• Informacje na temat:

  can

Artykuły na temat: can
 • Gwiazda "You Can Dance" chwali się ciałem

  Klaudia Antos to młoda, utalentowana tancerka, której popularność przyniósł emitowany kilka lat temu program "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Na oczach milionów widzów zdobyła serce Agustina Egurroli i... Michała Kalcowskiego, który również znalazł się w grupie finalistów programu. Dziś o Klaudii znowu jest głośno jednak nie za sprawą tanecznych sukcesów...

 • Patricia Kazadi: Nowi jurorzy „You Can Dance” drą ze sobą koty

  Program „You Can Dance” wraca na antenę TVN. Zdaniem Patricii Kazadi dziewiąta edycja tanecznego show będzie najlepszą z dotychczasowych, głównie ze względu na wyjątkowo wysoki poziom uczestników. Emocji dostarczą też nowi jurorzy, którzy doskonale odnaleźli się w programie i zaciekle walczą o swoich faworytów.

 • Paris Can Can

  ...w najbardziej olśniewającej rewii, będącej kwintesencją energetycznego, nocnego życia Paryża. Przesycony atmosferą francuskiej stolicy doskonale oddaje nastrój niesamowitej ery rozrywki. Paris Can Can(...) uroda i piękne ciało to jedno z najważniejszych wymogów stawianych tancerkom Paris Can Can. Muzyka i dekoracje zostały stworzone specjalnie do tego przedstawienia (oparte na tradycji kankana...

 • Czy jesienią zobaczymy Kingę w "You Can Dance"?

  Tuż po tym, jak zwyciężczynią czwartej edycji programu "You Can Dance" ogłoszono 26-letnią Anię Kaperę, kierownictwo stacji TVN zasiadło do intensywnych narad dotyczących przyszłości programu prowadzonego przez Kingę Rusin (38).

 • Czy Weronika Marczuk-Pazura straci pracę w "You Can Dance"?

  Informacja jednego z magazynów, że Weronika Marczuk-Pazura (38) straci pracę jurorki w programie TVN "You Can Dance", wywołała poruszenie.

 • Ida Nowakowska w amerykańskim show CBSu

  O Idzie Nowakowskiej zrobiło się głośno, gdy zasiadła w fotelu jurorskim dziewiątej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz".

 • Ida Nowakowska. Oto jestem

  Szerszej publiczności dała się poznać jako uczestniczka pierwszej edycji programu "You can dance", ale to nie był jej sceniczny debiut. Ida Nowakowska wciąż szuka swojej scenicznej drogi, a może już ją znalazła, łącząc swoje talenty przed kamerą?

 • Chłopaki z "Fair Play Crew" rozśmieszą was tańcem

  Autorski spektakl, teatr ciała pełen przezabawnych i wieloznacznych metafor, w wykonaniu tancerzy znanych z takich programów, jak "You Can Dance - Po prostu tańcz!" czy "Mam Talent", już 12 i 13 lutego w Teatrze Capitol.

 • Agustin Egurrola modli się, by jego córka poszła w jego taneczne ślady

  Zdarza się, że dzieci idą w ślady rodziców. Czy podobnie będzie w przypadku Agustina Egurroli? "Czekam i modlę się o to, by Carmen chciała tańczyć" - mówi PAP Life tancerz, choreograf i juror "You can dance". Dodaje, że będzie wspierał każde marzenie córki.

 • ...  You can call me North. I work at Bal Global Finance Funding Corporation. Everyday I take a train to 1 S Wacker Dr 38Th in Chicago, IL. If you plan to...

Zdjęcia na temat: can
Wideo na temat: can
Dyskusje na temat: can