osoby, które same mają problem z doborem odpowiedniego menu, mogą skorzystać z oferty firm cateringowych. Dieta jest układana pod kątem potrzeb danego klienta i kładzie nacisk na wyeliminowanie produktów, które szkodzą zdrowiu.

 • Ewa Wachowicz. W sercu Krakowa ma drugi dom

  Kreatywna była od urodzenia. Catering wymyśliła już w szkole średniej. Doskonale sprawdził się podczas górskich wycieczek. Jej przyjaciele do dziś pamiętają słynne sylwestrowe kanapki z pastą serową, które z pietyzmem podawała na kryształowych lustrach. Ten trend w latach 90-tych podchwyciły wszystkie znane restauracje. Ona chciała otworzyć swoją. Po latach Ewie Wachowicz udało się zrealizować kulinarną wizję w sercu Małopolski.

 • Zdrowe postanowienia noworoczne Polaków AD 2017

  Wśród Polaków, którzy będą robić w Sylwestra noworoczne postanowienia, 36 proc. osób chce się więcej ruszać, 25 proc. zamierza schudnąć, 19 proc. chce zadbać o zdrowsze jedzenie, a 14 proc. planuje rzucić palenie – wynika z badania przeprowadzonego w drugiej połowie grudnia na zlecenie LightBox, firmy oferującej catering dietetyczny. Postanowienia noworoczne robi jedna trzecia badanych.

 • Piątka karo. To będzie słodki tydzień. Smakowicie będzie w pracy. W związku z jubileuszem firmy szefostwo zamówi wyjątkowy catering. Tym razem ubogo na...

 • Odchudzanie na zamówienie

  Brak czasu nie musi być już wymówką od odchudzania. Ostatnio powstała bowiem oferta dla "zabieganych" odchudzających się - dietetyczny catering.

 • Kobieta w biznesie

  Już 18. Lutego w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kobieta w biznesie.

 • Czwórka kier. Ten tydzień będzie niezwykle trudny. Łączenie pracy z obowiązkami rodzinnymi wymaga niezłej żonglerki. A na dodatek narzucone ci zostaną...

 • "Zwariować ze szczęścia"

  Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) jest gadatliwą manipulantką, która stylizuje się na milionerkę obracającą się w środowisku wyższych sfer.

 • Teatr Capitol zagra na czterech scenach! 5 różnych sztuk w gwiazdorskich obsadach!

Wideo na temat: cateringach
 • Odpowiednio dobrany catering pomaga walczyć z chorobą i uczy dyscypliny żywieniowej

  W przypadku chorób układu krążenia, cukrzycy czy otyłości ważne jest nie tylko specjalistyczne leczenie, lecz także staranne komponowanie posiłków, tak by schorzenie się nie pogłębiało. Osoby, które same mają problem z doborem odpowiedniego menu, mogą skorzystać z oferty firm cateringowych. Dieta jest układana pod kątem potrzeb danego klienta i kładzie nacisk na wyeliminowanie produktów, które szkodzą zdrowiu. (źródło: Newseria Lifestyle)

 • Jessica Biel w tarapatach

  Jessica Biel zamknęła swoją restaurację w Los Angeles. Knajpa Au Fudge utrzymała się na rynku jedynie dwa lata. Teraz firma będzie oferowała jedynie catering na prywatne imprezy. Centrum aktywności dla dzieci Au Fudge CAMP, które jest odnogą tej działalności, pozostanie jednak otwarte. "Chociaż jest to koniec pewnej epoki, to także początek nowego rozdziału dla @aufudge" - napisała Biel. "Jesteśmy bardzo dumni z przyjaznego miejsca, które stworzyliśmy dla rodzin i społeczności, której byliśmy...

 • Co jest obciachem na warszawskich salonach?

  Co jest obciachem na warszawskich salonach? Zapytał o to gwiazdy Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" podczas pokazu mody projektanta Łukasza Jemioła. - Przychodzenie bez zaproszenia - podkreślił Jemioł. Jaką historię opowiedziała aktorka Katarzyna Warnke? - Chodził za mną do łazienki i mi groził - zdradziła Warnke. O kogo chodziło? - To jest dobra pożywka dla tych, którzy nie są znani, żeby stali się znani - powiedział projektant mody Tomasz Ossoliński o imprezach show-biznesowych. - Catering...