• Informacje na temat:

  burbonem

Artykuły na temat: burbonem
 • Rewelacyjne rumowe żeberka

  Pomysł na te żeberka poddał mi mój kumpel Tim. Zaczął od burbona, potem eksperymentowaliśmy z rumem. Efekt był świetny, więc zacząłem ulepszać przepis i w ten sposób powstały… rewelacyjne rumowe żeberka.

 • Romanse w królewskich alkowach

  Leslie Caroll w książce "Królewskie romanse" odsłania tajemnice królewskich sypialni, przedstawiając najbardziej znane małżeństwa europejskich monarchów na przestrzeni siedmiuset lat. Autorka zaprasza czytelników na spacer po dworach Walezjuszy, Burbonów, Windsorów oraz innych wpływowych władców, gdzie odkrywa ciemniejszą stronę życia królewskich rodzin.

 • Królowa Letizia zachwyca w krótkiej sukience

  45-letnia królowa Letizia miała na początku ciężkie życie na hiszpańskim dworze. Zwykła dziennikarka, a do tego rozwódka w roli królowej? Tego poddani nie byli w stanie sobie wyobrazić. A jednak. Dziś Letizia cieszy się wielką sympatią rodaków.

 • Paula McLain, Paryska żona

  Kiedy się spotkali, pachniał burbonem, mydłem, tytoniem i wilgotną bawełną. Ich fascynacja była natychmiastowa i obustronna. Kilka miesięcy później byli już małżeństwem - Ernest Hemingway i Hadley Richardson. Los rzucił ich do magicznego Paryża lat dwudziestych: stolicy światowej bohemy, pełnej gwarnych, zadymionych barów, gdzie zabawa trwała do białego rana. To tam, w atmosferze bogactwa...

 • Królowa sieciówek

  To wydarzenie odnotowały prawie wszystkie portale modowe: Królowa Hiszpanii Letizia podczas odwiedzin w Exeter College na Uniwersytecie Oksfordzkim wystąpiła ubrana w ... kreację z sieciówki.

 • Otaczały ją tłumy, ale była sama

  Nigdy nie porzuciła śpiewania, by być czyjąś "starą".

 • ​Hiszpania - jeden dzień w słonecznym Madrycie

  Poznaj jedno z najpiękniejszych miast południa! Hiszpańska stolica zachwyca idealną pogodą, architektonicznymi zabytkami i tysiącem niesamowitych wystaw. Poznaj unikatową kulturę Madrytu i daj się wciągnąć jego niepowtarzalnej atmosferze. Przygotowaliśmy krótki przewodnik, z którego dowiesz się, co koniecznie należy zobaczyć podczas jednodniowej wizyty w mieście torreadorów.

 • Najważniejsze zabytki Neapolu

  Współczesny Neapol wciąż żyje w cieniu wielkiej katastrofy sprzed lat. Położone w jego pobliżu ruiny starożytnych Pompejów i Herkulanum stanowią główny punkt wycieczek odwiedzających stolicę Kampanii. Znajdujący się w cieniu Wezuwiusza Neapol może jednak poszczycić się jeszcze wieloma innymi ciekawymi zabytkami, których nie znajdziemy w innych częściach Europy.

 • Stolica Hiszpanii to jedno z najstarszych (II w. p.n.e.) miast na naszym kontynencie. I choć jest równocześnie jedną z największych jego metropolii, wcale na to nie wygląda.

 • Miasto miłości, mody i sztuki. Gdzie pojechać z ukochaną osobą w walentynki, jeśli nie tam? Czekają dzielnice artystów, urocze kafejki i… Mona Lisa.

Zdjęcia na temat: burbonem
 • Książę Filip Burbon i Letycja Ortiz Rocasolano
Dyskusje na temat: burbonem
 • Re: Przepis na apetyt

  witam, jestem lekarzem. Tylko półinteligenci(albo mniej) palą papierosy. Zatruwają życie sobie i innym no to co powiesz doktorku o churchilu tez cwierc czy pol bo on na cygarach jechal i szampanem popijal a nawet burbonem jak ten kolala prawie cala wojne na rauszu

 • Re: Przepis na apetyt

  no to co powiesz doktorku o churchilu tez cwierc czy pol bo on na cygarach jechal i szampanem popijal a nawet burbonem jak ten kolala prawie cala wojne na rauszu witam, jestem lekarzem. Tylko półinteligenci(albo mniej) palą papierosy. Zatruwają życie sobie i innym mój szef w wieku 52 lat pali i biega maraton poniżej 3 godzin. Ja niestety tylko 3.15 godz. w wieku 42 lat. Ale mój ojciec z kolei