• Informacje na temat:

  cateringach

Artykuły na temat: cateringach
 • m97.pl

 • Odpowiednio dobrany catering pomaga walczyć z chorobą i uczy dyscypliny żywieniowej

  W przypadku chorób układu krążenia, cukrzycy czy otyłości ważne jest nie tylko specjalistyczne leczenie, lecz także staranne komponowanie posiłków, tak by schorzenie się nie pogłębiało. Osoby, które same mają problem z doborem odpowiedniego menu, mogą skorzystać z oferty firm cateringowych. Dieta jest układana pod kątem potrzeb danego klienta i kładzie nacisk na wyeliminowanie produktów, które szkodzą zdrowiu.

 • Ewa Wachowicz. W sercu Krakowa ma drugi dom

  Kreatywna była od urodzenia. Catering wymyśliła już w szkole średniej. Doskonale sprawdził się podczas górskich wycieczek. Jej przyjaciele do dziś pamiętają słynne sylwestrowe kanapki z pastą serową, które z pietyzmem podawała na kryształowych lustrach. Ten trend w latach 90-tych podchwyciły wszystkie znane restauracje. Ona chciała otworzyć swoją. Po latach Ewie Wachowicz udało się zrealizować kulinarną wizję w sercu Małopolski.

 • Zdrowe postanowienia noworoczne Polaków AD 2017

  Wśród Polaków, którzy będą robić w Sylwestra noworoczne postanowienia, 36 proc. osób chce się więcej ruszać, 25 proc. zamierza schudnąć, 19 proc. chce zadbać o zdrowsze jedzenie, a 14 proc. planuje rzucić palenie – wynika z badania przeprowadzonego w drugiej połowie grudnia na zlecenie LightBox, firmy oferującej catering dietetyczny. Postanowienia noworoczne robi jedna trzecia badanych.

 • Piątka karo. To będzie słodki tydzień. Smakowicie będzie w pracy. W związku z jubileuszem firmy szefostwo zamówi wyjątkowy catering. Tym razem ubogo na...

 • Odchudzanie na zamówienie

  Brak czasu nie musi być już wymówką od odchudzania. Ostatnio powstała bowiem oferta dla "zabieganych" odchudzających się - dietetyczny catering.

 • Kobieta w biznesie

  Już 18. Lutego w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Kobieta w biznesie.

 • Czwórka kier. Ten tydzień będzie niezwykle trudny. Łączenie pracy z obowiązkami rodzinnymi wymaga niezłej żonglerki. A na dodatek narzucone ci zostaną...

 • "Zwariować ze szczęścia"

  Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) jest gadatliwą manipulantką, która stylizuje się na milionerkę obracającą się w środowisku wyższych sfer.

 • Teatr Capitol zagra na czterech scenach! 5 różnych sztuk w gwiazdorskich obsadach!

Wideo na temat: cateringach
 • Odpowiednio dobrany catering pomaga walczyć z chorobą i uczy dyscypliny żywieniowej

  W przypadku chorób układu krążenia, cukrzycy czy otyłości ważne jest nie tylko specjalistyczne leczenie, lecz także staranne komponowanie posiłków, tak by schorzenie się nie pogłębiało. Osoby, które same mają problem z doborem odpowiedniego menu, mogą skorzystać z oferty firm cateringowych. Dieta jest układana pod kątem potrzeb danego klienta i kładzie nacisk na wyeliminowanie produktów, które szkodzą zdrowiu. (źródło: Newseria Lifestyle)

 • Co jest obciachem na warszawskich salonach?

  Co jest obciachem na warszawskich salonach? Zapytał o to gwiazdy Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" podczas pokazu mody projektanta Łukasza Jemioła. - Przychodzenie bez zaproszenia - podkreślił Jemioł. Jaką historię opowiedziała aktorka Katarzyna Warnke? - Chodził za mną do łazienki i mi groził - zdradziła Warnke. O kogo chodziło? - To jest dobra pożywka dla tych, którzy nie są znani, żeby stali się znani - powiedział projektant mody Tomasz Ossoliński o imprezach show-biznesowych. - Catering...