• Informacje na temat:

  casanovami

Artykuły na temat: casanovami
 • Tak uwodził Casanova!

  Urodził się w Wenecji. Najbardziej rozpustnym mieście ówczesnego świata. Jako dziecko uchodził za opóźnionego w rozwoju i nic nie zapowiadało, że zostanie pisarzem, wynalazcą, szpiegiem i najsławniejszym uwodzicielem swoich czasów. Wystarczyło ponoć kilka minut, by przypadkowo poznana kobieta zapragnęła spędzić z nim noc, jednak najwierniejszą towarzyszką jego życia była choroba weneryczna. Pamiętnik Casanovy posłużyły Laurence’owi Bergreenowi do stworzenia tryskającej dowcipem i erotyzmem...

 • Tiramisu: Casanovy viagra

  Za pomocą tiramisu można wyrazić miłość, wielką miłość - zarówno gdy kobieta szykuje je dla mężczyzny, mężczyzna dla kobiety, mężczyzna dla mężczyzny, a szczególnie gdy kobieta dla kobiety (podczas kiedy my na to patrzymy, sącząc rum z colą - to nasza ulubiona fantazja) - piszą autorzy książki "Kuchnia Dantego" Alfredo Boscolo i Leonardo Masi.

 • "Casanova. W świecie uwodziciela"

  Nad wszystko kochał kobiety. I kłopoty. Mało brakowało, a jego barwne życie zakończyłoby się w Polsce.

 • Casanova znów uwodzi

  Giacomo Casanova, to niewątpliwie postać historyczna. Nie wiadomo natomiast, na ile historyczne jest jego legendarne powodzenie u kobiet, bowiem jego imię stało się synonimem uwodziciela dzięki licznym opisom licznych podbojów miłosnych, w jego własnych pamiętnikach.

 • Casanova - ten czuje, że żyje!

  Lovelas, Casanowa, amant. O kim mówi się dziś, że "zmienia kobiety jak rękawiczki"? Ilu sławnych facetów wiedzie beztroskie życie podrywacza i dlaczego?

 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.

 • ​Jerzy Kalibabka: Od rybaka do żigolaka

  Prosty rybak z Dziwnowa, którego nazwisko przeszło do języka potocznego na określenie amanta. Przystojny blondyn, który w więzieniu dostawał dziesiątki listów miłosnych i z celi udzielał wywiadów zaintrygowanym dziennikarzom. Aresztowany elegant, dla którego milicjanci starali się o żelazko, suszarkę i perfumy Old Spice. Awanturnik, którego życie stało się kanwą popularnego serialu "Tulipan". Nieźle, można by pomyśleć. Prawdziwy Casanova z Dziwnowa. Prawda jest jednak taka, że Jerzy Kalibabka...

 • Dzień Matki w Multikinie potrwa cztery dni!

  Dzień Matki to wyjątkowe święto. Na tę okazję Multikino przygotowało specjalną ofertę. Każdy kto zaprosi swoją mamę do kina w dniach 23-26 maja i kupi bilet na jeden z trzech filmów: „Kochanie chyba Cię zabiłem”, „Yves Saint Laurent” albo „Casanova po przejściach” – drugi otrzyma gratis.

 • Dworak i oszust, szpieg i donosiciel, magik i pyszałek... Giacomo Casanova interesował się wszystkim i wszędzie czuł się jak u siebie w domu.

 • Rozkosze stołu

  "Obok podróży miłe były mi rozkosze stołu" - pisał w swoich Pamiętnikach najsłynniejszy kochanek świata - Casanova. Głównie dlatego, że większość potraw nieodłącznie kojarzyła mu się z... seksem.

Wideo na temat: casanovami
 • 57-letni Hugh Grant usidlony po raz pierwszy w życiu

  Hugh Grant usidlony? Podobno 57-latek ma ożenić się jeszcze w maju. Jego wybranką jest 39-letnia Anna Eberstein. Para jest ze sobą 6 lat. Mają też razem trójkę dzieci. Będzie to pierwsze małżeństwo słynnego casanovy.