• Informacje na temat:

  bytom wycieczka

Artykuły na temat: bytom wycieczka
 • Czysta przyjemność bytu

  180 stacji, 18 ośrodków, 5800 tras zjazdowych - region Rodan-Alpy to największy obszar narciarski świata. Obok tradycyjnych sabaudzkich wiosek są i najnowocześniejsze ośrodki sportowe. Poza tym znakomita francuska kuchnia, wino, słońce i... esprit, czyli ulotność stylu i smaku.

 • ...świecie. Wasza wycieczka na Kaszuby może być naprawdę bardzo udana! Gdzie to jest? Kaszuby to region na Pomorzu. Wielu miejscowych za jego stolicę uważa Gdańsk. Główne miasta to: Wejherowo, Puck...

 • Kaszuby: raj dla żeglarzy i odkrywców

  Tamtejsze jeziora słyną z tego, że można po nich pływać od wyspy do wyspy, a któraś to... wyspa skarbów! Inna legenda mówi o rusałce, którą może spotkać samotny żeglarz na Wdzydzach.

 • Portret w półtonach

  ...woła Grzesia. Ten wychodzi, a ksiądz pstryka palcami i zza rogu wychodzi 30-osobowa wycieczka. Pokazuje na Grzesia: "A to jest Grzegorz Ciechowski, czyli Obywatel G.C. Idziemy dalej". Nie martwił się...

 • ​Karin Stanek: Narodziny talentu

  ...zna jej przeboje, wie, że miała dwa warkoczyki, grała na gitarze i że znakomicie poruszała się na estradzie. Mało kto jednak zna jej życie. A więc... Bytom. Tu Karin spędziła dzieciństwo. Wcześnie(...) o wzmocnienie drużyny. Piłka nożna - to było i nadal jest jej hobby. Zawsze była gorącym kibicem bytomskiej Polonii, bywała na wszystkich meczach, które rozgrywano w okolicach Bytomia. Śmiesznie musiała...

 • Ojciec śpi, nie przychodź

  Ponurą peerelowską rzeczywistość zmieniał w niekończący się karnawał. Zdzisław Maklakiewicz zagrał ponad sto ról. W większości epizodów, ale takich, które weszły do historii kina. – Tylko w jednej roli się nie sprawdził: męża i ojca - mówi jego córka Marta. Od śmierci aktora mija 40 lat.

 • Wielka lokalność

  Po pierwsze, nie tylko Mozart. Po drugie, nie tylko zimą. Po trzecie, nie tylko po słodycze. W tej opowieści nie wspomnimy Wolfganga Amadeusza, nie powiemy słowa o nartach i ciastkach Mozartkugeln. Dlaczego? Bo SalzburgerLand najciekawszy jest właśnie teraz, kiedy trwa jedyny na świecie festiwal operowy tej miary, że kucharze stają na głowie, by zadowolić gości, a alpejskie szlaki są najbardziej malownicze. Dobry czas i dla sybarytów, i dla miłośników natury.

 • Razem, ale jak?

  Imigranci. Czy to jest temat dla „Twojego STYLU”? Tak, bo to problem nas wszystkich. Takiego moralnego dylematu nie mieliśmy od czasu wojny. Trudno sobie z nim poradzić, strach miesza się z poczuciem obowiązku. Co można robić? Nie zamykać się. Słuchać mądrych ludzi. Poszliśmy po radę do dwóch kobiet, które wiedzą więcej.

 • Wielki horoskop na lato

  Teraz odważnie sięgaj po marzenia. Korzystaj z lata, możesz czerpać z niego pełnymi garściami. Żyjąc uważniej, zyskasz pod każdym względem!

 • Miesiąc miodowy - utopia?

  Udany miesiąc miodowy to marzenie wielu przyszłych małżeństw. Rzeczywistość czasami jednak lubi płatać nam figle... O czym warto pomyśleć, zanim staniemy na ślubnym kobiercu?