• Informacje na temat:

  cannes

Artykuły na temat: cannes
 • Błyszczące Cannes

  Suknie wyszywane kryształami i cekinami królowały na czerwonym dywanie słynnego festiwalu filmowego. Ich blasku nie dało się przeoczyć.

 • Gwiazdy w Cannes

  W Cannes rozpoczął się festiwal filmowy. Jednak to artystyczne wydarzenie to nie tylko święto kina, ale też... mody. Zobaczcie, kto zadał szyku na czerwonym dywanie.

 • Grażyna Torbicka: Cannes jest kobietą

  Są pewne kanony, których Cannes przestrzega - nie chce, żeby czerwony dywan był targowiskiem próżności, żeby to było tanie sprzedawanie siebie - tak decyzję o zakazie robienia selfie na czerwonym dywanie w Cannes ocenia Grażyna Torbicka. Podkreśla, że Cannes to święto kina.

 • Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę w Cannes

  Julia Wieniawa razem z Jessicą Mercedes i Grażyną Torbicką została zaproszona na Festiwal w Cannes przez firmę kosmetyczną L’Oreal Paris.

 • Torbicka na festiwalu w Cannes

  Jak co roku polska dziennikarka Grażyna Torbicka pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Tym razem wyglądała oszałamiająco! Zdecydowała się na piękną, długą, wieczorową suknię. Autorką projektu kreacji jest znana polska projektantka Viola Piekut. 

 • Cannes. Zabytki, roślinność i murowana pogoda

  Kiedyś była to niewielka rybacka miejscowość, której walory uzdrowiskowe w XIX w. odkryła arystokracja. Wtedy to powstały tu bogate rezydencje. Dziś Cannes słynie z prestiżowego i znanego na całym(...) uliczek często organizowane są targi prowansalskie. Tak! Bowiem Cannes to również jedno z miejsc na lawendowym szlaku Prowansji. Poczuj woń rozmarynu, tymianku, cząbru i innych ziół prowansalskich. Na...

 • Amber Heard w sukni Valentino zachwyciła Cannes

  Czerwony dywan w Cannes to miejsce, gdzie gwiazdy chcą się pokazać w najwspanialszych stylizacjach. Rywalizują ze sobą na suknie, biżuterię, fryzury. Gwiazdą trzeciego dnia canneńskiego festiwalu była niezaprzeczalnie Amber Heard w sukni Valentino.

 • Rihanna w Cannes: stylizacja na miarę diwy

  Światowej sławy piosenkarka wciąż wzbudza emocje za sprawą swoich oryginalnych stylizacji. Na festiwalu filmowym w Cannes Rihanna olśniła kreacją od Diora i nietuzinkowymi dodatkami.

 • Stylista o kreacji gwiazd w Cannes

  Festiwal w Cannes brawurowo otworzyła Monica Bellucci namiętnie całując współprowadzącego. Sprowokowało to wiele komentarzy i zdominowało nawet tradycyjne dywagacje na temat stroju. Zapytaliśmy znanego stylistę Tomasza Jacykowa jak ocenia kreacje aktorki.

 • Zachwycający debiut w Cannes

  Kim Kardashian ma konkurencję ! Jej 18 letnia przyrodnia siostra Kendall Jenner ostatnio coraz częściej pokazuje się na prestiżowych imprezach. W tej chwili olśniewa w Cannes.

Zdjęcia na temat: cannes
Wideo na temat: cannes
 • Brad Pitt w Cannes

  22 maja tłumy fanów oblegały ze wszystkich stron Pałac Festiwalowy w Cannes. Wszystko po to, aby przywitać kroczącego po czerwonych schodach Brada Pitta i innych aktorów grających w niecierpliwie oczekiwanym dreszczowcu "Killing them softly".

 • Prada by Roman Polański

  Roman Polański zaprezentował na festiwalu w Cannes swoje najnowsze dzieło. Wybitny reżyser nakręcił... reklamę dla włoskiego domu mody Prada.

 • Kulisy festiwalu w Cannes

  Zanim zakończyła się kolejna edycja festiwalu filmowego w Cannes, Piotr Wojtasik wybrał się tam z kamerą "Dzień Dobry TVN", by pokazać to, czego zazwyczaj nie widać - kulisy. Za co gwiazdy kochają to święto kina? Ile metrów czerwonego dywanu zużywanych jest podczas trwania imprezy? Źródło:Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: cannes