• Informacje na temat:

  campo miejsca trzeba zobaczyć

Artykuły na temat: campo miejsca trzeba zobaczyć
 • Co warto zobaczyć w Toskanii

  Cyprysowe aleje, krzaki róż na początku grządki winorośli i zabytki, które przyprawiają o zawrót głowy. Podróżując po Toskanii, trzeba dawkować wrażenia.

 • Joanna Sznajder: Uczę gotować w Toskanii

  Smak lokalnej kuchni potrafi powiedzieć o kraju więcej niż dziesiątki sfotografowanych zabytków. W przypadku kuchni włoskiej nie trzeba przekonywać do tej teorii. Czy jest lepszy sposób na poznanie Toskanii niż udział w warsztatach kulinarnych? Opowiada o tym Joanna Sznajder, która zajmuje się nimi zawodowo.

 • Dolce vita: Wśród skarbów Toskanii

  Cyprysowe aleje, krzaki róż na początku grządki winorośli i zabytki, które przyprawiają o zawrót głowy. Podróżując po Toskanii, trzeba dawkować wrażenia.

 • Wąskie uliczki, malownicze widoki, tajne zakamarki... Poznaj Toskanię z zupełnie innej perspektywy i wybierz się do prawdziwie pięknego włoskiego miasta - Sieny. Czekają na ciebie niezwykłe historyczne zabytki, bogate kolekcje muzealne i wiele innych atrakcji. Dowiedz się, co warto zobaczyć!

 • Dolce jest vita

  ...klubu Gilda, ulubionego miejsca VIP-ów; bywa tu Robert De Niro, Kate Moss, a w końcu do klubu jazzowego Big Mamma. Ten rytm, nieprzewidywalność mi odpowiadają. Także to, że Rzymianie nie chcą dorastać(...) zasmuca? BS: Trudno zobaczyć załamanego Szyca, choć bywam nostalgiczny. Smuci mnie przemijanie. Tak długo chciałbym się cieszyć córką, jeść mule, czytać książki, jeździć konno. Mam poczucie, że czas...

 • W dzień targowy

  ...to moim zdaniem Mercato del Pesce di Rialto przy Campo della Pescheria w Wenecji. Kiedyś wstałam o świcie, żeby zobaczyć, jak z kutrów rybackich na brzegu Canale Grande wyładowywany jest "towar(...) porcją zupy i tak na przemian. Po paru godzinach trzeba całość wymieszać i podgrzać. Pycha! W Greve in Chianti, miasteczku niedaleko Calcinai, dniem targowym jest sobota. Greve nazywało się kiedyś...