• Informacje na temat:

  casanovo

Artykuły na temat: casanovo
 • Tak uwodził Casanova!

  Urodził się w Wenecji. Najbardziej rozpustnym mieście ówczesnego świata. Jako dziecko uchodził za opóźnionego w rozwoju i nic nie zapowiadało, że zostanie pisarzem, wynalazcą, szpiegiem i najsławniejszym uwodzicielem swoich czasów. Wystarczyło ponoć kilka minut, by przypadkowo poznana kobieta zapragnęła spędzić z nim noc, jednak najwierniejszą towarzyszką jego życia była choroba weneryczna. Pamiętnik Casanovy posłużyły Laurence’owi Bergreenowi do stworzenia tryskającej dowcipem i erotyzmem...

 • Tiramisu: Casanovy viagra

  Za pomocą tiramisu można wyrazić miłość, wielką miłość - zarówno gdy kobieta szykuje je dla mężczyzny, mężczyzna dla kobiety, mężczyzna dla mężczyzny, a szczególnie gdy kobieta dla kobiety (podczas kiedy my na to patrzymy, sącząc rum z colą - to nasza ulubiona fantazja) - piszą autorzy książki "Kuchnia Dantego" Alfredo Boscolo i Leonardo Masi.

 • "Casanova. W świecie uwodziciela"

  Nad wszystko kochał kobiety. I kłopoty. Mało brakowało, a jego barwne życie zakończyłoby się w Polsce.

 • Casanova znów uwodzi

  Giacomo Casanova, to niewątpliwie postać historyczna. Nie wiadomo natomiast, na ile historyczne jest jego legendarne powodzenie u kobiet, bowiem jego imię stało się synonimem uwodziciela dzięki licznym opisom licznych podbojów miłosnych, w jego własnych pamiętnikach.

 • Casanova - ten czuje, że żyje!

  Lovelas, Casanowa, amant. O kim mówi się dziś, że "zmienia kobiety jak rękawiczki"? Ilu sławnych facetów wiedzie beztroskie życie podrywacza i dlaczego?

 • ​Jerzy Kalibabka: Od rybaka do żigolaka

  Przeczytaj fragment książki "Przekręt" Patryka Pleskota: "Kochany Jurku [...]. Jestem dziewczyną w Twoim typie. Mam 15 lat, ładne blond włosy, niebieskie oczy, piękną figurę, a najważniejsze: jestem cnotliwa [...]. Nie wiem dlaczego, ale bardzo Cię kocham za to, że jesteś. Mój kochany Casanovo, mój książę z bajki! Już myślałam, że nie ma takich mężczyzn jak Ty. Wiem, dlaczgo kradłeś. Kradłeś...

 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.

 • Dzień Matki w Multikinie potrwa cztery dni!

  Dzień Matki to wyjątkowe święto. Na tę okazję Multikino przygotowało specjalną ofertę. Każdy kto zaprosi swoją mamę do kina w dniach 23-26 maja i kupi bilet na jeden z trzech filmów: „Kochanie chyba Cię zabiłem”, „Yves Saint Laurent” albo „Casanova po przejściach” – drugi otrzyma gratis.

 • Dworak i oszust, szpieg i donosiciel, magik i pyszałek... Giacomo Casanova interesował się wszystkim i wszędzie czuł się jak u siebie w domu.

 • Rozkosze stołu

  "Obok podróży miłe były mi rozkosze stołu" - pisał w swoich Pamiętnikach najsłynniejszy kochanek świata - Casanova. Głównie dlatego, że większość potraw nieodłącznie kojarzyła mu się z... seksem.

Wideo na temat: casanovo
 • 57-letni Hugh Grant usidlony po raz pierwszy w życiu

  Hugh Grant usidlony? Podobno 57-latek ma ożenić się jeszcze w maju. Jego wybranką jest 39-letnia Anna Eberstein. Para jest ze sobą 6 lat. Mają też razem trójkę dzieci. Będzie to pierwsze małżeństwo słynnego casanovy.

Dyskusje na temat: casanovo
 • Re: mnie już niedługo rozgrzeje dziewica

  za słowa: wyposzczona laleczka powinienes od niej dostać policzek ... pozdrawiam sądze casanovo !

 • Do sadysty

  To już bardzo dużo dla takiego dewiata, że skruszałeś i potrafisz trzeźwo ocenić sprawę. Czy się nie zmienisz? Nigdy nie mów nigdy. Prawdziwa miłość niekiedy potrafi czynić cuda, pod warunkiem oczywiście, że zerwiesz z tym chłamem. To dobrze, że kobieta cię czegoś nauczyła. Współczuję ci casanovo.

 • kawaler nie do wzięcia...mężatka nie do wzięcia:P

  SŁodki Casanovo czyżby postępowanie , , Twoich" mężatek tak bardzo cIę zraziło do instytucji małżeństwa?? Ludzie od zawsze byli różni i będą. Kobiety, tak jak i mężczyźni, potrafią być monogamistami. Kwestia tylko tego jak bardzo związane są z mężem i na ile związek z nim je satysfakcjonuje. Poza tym kwestia tzw. popytu działa w obie strony, jest popyt - jest i podaż:) Radzę nie uogólniać