• Informacje na temat:

  cannes

Artykuły na temat: cannes
 • Cannes - modowa retrospektywa

  Wielkie europejskie święto kina, jakim jest Festiwal Filmowy w Cannes, to zarazem jedno z najmodniejszych wydarzeń w roku. Francuska Riwiera staje się wówczas istną rewią mody, a czerwony dywan - wybiegiem, na którym gwiazdy prezentują spektakularne kreacje.

 • Cannes w modowym zwierciadle

  Elle Fanning w stylizacji inspirowanej Grace Kelly, Bella Hadid w czerwonej sukni z wycięciami, Anja Rubik w stylowym czarnym smokingu - tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego w Cannes cechowały elegancja i glamour. Nie zabrakło też odrobiny ekstrawagancji.

 • Błyszczące Cannes

  Suknie wyszywane kryształami i cekinami królowały na czerwonym dywanie słynnego festiwalu filmowego. Ich blasku nie dało się przeoczyć.

 • Gwiazdy w Cannes

  W Cannes rozpoczął się festiwal filmowy. Jednak to artystyczne wydarzenie to nie tylko święto kina, ale też... mody. Zobaczcie, kto zadał szyku na czerwonym dywanie.

 • 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

  To święto kina, ale moda nie ustępuje miejsca na czerwonym dywanie. Kreacje gwiazd, przygotowywane przez najlepszych projektantów i stylistów, z roku na rok zaskakują festiwalową publiczność i obserwatorów.

 • Grażyna Torbicka: Cannes jest kobietą

  Są pewne kanony, których Cannes przestrzega - nie chce, żeby czerwony dywan był targowiskiem próżności, żeby to było tanie sprzedawanie siebie - tak decyzję o zakazie robienia selfie na czerwonym dywanie w Cannes ocenia Grażyna Torbicka. Podkreśla, że Cannes to święto kina.

 • Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę w Cannes

  Julia Wieniawa razem z Jessicą Mercedes i Grażyną Torbicką została zaproszona na Festiwal w Cannes przez firmę kosmetyczną L’Oreal Paris.

 • Elle Fanning w dwóch stylizacjach zachwyca w Cannes

  Amerykańska aktorka znana m.in. z ról w filmach "Babel" i "Neon Demon" zasiadła w jury tegorocznej edycji festiwalu w Cannes. Elle Fanning zaprezentowała się najpierw w skromnym, eleganckim komplecie, by na uroczystej gali otwarcia olśnić w powłóczystej sukni.

 • Torbicka na festiwalu w Cannes

  Jak co roku polska dziennikarka Grażyna Torbicka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Tym razem wyglądała oszałamiająco! Zdecydowała się na piękną, długą, wieczorową suknię. Autorką projektu kreacji jest znana polska projektantka Viola Piekut. 

 • Cannes. Zabytki, roślinność i murowana pogoda

  Kiedyś była to niewielka rybacka miejscowość, której walory uzdrowiskowe w XIX w. odkryła arystokracja. Wtedy to powstały tu bogate rezydencje. Dziś Cannes słynie z prestiżowego i znanego na całym(...) uliczek często organizowane są targi prowansalskie. Tak! Bowiem Cannes to również jedno z miejsc na lawendowym szlaku Prowansji. Poczuj woń rozmarynu, tymianku, cząbru i innych ziół prowansalskich. Na...

Zdjęcia na temat: cannes
Wideo na temat: cannes
 • Brad Pitt w Cannes

  22 maja tłumy fanów oblegały ze wszystkich stron Pałac Festiwalowy w Cannes. Wszystko po to, aby przywitać kroczącego po czerwonych schodach Brada Pitta i innych aktorów grających w niecierpliwie oczekiwanym dreszczowcu "Killing them softly".

 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Festiwalu Filmowym w Cannes

  W studiu "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki opowiedział, jakie gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

Dyskusje na temat: cannes