• Informacje na temat:

  campo miejsca trzeba zobaczyć

Artykuły na temat: campo miejsca trzeba zobaczyć
 • Co warto zobaczyć w Toskanii

  Cyprysowe aleje, krzaki róż na początku grządki winorośli i zabytki, które przyprawiają o zawrót głowy. Podróżując po Toskanii, trzeba dawkować wrażenia.

 • Joanna Sznajder: Uczę gotować w Toskanii

  Smak lokalnej kuchni potrafi powiedzieć o kraju więcej niż dziesiątki sfotografowanych zabytków. W przypadku kuchni włoskiej nie trzeba przekonywać do tej teorii. Czy jest lepszy sposób na poznanie Toskanii niż udział w warsztatach kulinarnych? Opowiada o tym Joanna Sznajder, która zajmuje się nimi zawodowo.

 • Dolce vita: Wśród skarbów Toskanii

  Cyprysowe aleje, krzaki róż na początku grządki winorośli i zabytki, które przyprawiają o zawrót głowy. Podróżując po Toskanii, trzeba dawkować wrażenia.

 • Wąskie uliczki, malownicze widoki, tajne zakamarki... Poznaj Toskanię z zupełnie innej perspektywy i wybierz się do prawdziwie pięknego włoskiego miasta - Sieny. Czekają na ciebie niezwykłe historyczne zabytki, bogate kolekcje muzealne i wiele innych atrakcji. Dowiedz się, co warto zobaczyć!

 • Podróż poślubna: 4 wymarzone kierunki 2019

  ...jednocześnie Toskania ma dostęp do morza - rzadziej eksponowany w folderach turystycznych. - Będąc tu, trzeba zobaczyć stolicę regionu - Florencję, a w niej słynną Katedrę Duomo oraz most Ponte(...) powstawania perfum największych marek. Nie wspominając już o wielkich polach lawendy, które trzeba zobaczyć, szczególnie będąc fanem tego zapachu. Na miłośników gór czekają tu też Alpy Nadmorskie...

 • Dolce jest vita

  ...klubu Gilda, ulubionego miejsca VIP-ów; bywa tu Robert De Niro, Kate Moss, a w końcu do klubu jazzowego Big Mamma. Ten rytm, nieprzewidywalność mi odpowiadają. Także to, że Rzymianie nie chcą dorastać(...) zasmuca? BS: Trudno zobaczyć załamanego Szyca, choć bywam nostalgiczny. Smuci mnie przemijanie. Tak długo chciałbym się cieszyć córką, jeść mule, czytać książki, jeździć konno. Mam poczucie, że czas...