• Informacje na temat:

  can

Artykuły na temat: can
 • Gwiazda "You Can Dance" chwali się ciałem

  Klaudia Antos to młoda, utalentowana tancerka, której popularność przyniósł emitowany kilka lat temu program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Na oczach milionów widzów zdobyła serce Agustina Egurroli i... Michała Kalcowskiego, który również znalazł się w grupie finalistów programu. Dziś o Klaudii znowu jest głośno jednak nie za sprawą tanecznych sukcesów...

 • Patricia Kazadi: Nowi jurorzy „You Can Dance” drą ze sobą koty

  Program „You Can Dance” wraca na antenę TVN. Zdaniem Patricii Kazadi dziewiąta edycja tanecznego show będzie najlepszą z dotychczasowych, głównie ze względu na wyjątkowo wysoki poziom uczestników. Emocji dostarczą też nowi jurorzy, którzy doskonale odnaleźli się w programie i zaciekle walczą o swoich faworytów.

 • Paris Can Can

  ...w najbardziej olśniewającej rewii, będącej kwintesencją energetycznego, nocnego życia Paryża. Przesycony atmosferą francuskiej stolicy doskonale oddaje nastrój niesamowitej ery rozrywki. Paris Can Can(...) uroda i piękne ciało to jedno z najważniejszych wymogów stawianych tancerkom Paris Can Can. Muzyka i dekoracje zostały stworzone specjalnie do tego przedstawienia (oparte na tradycji kankana...

 • Czy jesienią zobaczymy Kingę w "You Can Dance"?

  Tuż po tym, jak zwyciężczynią czwartej edycji programu "You Can Dance" ogłoszono 26-letnią Anię Kaperę, kierownictwo stacji TVN zasiadło do intensywnych narad dotyczących przyszłości programu prowadzonego przez Kingę Rusin (38).

 • Czy Weronika Marczuk-Pazura straci pracę w "You Can Dance"?

  Informacja jednego z magazynów, że Weronika Marczuk-Pazura (38) straci pracę jurorki w programie TVN "You Can Dance", wywołała poruszenie.

 • Chłopaki z "Fair Play Crew" rozśmieszą was tańcem

  Autorski spektakl, teatr ciała pełen przezabawnych i wieloznacznych metafor, w wykonaniu tancerzy znanych z takich programów, jak "You Can Dance - Po prostu tańcz!" czy "Mam Talent", już 12 i 13 lutego w Teatrze Capitol.

 • Agustin Egurrola modli się, by jego córka poszła w jego taneczne ślady

  Zdarza się, że dzieci idą w ślady rodziców. Czy podobnie będzie w przypadku Agustina Egurroli? "Czekam i modlę się o to, by Carmen chciała tańczyć" - mówi PAP Life tancerz, choreograf i juror "You can dance". Dodaje, że będzie wspierał każde marzenie córki.

 • ...  You can call me North. I work at Bal Global Finance Funding Corporation. Everyday I take a train to 1 S Wacker Dr 38Th in Chicago, IL. If you plan to...

 • Kinga Rusin: Nigdy nie podpieram ścian!

  Na jednym z festiwali tancerze przez godzinę byli odwróceni do nas tyłem. Nie ruszyli ani nogą, ani ręką - tańczyli jedynie mięśniami pleców. O tym, czym jest dla niej taniec i co zmienił w jej życiu, rozmawiamy z popularną dziennikarką telewizyjną i prowadzącą program „You can dance” Kingą Rusin.

 • Gabriel Piotrowski: Nie taki znowu luzak

  Niech nie zmylą was pozory. Gabriel Piotrowski, utalentowany tancerz, aktor, finalista trzeciej edycji talent-show You Can Dance, choć ma fizjonomię zawadiackiego chłopaka, twardo stąpa po ziemi. Gabron z "Miłości na bogato" specjalnie dla EksMagazynu wystąpił w rozbieranej okładkowej sesji...

Zdjęcia na temat: can
Wideo na temat: can
Dyskusje na temat: can