• Informacje na temat:

  carmenach

Artykuły na temat: carmenach
 • Carmen Dell'Orefice: piękno nie zna wieku

  Należy do grona tych modelek, których sława mimo upływu lat nie przemija. Podobnie zresztą jak jej uroda, która zdaje się opierać prawom natury. Najsłynniejsza seniorka w branży Carmen DellOrefice to niekwestionowana ikony mody i legenda modelingu.

 • Carmen Electra chciałaby poznać inteligentnego mężczyznę

  Modelka wyznała, że bardziej zwraca uwagę na inteligencję niż na wygląd.

 • Super Carmen

  Premierą opery Carmen Georges'a Bizeta przywita Nowy Rok publiczność Opery Wrocławskiej. To będzie wielkie, kolorowe widowisko. Dokładnie takie, jakiego oczekuje publiczność kolejnych superprodukcji Opery Wrocławskiej.

 • Carmen Electra: Przewodnik po seksie

  Carmen Electra, znana z takich filmów jak "Komedia romantyczna" i "Straszny film", postanowiła dodać do swojego mocno już rozbudowanego CV jeszcze jedną pozycję.

 • Carmen w ruinach teatru

  Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza w piątek 2 czerwca do ruin teatru miejskiego w Gliwicach na premierę opery G. Bizeta "Carmen". W roli Carmen zobaczymy: Małgorzatę Walewską - solistkę Teatru Wielkiego w Warszawie i gwiazdę światowych scen operowych, oraz Elżbietę Kaczmarzyk-Janczak - solistkę Opery Dolnośląskiej i włoskiego tenora Marcello Bedoni.

 • Carmen Electra (32 l.), o której jest ostatnio głośno z powodu sukcesu kasowego obrazu "Starsky And Hutch", nie jest pierwszą i na pewno nie ostatnią gwiazdą, która powiększyła sobie operacyjnie biust. Dziś żałuje tego kroku.

 • Carmen Electra: Kłopoty małżeńskie

  Dave Navarro, były gitarzysta zespołów Jane's Addiction i Red Hot Chili Peppers, potwierdził pogłoski o problemach, jakie dotknęły jego małżeństwo z Carmen Electrą, znaną modelką i aktorką.

 • Wielki biznes dla małej Carmen

  Nie ma czasu, żeby wyznaczyć datę ślubu. Znalazł go, by zadbać o przyszłość córeczki.

 • Asymetria - modowa awangarda latem

  Zamiast w pełni odkrytych ramion, jeden rękaw lub ramiączko - asymetryczne rozwiązania stały się modną alternatywą dla królującego dotychczas na wybiegach dekoltu typu carmen.

 • W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen (Agata Kulesza). Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

Zdjęcia na temat: carmenach
Wideo na temat: carmenach
 • Alec Baldwin i jego żona spodziewają się czwartego dziecka

  Kolejne dziecko w rodzinie Baldwinów! Alec i Hilaria spodziewają się czwartego potomka. Para pochwaliła się radosną nowiną na Instagramie. Są już rodzicami 4-letniej Carmen, 2-letniego Rafaela i 13-miesięcznego Leonardo. Alec ma także 22-letnią córkę Ireland z małżeństwa z Kim Basinger. Źródło:Associated Press Dostawca: x-news

 • Martyna Wojciechowska: To wyjątkowa osoba w moim życiu

  Martyna Wojciechowska o bohaterce swojego programu. - Carmen jest bardzo wyjątkową osobą w moim życiu. Kiedy ja ją spotkałam, to był właściwie początek sam programu "Kobieta na krańcu świata", ile ja rzeczy jeszcze wtedy nie wiedziałam o życiu, sobie i kobietach. To spotkanie tak wymagające i emocjonujące dla mnie ustawiło poprzeczkę tego programu, podniosło moje wyobrażenie tego, co mam do zrobienia na zupełnie inny pułap - powiedziała dziennikarka. Źródło: 20m2 Łukasza Dostawca: x-news