• Informacje na temat:

  cara

Artykuły na temat: cara
 • ​Cara Delevingne strasznie schudła

  Cara Delevingne przebojem weszła do świata mody i filmu. Charakterystyczna twarz i szczupła sylwetka szybko zapewniły jej dużą popularność i rozpoznawalność.

 • Cara Delevingne została... powieściopisarką

  Brytyjska modelka i aktorka, Cara Delevingne ujawniła swój kolejny talent. 25-latka została właśnie powieściopisarką. a jej debiutancka powieść będzie miała swą światową premierę w czwartek. W Polsce ukaże się 11 października.

 • Cara Delevingne debiutuje śpiewająco

  Cara Delevingne to jedna z bardziej nietuzinkowych postaci świata mody. Ulubienica projektantów niedawno wystąpiła w filmie Luca Bessona i właśnie zadebiutowała z teledyskiem do utworu "I Feel Everything" pochodzącego ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Valerian".

 • Cara Delevingne pisze książkę

  Sławę zdobyła jako modelka, próbuje swoich sił jako aktorka, a teraz ogłosiła, że pracuje nad powieścią. Tym człowiekiem renesansu jest Cara Delevingne. Jej debiutancka powieść ukaże się jesienią.

 • Nowy tatuaż Cary Delevingne

  ...napiętych grafików. Mimo to gwiazdy utrzymują ze sobą kontakt i mówi się, że nadal się przyjaźnią. Źródło podało:  - Cara i Annie nadal są sobie bliskie, ale ich związek na odległość nie przetrwał(...) nadzieję, że jakoś uda im się wszystko poukładać. Nie ma wątpliwości co do tego, że naprawdę się kochają. Jednak mówi się, że Cara zwróciła swoje uczucia w kierunku piosenkarki Héloïse Letissier...

 • Smutne dzieciństwo Cary Delevingne

  ..., a kiedy byłam 15-latką miałam już głęboką depresję. - Szkoła była koszmarem, a życie nie miało sensu. Wtedy też odkryłam aktorstwo i wiedziałam, że to dla mnie jedyna droga. Cara - która spotyka...

 • Cara Delevingne nową ambasadorką marki Rimmel

  Do grona ambasadorek marki Rimmel dołącza dziś nowa twarz – niezwykle utalentowana brytyjska modelka i aktorka, Cara Delevingne.

 • Cara Delevingne ma nową dziewczynę. To znana aktorka!

  Cara Delevingne jest jedną z najpopularniejszych modelek młodego pokolenia. 26-letnia Brytyjka ma na swoim koncie nie tylko sesje zdjęciowe i pokazy, ale także role filmowe.

 • Cara Delevingne w obronie zwierząt

  Supermodelka Cara Delevingne wzięła udział w kampanii przeciwko kłusownictwu. Zapozowała nago do cyklu zdjęć przeciwko kolekcjonowaniu trofeów myśliwskich. Kampania nosi tytuł "Im Not a Trophy".

 • Cara Delevingne jest "bardzo szczęśliwa"

  .... Podczas, gdy Cara znana jest ze swojego stylu, jako dziecko nosiła jedynie sportowe komplety oraz zakładała "chłopięce ubrania", chodząc na przyjęcia. W rozmowie z gazetą Times Pandora powiedziała:  - Cara była zabawną dziewczynką. Zawsze nosiła tylko komplet do piłki nożnej.  - Kiedy chodziła na przyjęcia, wszystkie dziewczynki nosiły baletki i piękne sukienki, ale Cara zawsze zakładała...

Zdjęcia na temat: cara
Wideo na temat: cara
 • Cara Delevingne udzieliła zaskakująco szczerego wywiadu magazynowi "The Times".  23-letnia modelka opowiedziała o molestowaniu młodych dziewczyn z branży. "Jestem trochę feministką i robi mi się niedobrze na samą myśl o tym. Zaczynamy, kiedy jesteśmy bardzo młode i zostajemy uprzedmiotowione. Kobiety molestowane są w każdym biznesie, ale najgorzej mają w świecie mody" - powiedziała gwiazda. Cara

 • Cara Delevingne rzuca modeling?

  Cara Delevingne nie przejdzie już po wybiegu? Świat zelektryzowała informacja o tym, że gwiazda porzuca modeling. Na takie wyznanie Delevingne miała zdobyć się w rozmowie z dziennikiem „The Times”. Jak informują zagraniczne media, 23-latka chce skoncentrować się w pełni na karierze aktorskiej. - Modeling sprawił, że czułam się pusta. Nie rozwijałam się jako osoba. Zapomniałam, jaka byłam młoda

 • Cara Delevingne ma nowy tatuaż

  Ozdoba znalazła się na karku modelki. 24-latka wytatuowała sobie własne oczy. Celebrytka jest prawdziwą fanką tatuaży. Ma ich już na swoim ciele ponad 20.

Dyskusje na temat: cara