• Informacje na temat:

  cannes

Artykuły na temat: cannes
 • Błyszczące Cannes

  Suknie wyszywane kryształami i cekinami królowały na czerwonym dywanie słynnego festiwalu filmowego. Ich blasku nie dało się przeoczyć.

 • Gwiazdy w Cannes

  W Cannes rozpoczął się festiwal filmowy. Jednak to artystyczne wydarzenie to nie tylko święto kina, ale też... mody. Zobaczcie, kto zadał szyku na czerwonym dywanie.

 • Torbicka na festiwalu w Cannes

  Jak co roku polska dziennikarka Grażyna Torbicka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Tym razem wyglądała oszałamiająco! Zdecydowała się na piękną, długą, wieczorową suknię. Autorką projektu kreacji jest znana polska projektantka Viola Piekut. 

 • Rihanna w Cannes: stylizacja na miarę diwy

  Światowej sławy piosenkarka wciąż wzbudza emocje za sprawą swoich oryginalnych stylizacji. Na festiwalu filmowym w Cannes Rihanna olśniła kreacją od Diora i nietuzinkowymi dodatkami.

 • Stylista o kreacji gwiazd w Cannes

  Festiwal w Cannes brawurowo otworzyła Monica Bellucci namiętnie całując współprowadzącego. Sprowokowało to wiele komentarzy i zdominowało nawet tradycyjne dywagacje na temat stroju. Zapytaliśmy znanego stylistę Tomasza Jacykowa jak ocenia kreacje aktorki.

 • Zachwycający debiut w Cannes

  Kim Kardashian ma konkurencję ! Jej 18 letnia przyrodnia siostra Kendall Jenner ostatnio coraz częściej pokazuje się na prestiżowych imprezach. W tej chwili olśniewa w Cannes.

 • Kasia Zaremba: Makijaż w Cannes - od dwóch dekad króluje klasyka

  PAP Life: Jak wyglądają przygotowania do tak ogromnego przedsięwzięcia, jakim jest Festiwal w Cannes - czy makijażyści, podobnie jak projektanci, "szkicują", projektują makijaże, z dużym wyprzedzeniem wybierają motyw przewodni makijażu? Kasia Zaremba: Przygotowania do takich wydarzeń jak Cannes rozpoczynają się zawsze z dużym wyprzedzeniem. Szukanie inspiracji, zbieranie informacji o kreacjach...

 • Cannes. Zabytki, roślinność i murowana pogoda

  Kiedyś była to niewielka rybacka miejscowość, której walory uzdrowiskowe w XIX w. odkryła arystokracja. Wtedy to powstały tu bogate rezydencje. Dziś Cannes słynie z prestiżowego i znanego na całym(...) często organizowane są targi prowansalskie. Tak! Bowiem Cannes to również jedno z miejsc na lawendowym szlaku Prowansji. Poczuj woń rozmarynu, tymianku, cząbru i innych ziół prowansalskich. Na...

 • W Cannes dyskryminują kobiety… w płaskich butach

  Po zakazie robienia selfie, media donoszą o kolejnej kontrowersyjnej zasadzie, obowiązującej na tegorocznym festiwalu w Cannes. Organizatorzy wymagają od kobiet noszenia obuwia na wysokim obcasie.

 • Dlaczego zbojkotował festiwal w Cannes?

  Ceremonię otwarcia tegorocznego festiwalu w Cannes przyćmił skandal. Nie pojawili się na niej książę Monako Albert II (56) i jego siostry: Karolina (57) i Stefania (49). Rodzina książęca wyraziła w ten sposób swój sprzeciw wobec filmu, który, choć wyświetlany był poza głównym konkursem, to jednak wzbudzał wielkie zainteresowanie mediów. Chodzi o film "Grace, księżna Monako" francuskiego...

Zdjęcia na temat: cannes
Wideo na temat: cannes
 • Brad Pitt w Cannes

  22 maja tłumy fanów oblegały ze wszystkich stron Pałac Festiwalowy w Cannes. Wszystko po to, aby przywitać kroczącego po czerwonych schodach Brada Pitta i innych aktorów grających w niecierpliwie oczekiwanym dreszczowcu "Killing them softly".

 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Diane Kruger przegrała zakład w Cannes

  Diane Kruger przegrała zakład w Cannes. Będzie musiała zrobić sobie tatuaż - kotwicę. Założyła się z reżyserem Fatihem Akinem. Twierdziła, że film nie dostanie się do konkursu. Tymczasem osiągnął sukces. Gwiazda za rolę w "W ułamku sekundy" zdobyła nagrodę dla najlepszej aktorki.

Dyskusje na temat: cannes