• Informacje na temat:

  capri

Artykuły na temat: capri
 • Capri. Rajska wyspa skąpana w słońcu

  Będąc we Włoszech, obowiązkowo trzeba zarezerwować sobie choćby jeden dzień na wycieczkę na Capri.

 • Capri czy Hawaje?

  Capri czy Hawaje zawsze kojarzą się nam ze słońcem i odpoczynkiem w luksusowych kurortach. Zabierz Spa Resort Dr Irena Eris na wakacje, a każdy dzień , bez względu na pogodę, rozpoczęty kosmetykami pielęgnacyjnymi tej serii, będzie zmysłowym , odprężającym doznaniem, a Twoja skóra stanie się piękna i zadbana.

 • Zapiekane Capri

  Świetna przekąska w letnie dni

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  Skąpana w słońcu Kreta, Capri z Lazurową Grotą, Cypr czy Majorka? A może Uznam lub Bornholm na Bałtyku? Wszystkie wyspy bardzo kuszą... Pomożemy ci wybrać tę najlepszą dla ciebie i twojej rodziny.

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  Skąpana w słońcu Kreta, Capri z Lazurową Grotą, Cypr czy Majorka? A może Uznam lub Bornholm na Bałtyku? Wszystkie wyspy bardzo kuszą... Pomożemy Ci wybrać tę najlepszą dla Ciebie i Twojej rodziny.

 • 10 najpiękniejszych wysp na urlop

  Skąpana w słońcu Kreta, Capri z Lazurową Grotą, Cypr czy Majorka? A może Uznam lub Bornholm na Bałtyku? Wszystkie wyspy bardzo kuszą... Pomożemy ci wybrać tę najlepszą dla ciebie i twojej rodziny.

 • ​Rejon Amalfi - raj dla bogatych turystów

  Rejon Amalfi uchodzi za najpiękniejszy fragment włoskiego wybrzeża. Idylliczny pejzaż z miasteczkami "przyklejonymi" do stromych klifów, łagodny śródziemnomorski klimat, bliskość takich atrakcji, jak Wezuwiusz, Capri czy Pompeje - wszystko to razem sprawia, że rejon Amalfi działa jak magnes na turystów.

 • Dr Irena Eris: Magia kwiatów wiśni

  Odkryj wyjątkowe chwile w swoim własnym SPA Resort Dr Irena Eris – rozkoszuj się zniewalającym zapachem kwiatów Hawaii, poczuj orzeźwienie morskiej bryzy Capri, pobudź swoje zmysły uwodzicielską energią tropikalnych wysp Indonesia, zatrać się w aromatycznym nastroju słonecznej Toscanii lub poznaj niezwykłą aurę kraju kwitnącej wiśni i zieleni pól ryżowych Japan.

 • Wymagania muzyczne Mariah Carey

  Goście Ristorante Aurora na Capri we Włoszech jedli spokojnie kolację, kiedy pojawiła się tam 46-letnia piosenkarka, przy dźwiękach jednego ze swoich hitów, lecącego z głośników. Jak donosi świadek zdarzenia gazecie New York Post: - To była dosłownie piosenka na wejście. Mariah - która jest znana ze swoich wymagań - pojawiła się ze swoim narzeczonym Jamesem Packerem oraz ośmioma innymi osobami...

 • Nietypowe zakazy, czyli kłopoty dla turystów

  Capri wprowadzono zakaz słuchania muzyki i radia z głośników w miejscach publicznych. Zakazane jest też chodzenie poza plażą w stroju plażowym albo bez koszulki oraz chodzenie w drewniakach (mandat...

Zdjęcia na temat: capri
Dyskusje na temat: capri